Магама

  • 12 070
  • 56
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 435
на тея мацки си бяха само миглите,без спирала и бяха като ветрило hahaha дъъъъълги,добре те не са ли 30лв и ти лепят цялата реди4ка на едно,знам ли,а не сноп4е по сноп4е...мисля 4е сноп4е по сноп4е са по-скъпите мигли,над 100лв или бъркам


Явно на тия мацки са били редчета.Това са боклуци,сигурно са по 10лв знам ли,но те не се слагат са дълго време,те са само за деня.Тези от 30лв са на снопчета около 15снопчета на око има,а над 100  са косъм по косъм,за повече време,но тъй като е нова услуга не съм достатъчно запозната.

# 16
  • Мнения: 779
абе ходят в студио да им ги лепят,..и изглеждат много секси   Joy наистина е много ефектно

# 17
  • Мнения: 4 435
абе ходят в студио да им ги лепят,..и изглеждат много секси   Joy наистина е много ефектно

Не схващам  Rolling Eyes,какво като им ги слагат в салон,те слагат и на редове?
Сега ще потърся една снимка и ако я намеря ще ти я пусна на лични да видиш миглички сложени на снопчета.Не съм аз на снимката,а приятелката ми.

# 18
  • Мнения: 779
 
абе ходят в студио да им ги лепят,..и изглеждат много секси   Joy наистина е много ефектно

Не схващам  Rolling Eyes,какво като им ги слагат в салон,те слагат и на редове?
Сега ще потърся една снимка и ако я намеря ще ти я пусна на лични да видиш миглички сложени на снопчета.Не съм аз на снимката,а приятелката ми.
ок прати ми..издържат им поне със седмица съм видяла,така 4е не са от еднодневките Peace

# 19
  • Мнения: 4 435
А защо решихме всъщност че не са на снопчета? Rolling Eyes

# 20
  • Мнения: 779
вижда се колко сме колко сме компетентни,...единственото не6то е 4е са много красиви и струват около 30лв,издържат поне 2 седмици,знам ли ред4ета ,сноп4ета,ве4е се обърквам....а какви са бог знае..прати ми тея на твойта приятелка


полу4их ги,готини са определено

# 21
  • Мнения: 4 435
вижда се колко сме колко сме компетентни,...единственото не6то е 4е са много красиви и струват около 30лв,издържат поне 2 седмици,знам ли ред4ета ,сноп4ета,ве4е се обърквам....а какви са бог знае..прати ми тея на твойта приятелка


полу4их ги,готини са определено

Еми цената е същата,времето същото,значи са снопчета.Ама защо просто не ги попиташ като ги харесваш толкова?
Лично аз не бих си сложила редчета. Sick Или снопчета,или косъм по косъм.А за снопчетата моля ,моля аз съм компетентна. Crossing Arms Mr. Green

# 22
  • Мнения: 779
вижда се колко сме колко сме компетентни,...единственото не6то е 4е са много красиви и струват около 30лв,издържат поне 2 седмици,знам ли ред4ета ,сноп4ета,ве4е се обърквам....а какви са бог знае..прати ми тея на твойта приятелка


полу4их ги,готини са определено

Еми цената е същата,времето същото,значи са снопчета.Ама защо просто не ги попиташ като ги харесваш толкова?
Лично аз не бих си сложила редчета. Sick Или снопчета,или косъм по косъм.А за снопчетата моля ,моля аз съм компетентна. Crossing Arms Mr. Green
те са ми неприятни Twisted Evil,ина4е са мацки..да то ако е едно ред4е няма как да е толкова трайно newsm78..аз пък гледах как слагат косъм по косъм на 1жена от готините при скъпата манипулация,но о4ите и бяха за4ервени,отидох в салона,слагаха й ги,тръгнах си след 4ас и нещо,още я "4овъркаха"

# 23
  • Мнения: 4 435
И на редче ако сложат с такова лепило пак ще е треяйно.Но е много голяма вероятноста да се отлепят крайщата.Защо не ги харесвам,защото са си една форма и това е,докато снопчетата можат да се нагласят спрямо твоите мигли и да изглеждат супер естествени.Абе няма какво да се чудиш.Отивай мятай 30лв,ама в някакъв свястен салон и си готова.

# 24
  • Мнения: 779
а лещите ми newsm03 незнам,аз съм нон стоп с тях..но определено ще се види тва нещо,30лв е и е много много яко

# 25
  • Мнения: 4 435
а лещите ми newsm03 незнам,аз съм нон стоп с тях..но определено ще се види тва нещо,30лв е и е много много яко

Лещите ти какво общо имат? Rolling Eyes По никакъв начин едното не пречи на другото.Но недей чак така да се настройваш,че е супер яко,защото някои хора определено не се харесват така,на други пък стават прекалено гъсти,черни,и дълги и от километър личи че са изкуствени.Така,че стискай палци да се получи добре и да се харесаш. Wink Моята маникюристка беше 2 години с такива,и във време в което трябва да си почива,защото е препоръчително да има такива паузички,все пак иума вреда върху собствените,и тя не можеше да се понася без тях.Все викаше-Ти разбираш ли,че без миглите имам чуството че нямам очи,едвам издържам. Shocked

# 26
  • Мнения: 779
 
а лещите ми newsm03 незнам,аз съм нон стоп с тях..но определено ще се види тва нещо,30лв е и е много много яко

Лещите ти какво общо имат? Rolling Eyes По никакъв начин едното не пречи на другото.Но недей чак така да се настройваш,че е супер яко,защото някои хора определено не се харесват така,на други пък стават прекалено гъсти,черни,и дълги и от километър личи че са изкуствени.Така,че стискай палци да се получи добре и да се харесаш. Wink Моята маникюристка беше 2 години с такива,и във време в което трябва да си почива,защото е препоръчително да има такива паузички,все пак иума вреда върху собствените,и тя не можеше да се понася без тях.Все викаше-Ти разбираш ли,че без миглите имам чуството че нямам очи,едвам издържам. Shocked
hahaha ...клепа4ите на постоянно носещите лещи са по-пухкави и деликатни.аз ги нося по 15 4аса на ден-докато съм в будно състояние..но пък не пре4и да се пробва ..и да не се харесам ще се махнат и готово,но се съмнявам да не ми харесат

# 27
  • Мнения: 4 435
Споко няма значение какви са ти клепачите.

# 28
  • Mонтана
  • Мнения: 413
slav4e bi li patila i na men na li4ni snimkata na priqtelkata ti da gi vidq kak sedqt?

# 29
  • Мнения: 3 459
По-важно ли е да трупате точки, отколкото да ползвате търсачката  Rolling Eyes newsm78

Общи условия

Активация на акаунт