Лунна диета - 07.02.- 05:44ч.

  • 7 302
  • 289
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 001
И аз съм с вас естествено   bouquet
Ама само за 7.02 (н пълнолунието ще бъда 3-дневка и аз)

# 16
  • Мнения: 371
И аз се записвам за 3 дневната Praynig  дано да издържа, че съм с грип в момента #Cussing out

# 17
  • Мнения: 1 488
Дубрутру,аз започвам лунуването днес.И смятам да го попрецакам утре вечер с една салата  Wink
Щях утре нормално да си го павя,ама съм на софра и няма как.Нали пак лунувам нищо,че не съм баш във фазата  Wink

# 18
  • Мнения: 5 001
Щък,за твое успокоение и аз утре вечер ще похапна поради същата причина( и аз съм на софра).Затова аз ще започна днес следобяд.... и  до утре до 20ч.

# 19
  • Мнения: 332
Ехоооо,здравейте и от мен  Simple Smile
И аз се включвам в новата тема,но аз ще започна от утре.Simple SmileУспех на всички момичета.....и мноого минуси.
На 30.01 неуспях и ве4ерта хапнах... Embarassed
много ме хвана яд,защото цял ден издържах на чай и сокове....както и да е,горда съм че на по-предната дата издържах 2 дена и наистина имаше резултат.Лек ден и до утре

# 20
  • Варна
  • Мнения: 1 180
И аз се вкючвам. Сега прочетох за 3- дневния вариант, но аз вече закусих с един кроасан Blush и затова ще започна от утре в 5:44 за 1 ден. А после ще съм по активна. Дано има ефект.

Успех на всички!

# 21
  • Мнения: X
Запис

Ще лунувам и аз.

Успех на всички!  Peace

# 22
  • Мнения: 231
Здравейте!
Запис и от мен за 7.2.08.
Успех на всички и много минуси!   bouquet

# 23
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Аз  пак ще си бъда на 24 ч лунуване .... за никъде не бързам с килограмите  Crazy  Бавно но славно достигам до "заветните" цифри на кантара  Hug

# 24
  • Мнения: 314
Ето ме и мен записвам се за 1 ден , за един месец ( януари) като на пълнолунието хапнах плодове даже и банани съм затвърдила - 2.5 кг.Според мен е много добре

# 25
  • Мнения: 1 130
и аз ще съм тук утре - днес ще гриза само ябълки, утре - луничка, следващия ден пак ще гриза ябълки  Crazy - ха да видим пък дали нема а мръдна най-сетне на нейде Crossing Arms

# 26
  • Тайна, майна
  • Мнения: 235
Как ви става нози номер бе, дами?! newsm78 Със смъкването на килограмите де. Аз за 1 мес. - януари - смъкнах само 0.800 кг. Ще продължавам - утре и аз съм в кюпа....За 1 ден само, щото иначе ми става зле. Обаче нещо ми се губи файдата. И, при положение, че гледам и вечер да се ограничавам... Това си е направо обезкуражаващо... Sad

# 27
  • Мнения: 276
На какво се дължи разликата в часа на започване на диетата? На едно място чета че на 7.02 лунната диета започва в 3,34ч., на друго в 03:45ч., а тук в 5,44ч.? newsm78

# 28
  • Под тепетата
  • Мнения: 336
Запис  Peace май за 24 часа,миналия път много ми дойде цялото 3 дневно,даже и не успях точно 72 часа,но както и да е,но само този път бях -1,500 кг.Успех на всички  bouquet

# 29
  • София
  • Мнения: 1 950
kimbarly , в предните теми доста обсъждахме въпроса с разликата в часовете и стигнахме до извода, че не фатално в който и час да започнеш , важното е да направиш 24 часово лунуване само на течности.  Peace
Shonny , резултата си идва в продължение на по-дълъг период редовно спазване на фазите всяка седмица, така че не се ядосвай на малкия резултат ами то четири пъти в месеца по 0,800 са си 3,600 кг  Peace
Scorpi  Hug , ние пак се намерихме из темите   Peace
Аз се записах за един ден, но то днес и вдруги ден по режима ми е плодове и кис.мляко и като си го направя на айрян направо ще ми се получи тридневка newsm78
Успех на всички започнали лунуването момичета и добри резултати!

Общи условия

Активация на акаунт