привикване към капки за нос

  • 15 926
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 111

Здравейте!

Може спокойно да ползваш низита при бременност Peace

# 16
  • Мнения: 491
здравейте, аз също имам този проблем с капките и запушения нос, нищо не ми помага. доктора ми каза че мога да ползвам Олинт, но мисля че малко прекалявам с него. искам да питам това мазило НИзита става ли за бременни?


"Олинт" си е чист Ксилометазолин, така че внимавай !!!  Naughty

# 17
  • Мнения: 984
аз също бях като наркоманка с тези капки и сега ползвам само Муконазал и се оправям доста бързо

# 18
  • Мнения: 421
и аз съм така вече две години,мъка голяма.кажете нещо без ксилометазолин плсссссссссссссс жече и през деня пръскам ,да не говорим ,че вечер немога да заспя ако не прасна една дозичка Cry

# 19
  • София
  • Мнения: 1 481
Голямо търпение и воля трябват... аз се мъчих няколко денонощия  Confused
Сега съм болна, мажа ринолекс, но няма ефект. Низитата не ми помага никак и се чудя дали да не почна едни хомеопатични таблетки Коризалия. Нощта беше кошмарна, имам Олинт в шкафа, но не посмях да си пръсна.

# 20
Мога да ви кажа, че от повече от 15 години съм с капки за нос Ксилометазолин и с какви ли не доктори съм се консултирала.Оправия няма.Казаха ми ,че ще си изкарам така до бабешки години така 4е по добре изобщо да не се почват ама уви. Mr. Green

# 21
  • София
  • Мнения: 1 481
Мога да ви кажа, че от повече от 15 години съм с капки за нос Ксилометазолин и с какви ли не доктори съм се консултирала.Оправия няма.Казаха ми ,че ще си изкарам така до бабешки години така 4е по добре изобщо да не се почват ама уви. Mr. Green

 #Crazy Стига бе...
Аз си купих Муконазал, защото хремата ми стана ужасна, но и те май са същото л..но. Изчаквам и утре и ги спирам, явно не трябва да ползвам никакви капки, никога.

Общи условия

Активация на акаунт