Проходилка

  • 3 089
  • 104
  •   1
Отговори
# 15
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 296
Използвахме проходилка между 7 и 9 месец. Проходи на 10 и половина.

# 16
  • Мнения: 7 474
Не съм ползвала проходилка   Wink

# 17
  • Мнения: 266
Аз също използвам проходилка.Много е удобно и съм спокоина когато имам работа.Започнах да я слагам когато беше на 7 или 8 месеца.И съм за проходилките защото по този начин тя опознава всичко и се забавлява страшно много.

# 18
  • Мнения: 1 006
Сложих го на 7-месеца в проходилка.На 11-месеца проходи.

# 19
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
Не съм слагала детето в проходилка....времето от първата крачка и същинското прохождане е малка и не виждах смисъл да давам пари за такова приспособление.Предпочетох бънджито, защото е забавно и може да се използва  като люлка.
За протокола дъщеря ми проходи в края на 10-ият месец.

# 20
  • Мнения: 491
Слагам я в проходилката за около 2 часа на ден,тя е много доволна обикаля и пипа всичко #Crazy

# 21
  • Мнения: 471
От около 8 месечен започна да ползва проходилка и проходи на 1г. На мен ми хареса използването й Simple Smile

# 22
  • Мнения: 126
Бях против проходилките допреди 3-4 дни. След като вече не издържах да я нося на ръце, а по цял ден съм сама и дори за да отида на тоалетна я слагам в една лятна количка и с мен в банята установих че проходилката е най - великото съоръжение за деца. Тя е щастлива а аз имам свободно време Laughing

# 23
  • Мнения: 27 524
След 7-ми месец. Можеш вече. Аз тогава го сложих, страшно съм доволна и не съм съгласна с мненията, че е вредна, че трябва по 15 мин на ден и че изкривява не-знам-какво-си  Crazy Няма таквоа нещо, страхотно удобно беше и за двама ни  Simple Smile

# 24
  • Мнения: 9 814
Както за всяко нещо и тук има "за" и "против". Според мен е въпрос на личен избор. Аз сложих дъщеря си на проходилка на 7 м. след 2 седмици сама се отказа. Проходи на по-малко от 10 месеца.

# 25
  • Мнения: 4 401
като го видиш да става сам в кошарката си и да обикаля по решетката  Peace обаче за 15-20 мин. и под наблюдение да не се удари Peace

# 26
  • Мнения: 498
Бяхме на гости и пробвахме продилката на другото бебече, тя така се зарадва. След 2 седмици смятам да я слагам за кратичко, т. е. ще бъдем на 7 месеца. Дано да й хареса.

# 27
  • Мнения: 545
Аз също се чудя за проходилката.Засега съм решила да я избягвам,но ще следя темата.

# 28
  • Мнения: 983
Аз го сложих в проходилката също като навърши осем месеца, голямо облекчение беше за мен, а и на него му беше интересно. Само така имаше мир вкъщи. На 11 месеца проходи. Чувала съм, че деца, които ползват проходилка, прохождали на пръсти. Явно и това е до дете, моя бонбон си ходи от началото съвсем нормално.

# 29
  • Мнения: 1 121
Проходилката се оказа страхотно спасение и за мен и за синът ми. Той по принцип много мрънка, когато не му се угоди за нещо, но сложа ли го в проходилката започва да си кръжи из къщата и на секундата забравя за какво се е сърдил. Освен това постоянно искаше да го разнасям насам-натам, защото му беше скучно на едно място. Е, сега вече може да отиде където си иска без да ми откачва ръцете Hug Така, че аз съм безкрайно доволна и щастлива с нашата проходилка, направо не знам как бих се оправила без нея.

Общи условия

Активация на акаунт