bremennost

  • 3 322
  • 55
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 27 524
Нормална бременност и според мен. Спокойно  Hug

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 558
Аз мисля,че само лекар може да ти каже,просто потърси друг гинеколог PeaceСтискам палци,всичко да е наред Peace

# 17
  • Мнения: 1 080
Изчакй още седмица и смени лекаря

# 18
  • Мнения: 132
purvo blagodaria na vsichki za suvetite.Polina a vsushtnost kakvo otkriha pri teb i koga razbraha kakvo e vsushtnost?I ne e li vredno da se gleda tolkova chesto na ehograf?A kruvnia test pokazva bremennost,no pokazva li kakva e-matochna ili izvunmatochna?

# 19
  • Мнения: 9 973
И аз си мисля, че си бременна, но е много рано да се види. Не се притеснявай и мисли позитивно  Hug
иди пак след няколко дни

# 20
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
За що не си направиш кръвен тест newsm78

# 21
  • Мнения: 149
Кръвния тест не показва каква е бременността -маточна или извънматочна.Кръвния тест отчита наличието на хормона на бременността -човешки хорионгонадотропин(hCG), КОЙТО ЗАПОЧВА ПРОИЗВОДСТВОТО СИ ОКОЛО СЕДМИЦА СЛЕД ЗАЧЕВАНИТО.При мен откриха извънматочна бременност след като кръвните тестове бяха положителни, промяна в големината на матката нямаше и след известно време се усети удебеляване на тръбата.(не означава че ще се случи и при теб)А що се отнася до ехографа-какво значи вреден??По добре да влезе сега по-често в роля и да си свърши работата, отколкото по нататъшни усложнения.Направи кръвен тест и се посъветвай с още специалисти ако имаш съмнения в твоя.

# 22
  • Мнения: 4 447
Моля, пиши на КИРИЛИЦА, оправи си заглавието и анкетата. Peace

Иначе, имах нормална бременност  Hug

# 23
  • Мнения: 636
aldania, виждам, че си от Варна. Къде и при кого ходиш на преглед? Според мен също е най-добре да си направиш кръвен тест за да се установи дали наистина има бременност.

# 24
  • Мнения: 1 371
Пожелавам ти една прекрасна бременност и на финала малко красиво бебенце.

Да се похвалиш скоро.

# 25
  • София
  • Мнения: 5 079
Нещо не ми се връзва каква е идеята н анкетата тук...  Shocked На Лотария ли да си играем, това е много сериозно и може да го потвърди само лекар...

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 891
Потърси мнение и на друг лекар.Успех

# 27
  • Мнения: 1 900
Нещо не ми се връзва каква е идеята н анкетата тук...  Shocked На Лотария ли да си играем, това е много сериозно и може да го потвърди само лекар...
Потърси второ мнение   Rolling Eyes

# 28
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
отиди на лекар след 1-2 седмици, направи си и кръвен тест Peace

# 29
  • Мнения: 266
сигурно е рано и затова не се вибда нищо.изчакай още малко и отиди пак.успех

Общи условия

Активация на акаунт