eveline-slim 3D

  • 9 599
  • 80
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 7 168
evich, много обнадеждаващо звучиш, супер  Hug
Аз пък днес не мога да отида до Метро, свекито е болна и няма на кой да оставя детето  Sad

The_Real_Love, за този крем пише, че дори заличава стрии  Thinking страхотно ако е така.

Искам да си ги взема всичките  Crazy

# 31
  • Мнения: 1 479
Да ти кажа, можеш да отидеш до тази аптека Ремедиум на Тарас Шевченко, ако ти е по-близо от Метро!

# 32
  • Мнения: 116
evich , а от промоционалният пакет имаше ли още. Че ако и той е свършил  Close
Ще ми се да пробвам концентрата, ама като и него го няма поне да си продължа с дневния и нощния. Аз така се зарибих по тези кремчета, че си взех преди около седмица и серум за извайване на бюста. Още нищо не мога да кажа, освен че мирише страхотно!

# 33
  • Мнения: 1 479
Мисля, че от промо пакета беше останало едно! А това за бюста не го знаех! Дай повече инфо!
Аз днес на връщане от англ може да мина да видя какво има!

# 34
  • Мнения: 116
 evich , в момента съм на работа и няма как да ти кажа точно какво пише на опаковката. Тубичката е розова
http://www.eveline.com.pl/pl/en_content.html  серумчето стяга и оформя бюста, прави стриите по-незабележими. Това е по спомени. Мажа се с него сутрин и вечер от около седмица. Като имам впечатления ще пиша.

# 35
  • Мнения: 19
  elix, относно стриите не мога да ти дам инфо, тъй като в периода, когато използвах крема нямах такива. Може и да има някакъв ефект, но чак да ги заличава честно казано не ми се вярва.

# 36
  • София
  • Мнения: 7 168
В Метро имаше един единствен продукт от марката - дневния антицелулитен, нямаше промоционални, нито други продукти. Взех си го и го пробвах, хареса ми и се учудвам , че ефкта му се усеща доста дълго след намазване. Сега ще търся и други продукти, фен съм им вече   Flutter

# 37
  • Мнения: 1 479
Момичета, днес ходих пак в аптеката на Тарас Шевченко и имаше от промо пакета и някакъв нов за тен пак Евелине!

# 38
  • Мнения: 1 817
запис  Grinning

# 39
  • Мнения: 116
Slav4e_Av4e , как върви мазането? Някакви впечатления? Тоя концентрат не мога да го намеря и много ме е яд  #2gunfire

# 40
  • Мнения: 4 435
Slav4e_Av4e , как върви мазането? Някакви впечатления? Тоя концентрат не мога да го намеря и много ме е яд  #2gunfire

Ами мажа се,ама още не мога да дам отзиви.Аз се мажа и също с дневният и нощният.Ако искаш мога да ти го потърся тука и да ти го пратя.

# 41
  • Мнения: 1 165
Някой знае ли къде във Варна могат да се намерят.Търсих ги в метро, пикадили, бонжур и няма.Благодаря

# 42
  • Мнения: 1 479
Тинче, в Метро ги има и трябва да ги има и в Бонжур! Аз не съм от Варна, но миналото лято си купих от вашето Метро и там е по- евтино, отколкото в Бонжур! И в аптеки Ремедиум виж!

# 43
  • Мнения: 116
Slav4e_Av4e , благодаря ти!   bouquet
Ще го потърся още малко, че все още не са ми свършили дневния и нощния, а и да не те ангажирам.

# 44
  • Мнения: 229
Май и аз се зарибих.
Никога не съм се мазала с нищо, обаче откакто посвалих доста килограми ми се ще и това да пробвам. Дали наистина заличава стрии newsm78 Много се съмнявам, обаче защо да не опитам.

Общи условия

Активация на акаунт