за жените които са ходили/ходят на СОЛАРИУМ

  • 7 978
  • 89
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 890
Чакай, още не е потвърдено бе !  Whistling

Ааааааа,ще се потвърди бе.То ти нали ще закараш и други клиенти там,пък намалението си е само за тебе. Laughing
Пък като идвам към София ще ме карате там  Wink

  Нямаш проблем !   bouquet

# 16
ооо дай боже да стане в срока в който са казали не намаление а банкет ще има отпред Simple Smile тия солариуми вече ги сънувам от кога се навивам да си направя мой си Simple Smile
а за аромата регулират се мойеш да го нагласиш да ти пръска през определено време или пък ти да го цъкваш да пръска а ароматите ако не се лъжа бяха поставени в краищата и като се пусне солариума и започва да ти миришка на хубаво Simple Smile
така прочетох в нета че днес това ми беше работата рових се цял ден за солариуми Simple Smile

# 17
  • София
  • Мнения: 7 800
ами как да го обясня.... Thinking ... между студентски град и дианабад по булеварда не към 4 км а в обратната посока там от лявата страна има сериозно стойтелство и едната сграда която си харесах парвите 2 етажа ще са нещо като мол с ескалатори чудеса ще има към 80 магазина голям денонощен ресторант супермаркет и той денонощен ще има фризьорски салон паркинг и тн. а нагоре ще са си апартаменти....и така като го видях мисля че ще стане хубаво ама още не е готово казаха уж че март месец ще е готов ама да видим... Praynig

Лелеее, супер аз съм на 5 мин. път пеша, ехааа.  Crazy

kamito0, а кога се очаква да отвори търговския център ?  Thinking

# 18
ами по последни данни края на март ама...то първо беше септември после декември и сега март ама знае ли се нищо чудно пак да се замотат ама уж обещаха...

# 19
  • София
  • Мнения: 1 890
     На мен ми е далечко, ама това не би ме спряло.  Laughing Само че и аз кат вас във вертикалните, че няма да ви казвам кой филм съм гледала.  Joy

# 20
да не си гледала последен изход 3 май беше  Joy

# 21
честно който и филм да гледам едно лято такова приключение имах във вертикален че и пари да ми дават няма да се пъхна вътре...то разгара на лятото жега 30 градуса аз шматката на солариум съм тръгнала зор да чернея...в топлика влизам аз за 20 минути че си бях цигане тогава и викам айде....на 12-тата минута излетях с 300 отвътре не щях да припадна а незнам какво щеше да ми стане... Simple Smile и оттогава само в спалнята...никакъв вертикален...

# 22
  • София
  • Мнения: 7 800
ами по последни данни края на март ама...то първо беше септември после декември и сега март ама знае ли се нищо чудно пак да се замотат ама уж обещаха...

Страхотна новина, въобще не съм чувала, че ще отварят голям търговски център наблизо.

kamito0, ще чакам с нетърпение да отвориш салона, първа съм там.  Crazy

 Успех !  newsm10



# 23
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Ерголайн...както хоризонтален, така и вертикален, но не забравяй за много белите момичета, които не могат да се метнат веднага на турбото и вземи и един подготвителен... Peace
а онзи с ароматерапията и аз съм била на такъв, хареса ми, но ми се стори скъп като ходих лятото...
в крайна сметка цените трябва да са разумни и достъпни... Peace

# 24
  • Мнения: 2 002
  Оооо има ли такива, дето пръскат вътре ??? #Crazy Че и арома....оооо кога ще бъде готово, отстъпки за форума ще има ли ???  Party

А тези дето пръскат са страхотни.  Crazy

И аз ходя на такъв:)С ниско кръвно съм,но пък в хоризонталните ме хваща клаустрофобия и за това ползвам вертикален,който на всяка минута ми пръска водичка:)))Много ми помага да издържа вътре без да припадна Peace

# 25
  • Хасково
  • Мнения: 222
И аз мисля ,че Ерголайн са най-добрите. А такъв с арома има и в Пловдив,ако някой се интересува мога да кажа къде е.

# 26
  • София
  • Мнения: 1 890
 Никой не каза тия пръскащите колко струват.  Sad

# 27
  • Мнения: 2 002
Никой не каза тия пръскащите колко струват.  Sad 

като цена за минута ли питаш? Значи до средата на лятото 2007 беше 1 лв на минута.Сега може и да са увеличили,то всичко поскъпна:)Но на мен ми се стори нормална цена Crazy

# 28
  • Варна
  • Мнения: 3 415
И тука са левче за минута, но аз лежа по около 15-20 минути и ми идва скъпо...при предположение, че на солариума, в който ходя минутата ми струва 36 ст...и пак е ерголайн...това да дам левче ми се струва излишно  Naughty

# 29
  • София
  • Мнения: 1 890
     На мен ми се струва нормално, но сигурно защото съм много бяла и повече от 5 минути абсурд да издържа.  Crazy Зарибихте ме с тоя солариум ей !  Hug

Общи условия

Активация на акаунт