Пушите ли при децата си?

  • 6 099
  • 157
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 17 407
Във Варна май има само 2 заведения, в които не се пуши....

# 16
  • Мнения: 5 622
Във Варна май има само 2 заведения, в които не се пуши....

не знам дали го е казал някой по-горе, но вече и в гранда, в детския клуб не се пуши.

Аз съм непушачка, но на заведения и в компания паля. И пред детето се случва, да. Но в ежедневието не пуша, така или иначе  Peace

# 17
  • Мнения: 1 045
Не разбира се ! И не си хвърлям фасовете по градинките щото не пуша и там  Naughty

# 18
  • Мнения: 17 407
А, туй е добре, Бубе. Браво, но не ме устройват все още като бройка. НАскоро седнахме с мъжа ми и бебето в Крамер, уж разделено пушачи от непушачи.... Е, вмирисахме си се отсекъде.

# 19
  • Мнения: 2 716
Като комин.  Tired
Не си хвърлям фасовете в градинките.
Изобщо не пуша ако нямам питие и пепелник. И е светло.
Предполага се, че когато паля цигара, децата спят. Естествено това е мит.

# 20
  • Мнения: 27 524
Аз никога през живота ми не съм пушила. Нямам и едно-единствено дръпване досега. Майка ми цял живот е пушила пред мен. Не съм прихванала  Simple Smile Сестра ми пък пуши. Мъжът ми пуши нередовно - при стрес, нерви, проблеми. Да, и той, и роднините ни пушат пред малкия. Не смятам това за предпоставка за пушене. Даже напротив  Simple Smile

# 21
  • Мнения: 5 940
Пуша на терасата.


# 22
  • Мнения: 20
Не става въпрос за това дали  по нататък ще пропуши детето ,а затова ,че ние родителите пушейки при децата си още от невръстната им възраст превръщаме белите им дробове  в  ЧЕРНИ и им скъсяваме живота и здравето. Thinking

# 23
  • на пистата
  • Мнения: 5 840
да,пуша,пред тях,но не и у нас.сега 90%от съфорумките ще кажат,че не пушат пред децата и ще се възмущават на тези които го правят,но кафетата са пълни с пушещи майки Grinningтова е истината.
 Popcornчакам да видя развръзката на темата

# 24
  • Мнения: 1 364
 пуша на терасата

# 25
  • Мнения: 27 524
Не става въпрос за това дали  по нататък ще пропуши детето ,а затова ,че ние родителите пушейки при децата си още от невръстната им възраст превръщаме белите им дробове  в  ЧЕРНИ и им скъсяваме живота и здравето. Thinking

чак толкова крайно аз лично не мисля. От краткия ти въпрос в темата не става ясно какво имаш предвид все пак  Wink

Пушите ли при детето си?

# 26
  • Мнения: 46 518
В затворено помещение не.

# 27
  • Мнения: 483
Не не пуша.
Смятам че е изключително безотговорно и малоумно.
Аз съм пушач, но пуша само навън.Когато сме навън се дърпам на поне 10 метра. Ако съм сама с тях не пуша навън, точка по въпроса!
Не ги водя по места където се пуши.
Разбира се тук е много по-лесно тъй като не се пуши никъде на закрито.

# 28
  • Мнения: 1 038
Случва се по някога,когато имаме гости примерно.Аз лично избягвам да пуша в помещението къдетето е детето.Лятото се пуши на терасата ,а зимата под абсорбатора.

# 29
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Детето ми знае, че пуша, не съм се крила.
Старая се да не го превръщам в пасивен пушач. Вкъщи пуша само на терасата или в кухнята, когато детето не е в стаята.

Общи условия

Активация на акаунт