Магама

  • 12 077
  • 56
  •   1
Отговори
  • Мнения: 779
...кой какво в магама?!!?ползвате ли услугите им ...доволни ли сте,..а някой там правил ли си е трайното изправяне http://www.magama.org/frizior.html?!? на какво ниво са услугите им...а лепенето на мигли-някой прави ли си,колко издържа,а при лещи!?http://www.magama.org/other.html.. а ето как е в дима ..http://www.dimastyle.com/?id=7....
 каква е разликата...магама ...какви впе4етления имате оттам?!!? Hugкой какво си прави там

# 1
  • Ловеч
  • Мнения: 782
Аз мислех там да си правя перманентен грим, но се отказах. На моя приятел майка му си изправя косата там - доволна е доста време издържа.

# 2
  • Мнения: 4 435
Удължавам си косата там.Страхотни са във всичко,харесвам си ги много. Grinning
Траяйно изправяне правиха на Сита от Пълна промяна докато бях в салона.Мисля че добре й стана,все пак с тая африканска коса. Crazy
Относно сравнението,в момента Магама са най-добри така,че Дима и другите са след тях.Определено нивото им е най-високо.

# 3
  • Мнения: 779
ок моми4ета,..красиво ли е трайното изправяне Rolling Eyes,..същото ли се полу4ава като с преса-готино newsm78,а за миглите,.. (аз ли4но харесвам дима,и си имам супер добро мнение за тях,но не е ло6о да сме в 4ас)....

# 4
  • Мнения: 4 435
ок моми4ета,..красиво ли е трайното изправяне Rolling Eyes,..същото ли се полу4ава като с преса-готино newsm78,а за миглите,.. (аз ли4но харесвам дима,и си имам супер добро мнение за тях,но не е ло6о да сме в 4ас)....

Аз ще си слагам мигли при тях,ама не знам кога ще е точно.Обаче стига намесва Дима,като се казва темата Магама,аз съм се отказала от Дима заради сто изцепки и затова съм клиент на Магама.Цените им са по-височки обаче.Някой който се е изправял трайно дано си даде отзивите.Защо не минеш през салона,не проучиш,всичко ще ти обяснят,много са мили.И салона е страхотен. Crazy

# 5
  • Мнения: 779
ок слав4е..,..да определено трябва да се види тва изправяне,..при мен ще е добре защото ми се 4упи отдолу косата,и дори при израстване мисля 4е ще е добре,толкова мъка при изправянето ще спести..оба4е сигурно доста се гори косата или ...кой си е изправял така косата,..а ти защо си разо4арована от дима

# 6
  • Мнения: 4 435
Е,определено няма да е безвредно,но пък то какво ли е?И пресите и сешоари,абсолютно всико вреди.
Дима е една друга тема,безкрайно разочарована от косите там, от начина по който излъгаха мои две приятелки,от боядисването им също така,абе много неща.Но сега не искам да звучи така,сигурна съм че има достатъчно хора които са много доволни от Дима.Лично за себе си съм направила тези изводи,и не бих си заменила Магама.

# 7
  • Мнения: 751
Siav4e_Av4e колко време издържа това трайно изправяне и колко струва услугата.  bouquet

# 8
  • Мнения: 4 435
Siav4e_Av4e колко време издържа това трайно изправяне и колко струва услугата.  bouquet

Съжалявам,казах че аз не съм си правила.Просто знам че услугата се предлага,защото я правиха на това момиче от Пълна промяна.Но тази процедура се предлага в доста салони,не само в Магама и такива от този род.

# 9
  • Мнения: 779
 слав4е много си права ,..навсякъде има добри и не 4ак толкова ...ка4еството не се определя от името на салона,а от всеки работещ в него.и при всеки е индивидуално-един е доволен,друг-не...а мигли съм виждала на моми4ета мисля 4е обикновени мигли,но в салон лепени,...на едни надувки и е много ефектно,.. само 10лв ли е поставянето,..мисля 4е издържат максимум 20 дена,а дали лещите ми пре4ат,..и при миене на о4ите не се ли отлепват

# 10
  • Мнения: 487
Аз също си удължих косата в Магама и съм страшно доволна!Сега ходя там само за боя или измиване,сешоар.Правих си и едно тату с къна,но за седмица се отми,то си е временно! Mr. Green
По принцип много добре работят и съм доволна и от обслужването!

# 11
  • Мнения: 751
Аз предположих че може би си се интересувала и знаеш колко струва изправянето,но много се запалих за това трайно изправяне и определено ще питам в Магамата тук във Варна.
Иначе ти благодаря. Hug

# 12
  • Мнения: 779
 Май мястото е в тази тема...преди ходих в едно именито студио и ме гримираха като клоун,..да не му правя реклама,но бе6е разо4ароващо.резил Tired

# 13
  • Мнения: 4 435
слав4е много си права ,..навсякъде има добри и не 4ак толкова ...ка4еството не се определя от името на салона,а от всеки работещ в него.и при всеки е индивидуално-един е доволен,друг-не...а мигли съм виждала на моми4ета мисля 4е обикновени мигли,но в салон лепени,...на едни надувки и е много ефектно,.. само 10лв ли е поставянето,..мисля 4е издържат максимум 20 дена,а дали лещите ми пре4ат,..и при миене на о4ите не се ли отлепват

Значи миглите на снопчета са хубави,но ако ги поставят добре и както трябва.На някои им личат ужасно много,а номера е да се поставят максимално естествено.Тези мигли отгоре са минават с четчица с лепилото с което са слагани,за да се залепят и вашите мигли към тях.Така стават черни и върху тях НЕ се слага спирала,те изглеждат като гримирани.По принцип издържат към 2-3 седмици,но трябва да се ходи на поправки,примерно може да се размести някое снопче или да падна.Все пак и те растат със собствениете мигли.По принцип за двете очи
излиза поне 20-25лв.В Магама пише 30лв. на ценоразписа.При миене не се отлепват,защото лепилото е специално,но не трябва да се търкат силничко,абе най-добре изобщо да не се търкат било то само с вода или разни тоници и т.н.Просто ако чистите сенки на клепача,гледате да не закачате мигличките.

# 14
  • Мнения: 779
на тея мацки си бяха само миглите,без спирала и бяха като ветрило hahaha дъъъъълги,добре те не са ли 30лв и ти лепят цялата реди4ка на едно,знам ли,а не сноп4е по сноп4е...мисля 4е сноп4е по сноп4е са по-скъпите мигли,над 100лв или бъркам

# 15
  • Мнения: 4 435
на тея мацки си бяха само миглите,без спирала и бяха като ветрило hahaha дъъъъълги,добре те не са ли 30лв и ти лепят цялата реди4ка на едно,знам ли,а не сноп4е по сноп4е...мисля 4е сноп4е по сноп4е са по-скъпите мигли,над 100лв или бъркам


Явно на тия мацки са били редчета.Това са боклуци,сигурно са по 10лв знам ли,но те не се слагат са дълго време,те са само за деня.Тези от 30лв са на снопчета около 15снопчета на око има,а над 100  са косъм по косъм,за повече време,но тъй като е нова услуга не съм достатъчно запозната.

# 16
  • Мнения: 779
абе ходят в студио да им ги лепят,..и изглеждат много секси   Joy наистина е много ефектно

# 17
  • Мнения: 4 435
абе ходят в студио да им ги лепят,..и изглеждат много секси   Joy наистина е много ефектно

Не схващам  Rolling Eyes,какво като им ги слагат в салон,те слагат и на редове?
Сега ще потърся една снимка и ако я намеря ще ти я пусна на лични да видиш миглички сложени на снопчета.Не съм аз на снимката,а приятелката ми.

# 18
  • Мнения: 779
 
абе ходят в студио да им ги лепят,..и изглеждат много секси   Joy наистина е много ефектно

Не схващам  Rolling Eyes,какво като им ги слагат в салон,те слагат и на редове?
Сега ще потърся една снимка и ако я намеря ще ти я пусна на лични да видиш миглички сложени на снопчета.Не съм аз на снимката,а приятелката ми.
ок прати ми..издържат им поне със седмица съм видяла,така 4е не са от еднодневките Peace

# 19
  • Мнения: 4 435
А защо решихме всъщност че не са на снопчета? Rolling Eyes

# 20
  • Мнения: 779
вижда се колко сме колко сме компетентни,...единственото не6то е 4е са много красиви и струват около 30лв,издържат поне 2 седмици,знам ли ред4ета ,сноп4ета,ве4е се обърквам....а какви са бог знае..прати ми тея на твойта приятелка


полу4их ги,готини са определено

# 21
  • Мнения: 4 435
вижда се колко сме колко сме компетентни,...единственото не6то е 4е са много красиви и струват около 30лв,издържат поне 2 седмици,знам ли ред4ета ,сноп4ета,ве4е се обърквам....а какви са бог знае..прати ми тея на твойта приятелка


полу4их ги,готини са определено

Еми цената е същата,времето същото,значи са снопчета.Ама защо просто не ги попиташ като ги харесваш толкова?
Лично аз не бих си сложила редчета. Sick Или снопчета,или косъм по косъм.А за снопчетата моля ,моля аз съм компетентна. Crossing Arms Mr. Green

# 22
  • Мнения: 779
вижда се колко сме колко сме компетентни,...единственото не6то е 4е са много красиви и струват около 30лв,издържат поне 2 седмици,знам ли ред4ета ,сноп4ета,ве4е се обърквам....а какви са бог знае..прати ми тея на твойта приятелка


полу4их ги,готини са определено

Еми цената е същата,времето същото,значи са снопчета.Ама защо просто не ги попиташ като ги харесваш толкова?
Лично аз не бих си сложила редчета. Sick Или снопчета,или косъм по косъм.А за снопчетата моля ,моля аз съм компетентна. Crossing Arms Mr. Green
те са ми неприятни Twisted Evil,ина4е са мацки..да то ако е едно ред4е няма как да е толкова трайно newsm78..аз пък гледах как слагат косъм по косъм на 1жена от готините при скъпата манипулация,но о4ите и бяха за4ервени,отидох в салона,слагаха й ги,тръгнах си след 4ас и нещо,още я "4овъркаха"

# 23
  • Мнения: 4 435
И на редче ако сложат с такова лепило пак ще е треяйно.Но е много голяма вероятноста да се отлепят крайщата.Защо не ги харесвам,защото са си една форма и това е,докато снопчетата можат да се нагласят спрямо твоите мигли и да изглеждат супер естествени.Абе няма какво да се чудиш.Отивай мятай 30лв,ама в някакъв свястен салон и си готова.

# 24
  • Мнения: 779
а лещите ми newsm03 незнам,аз съм нон стоп с тях..но определено ще се види тва нещо,30лв е и е много много яко

# 25
  • Мнения: 4 435
а лещите ми newsm03 незнам,аз съм нон стоп с тях..но определено ще се види тва нещо,30лв е и е много много яко

Лещите ти какво общо имат? Rolling Eyes По никакъв начин едното не пречи на другото.Но недей чак така да се настройваш,че е супер яко,защото някои хора определено не се харесват така,на други пък стават прекалено гъсти,черни,и дълги и от километър личи че са изкуствени.Така,че стискай палци да се получи добре и да се харесаш. Wink Моята маникюристка беше 2 години с такива,и във време в което трябва да си почива,защото е препоръчително да има такива паузички,все пак иума вреда върху собствените,и тя не можеше да се понася без тях.Все викаше-Ти разбираш ли,че без миглите имам чуството че нямам очи,едвам издържам. Shocked

# 26
  • Мнения: 779
 
а лещите ми newsm03 незнам,аз съм нон стоп с тях..но определено ще се види тва нещо,30лв е и е много много яко

Лещите ти какво общо имат? Rolling Eyes По никакъв начин едното не пречи на другото.Но недей чак така да се настройваш,че е супер яко,защото някои хора определено не се харесват така,на други пък стават прекалено гъсти,черни,и дълги и от километър личи че са изкуствени.Така,че стискай палци да се получи добре и да се харесаш. Wink Моята маникюристка беше 2 години с такива,и във време в което трябва да си почива,защото е препоръчително да има такива паузички,все пак иума вреда върху собствените,и тя не можеше да се понася без тях.Все викаше-Ти разбираш ли,че без миглите имам чуството че нямам очи,едвам издържам. Shocked
hahaha ...клепа4ите на постоянно носещите лещи са по-пухкави и деликатни.аз ги нося по 15 4аса на ден-докато съм в будно състояние..но пък не пре4и да се пробва ..и да не се харесам ще се махнат и готово,но се съмнявам да не ми харесат

# 27
  • Мнения: 4 435
Споко няма значение какви са ти клепачите.

# 28
  • Mонтана
  • Мнения: 413
slav4e bi li patila i na men na li4ni snimkata na priqtelkata ti da gi vidq kak sedqt?

# 29
  • Мнения: 3 459
По-важно ли е да трупате точки, отколкото да ползвате търсачката  Rolling Eyes newsm78

# 30
  • Мнения: 7 723
По-важно ли е да трупате точки, отколкото да ползвате търсачката  Rolling Eyes newsm78

Ето, сега и аз ще трупна една точка,
за да те подсетя, в случай, че си забравила,
че спамската тема е на друго място Wink

# 31
  • Мнения: 3 459
По-важно ли е да трупате точки, отколкото да ползвате търсачката  Rolling Eyes newsm78

Ето, сега и аз ще трупна една точка,
за да те подсетя, в случай, че си забравила,
че спамската тема е на друго място Wink
Mr. Green тва ми е ясно, ама мерси за подсещането  Hug
Идеята беше съвсем друга, ама нищо ... кой разбрал, разбрал  Laughing

# 32
Славче праъи и на мен снимкии с мигли, то се е  видяло че ще ми искаш хонорар за организатор на бала ми относно визията хахаха  Mr. Green

# 33
# 34
  • Мнения: 7 723
По-важно ли е да трупате точки, отколкото да ползвате търсачката  Rolling Eyes newsm78

Ето, сега и аз ще трупна една точка,
за да те подсетя, в случай, че си забравила,
че спамската тема е на друго място Wink
Mr. Green тва ми е ясно, ама мерси за подсещането  Hug
Идеята беше съвсем друга, ама нищо ... кой разбрал, разбрал  Laughing

Май ти не си разбрала, че тук не се спами....

Сега по темата....колко струва перманентния глим на веждите в Магама? newsm78

# 35
  • Мнения: 4 435
Перманентен грим - Вежди 220 лв.
Очна линия  320 лв.
Устни  235 лв.

# 36
  • Мнения: 7 723
Перманентен грим - Вежди 220 лв.
Очна линия  320 лв.
Устни  235 лв.

Ъ! Мчи то без пари, бре! Shocked
Славче, а колко е удължаването на косата там? И за препоръчване ли е? Thinking

# 37
  • Мнения: 4 435
Перманентен грим - Вежди 220 лв.
Очна линия  320 лв.
Устни  235 лв.

Ъ! Мчи то без пари, бре! Shocked
Славче, а колко е удължаването на косата там? И за препоръчване ли е? Thinking

За качество е най-препоръчително,ама за пари никак-1500лв и нагоре. Mr. Green

# 38
  • Мнения: 7 723
Перманентен грим - Вежди 220 лв.
Очна линия  320 лв.
Устни  235 лв.

Ъ! Мчи то без пари, бре! Shocked
Славче, а колко е удължаването на косата там? И за препоръчване ли е? Thinking

За качество е най-препоръчително,ама за пари никак-1500лв и нагоре. Mr. Green
ShockedЧак толкУ качествено не щЪ! Mr. Green
А къде е Иля? Whistling

# 39
  • Мнения: 779
Перманентен грим - Вежди 220 лв.
Очна линия  320 лв.
Устни  235 лв.

Ъ! Мчи то без пари, бре! Shocked
Славче, а колко е удължаването на косата там? И за препоръчване ли е? Thinking

За качество е най-препоръчително,ама за пари никак-1500лв и нагоре. Mr. Green
ДА НЕ СМЕ МИЛИОНЕРИ  #Crazy

# 40
  • Мнения: 4 435
Перманентен грим - Вежди 220 лв.
Очна линия  320 лв.
Устни  235 лв.

Ъ! Мчи то без пари, бре! Shocked
Славче, а колко е удължаването на косата там? И за препоръчване ли е? Thinking

За качество е най-препоръчително,ама за пари никак-1500лв и нагоре. Mr. Green
ShockedЧак толкУ качествено не щЪ! Mr. Green
А къде е Иля? Whistling


В другата тема.



lanibarbi аз не съм милионерка,ама ми е от там косата.Ех,ако бях. Laughing

# 41
  • София
  • Мнения: 7 836
Перманентен грим - Вежди 220 лв.
Очна линия  320 лв.
Устни  235 лв.

Ъ! Мчи то без пари, бре! Shocked
Славче, а колко е удължаването на косата там? И за препоръчване ли е? Thinking

За качество е най-препоръчително,ама за пари никак-1500лв и нагоре. Mr. Green
ShockedЧак толкУ качествено не щЪ! Mr. Green
А къде е Иля? Whistling

Душа, тук съм.  Hug

Какво си правите без мен ? Вежди, мигли, коси.  Crazy

# 42
  • Мнения: 4 435
Перманентен грим - Вежди 220 лв.
Очна линия  320 лв.
Устни  235 лв.

Ъ! Мчи то без пари, бре! Shocked
Славче, а колко е удължаването на косата там? И за препоръчване ли е? Thinking

За качество е най-препоръчително,ама за пари никак-1500лв и нагоре. Mr. Green
ShockedЧак толкУ качествено не щЪ! Mr. Green
А къде е Иля? Whistling

Душа, тук съм.  Hug

Какво си правите без мен ?  Crazy

Всичко друго,но не спамим. Naughty

# 43
  • София
  • Мнения: 7 836
Мило, що ми се караш?  Crossing Arms Whistling

И аз може да си направя вежди, че моите хич не ми се виждат.  Mr. Green

# 44
  • Мнения: 4 435
Мило, що ми се караш?  Crossing Arms Whistling

И аз може да си направя вежди, че моите хич не ми се виждат.  Mr. Green

Леле,как ще ти се карам бе. Shocked
Ти викаш-Какво правите и аз викам-Всичко друго,ама не и спам. Whistling Някой да не помисли че правим такива неща.Категорично не. Naughty Mr. Green

# 45
  • София
  • Мнения: 7 836
Мило, що ми се караш?  Crossing Arms Whistling

И аз може да си направя вежди, че моите хич не ми се виждат.  Mr. Green

Леле,как ще ти се карам бе. Shocked
Ти викаш-Какво правите и аз викам-Всичко друго,ама не и спам. Whistling Някой да не помисли че правим такива неща.Категорично не. Naughty Mr. Green

Ооо не спамя, значи може да поискам вежди и ти мило, да си изтриеш нещо от пощата, че не приемаш вече.  hahaha

# 46
  • Мнения: 4 435
Мило, що ми се караш?  Crossing Arms Whistling

И аз може да си направя вежди, че моите хич не ми се виждат.  Mr. Green

Леле,как ще ти се карам бе. Shocked
Ти викаш-Какво правите и аз викам-Всичко друго,ама не и спам. Whistling Някой да не помисли че правим такива неща.Категорично не. Naughty Mr. Green

Ооо не спамя, значи може да поискам вежди и ти мило, да си изтриеш нещо от пощата, че не приемаш вече.  hahaha

Никой не спами тука,все културни сме се събрали. Mr. Green
Лелееее,напълнила съм кутията ли бе. Embarassed Веднага отивам да чистя. Hug

# 47
  • Ловеч
  • Мнения: 782
Я как бързо се развива тази тема... да вземем да пуснем и за другите салони =)))

Та... няма ли някой с перманентен грим правен в Магама ? Ако има и снимки да даде ще е перфектно.

# 48
  • Мнения: 779
Я как бързо се развива тази тема... да вземем да пуснем и за другите салони =)))

Та... няма ли някой с перманентен грим правен в Магама ? Ако има и снимки да даде ще е перфектно.

много добра идея Peace

# 49
  • Мнения: 4 435
Влизате на сайта им и всички известни, които видите си ги правят при тях-Наталия Гуркова,Соня Васи,Елена Тихомирова,Яна Маронова,Галя от Сатен,която съм виждала няколко пъти там Crazy и още много други.И половината поп-фолк.

# 50
  • Мнения: 3 641
Slav4e_Av4e , може ли да ми кажеш нещо за Пепи от Магама. Една приятелка си е направилан контур на устни при него , както и вежди и ми харесата резултата. Добре ли работи, някакви отзиви?
Благодаря предварително! Hug

# 51
  • Мнения: 4 435
Slav4e_Av4e , може ли да ми кажеш нещо за Пепи от Магама. Една приятелка си е направилан контур на устни при него , както и вежди и ми харесата резултата. Добре ли работи, някакви отзиви?
Благодаря предварително! Hug

Пепи е любимец на всички. Heart Eyes Аз съм много доволна,той фактически се пада дясната ръка на Вили (собственичката),той обслужва вип-клиентите така да се каже (певици,манекенки и т.н.),кагато има такива,нямам никакви забележки към него,работи страхотно,дава идеи,предразполага човек супер,абе за мен той е най-добрия там.Никой не се е оплакал досега.

# 52
  • Мнения: 3 641
Благодаря, миличка! Наистина ми помогна в избора, сега вече нямам колебания Heart Eyes

# 53
  • Мнения: 4 435
Благодаря, миличка! Наистина ми помогна в избора, сега вече нямам колебания Heart Eyes

Няма да съжаляваш,и после чакам отзиви и от теб. Hug

# 54
  • Мнения: 779
Slav4e_Av4e , може ли да ми кажеш нещо за Пепи от Магама. Една приятелка си е направилан контур на устни при него , както и вежди и ми харесата резултата. Добре ли работи, някакви отзиви?
Благодаря предварително! Hug
и аз съм виждала негово"творение"-вежди.добре ги прави ,явно Simple Smile

# 55
  • Мнения: 4 435
Slav4e_Av4e , може ли да ми кажеш нещо за Пепи от Магама. Една приятелка си е направилан контур на устни при него , както и вежди и ми харесата резултата. Добре ли работи, някакви отзиви?
Благодаря предварително! Hug
и аз съм виждала негово"творение"-вежди.добре ги прави ,явно Simple Smile

Той всичко прави супер,и коси и перманентен грим и татуировки с къна и какво ли не. Crazy

# 56
  • Мнения: 1 165
А салона им във Варна къде се намира и има ли мами, които са си удължавали косата там?

Общи условия

Активация на акаунт