МНОГОДЕТНИ МАМИ 32

  • 15 018
  • 317
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 11 607
[I:\Documents and Settings\titi\My Documents\My Pictures\big-cake532.jpg/img]

Титико е искала да ни почерпи......Титико..първо трябва снимката да е качена в някой сайт и тогава даваш линк...Така директно от твоя комп.. - не става! Иначе - предполагам,че почерпката е била много вкусна!

Здраве, много любов и щастие ти желая Титико послучай твоя рожден ден! Наздраве!

Честит рожден ден още на: Боряна- bobi min,Виктор  на ivata,Михаела на de4ko,Вики  на sexy_mama,Vqqra - букет от рози, здраве, любов и много усмивки ви поднасям!

# 241
  • Мнения: 11 607
Въпрос: Ще се включите ли в "Пълна къща на гости на планината"(събиране с преспиване през лятото, на Узана)?  (Гласуването приключено: сряда, 20 февруари 2008, 11:09)

 Да, със сигурност  11 (39.3%)
     Да, но се колебая  13 (46.4%)
     Не, със сигурност  1 (3.6%)
     Не, но се колебая  3 (10.7%)

 

Общ брой гласове: 28
 

# 242
  • Мнения: 3 740
Момичета, пратих програмата на "Подслон за човечеството" като прикачен файл на тези, които я поискаха. Ако не сте я получили, пишете ми пак на лични.

Понеже имаше въпрос дали не са мошеници, трябва да ви кажа, че не съм работила с тях, но ми ги представи колежка, която от години работи в неправителствени организации, отзивите й бяха положителни. Ако имате някакви съмнения, можете да не се включвате, но мисля, че може просто да се прочете внимателно договорът, за да няма уловки. Можете да споделяте конкретните си съмнения и тук, практиката показва, че винаги изскача някой добър съвет.  Wink

Освен това трябва да предупредя момичета от София, които кандидатстват за ДГ, че има вероятност класирането на децата с предимства да се изтегли по-рано. Аз ще ви предупредя, ако се вземе такова решение, на за всеки случай следете за съобщения и в сайта на системата за записване в ДГ, предупредете и други мами.

# 243
  • София
  • Мнения: 203
МОМИЧЕТА БЛАГОДАРЯ МНОГО ,ЧЕ СЕ СЕТИХТЕ ЗА МОЯ РОЖДЕН ДЕН!
МЕРСИ ЗА ХУБАВИТЕ ПОЖЕЛАНИЯ!
ОТ ВСЕ СЪРЦЕ ВИ ЧЕРПЯ С ТОРТАТА ,КОЯТО НЕ МОГА ДА КАЧА!

А как бих искала да отидем на кръчма, да хапнем,да пийнем, да си поприказваме,да си потанцуваме... newsm68 newsm44 bdbaloni cheers lalalala
Хубаво е човек да си помечтае!
Важно е да сме здрави!В къщи почти всички още са болни,само малкият стои 1 седмица при наш-те ,за да не го разболеем.Та снощи не беше с нас!
Да ви се похваля!Получих страхотен подарък!Скенер Canon CanoScan 4400F!Вътре можеш да сложиш проявена лента от аналогов фотоапарат и да си качиш готовата снимка на компютъра!Жестоко!Така ще си  кача всички стари снимки ,а даже и черно белите!Върхът!

# 244
  • София
  • Мнения: 203
http://www.pinkcakebox.com/images/cake532.jpg
Черпя ви с тази торта!Дано съм я качила!
Мамо Цоци трогна ме!Направо ме развълнува!
Много е приятно ,кога някой те усеща!Благодаряя! newsm51

# 245
  • Мнения: 2 022
Честит рожден ден, Титико! Да си жива и здрава, да те радват децата, да те глези мъжът ти, да си заобиколена от любов и много усмивки!
Тортата е много красива. Благодаря за почерпката.

Честито и на останалите, които празнуват днес.


# 246
  • София
  • Мнения: 1 677
Честито на всички празнували предишните дни! Много здраве  и любов ви желая!

В "Тина Киркова" децата са си при майките-няма искам,не искам.С триста зора го оставях Йоан в общата стая,за да мога да изляза на стълбището и да се видя с гостите ми.Хич не им се занимава на лелките.Там гледат децата на родилите секцио и нашите им идват в повече за 15 мин.  ooooh!Добре,че там се стои кратко време-3-4 дни,само всичко да е наред.
Феичке,не се тревожи,всичко ще протече нормално.

Кабо Алма,тези малките радости,които очакваш,може и съвсем скоро да те споходят.Като гледам Камен как лети напред,току виж след някоя година и върховете да покори  Hug А другите кандидат-нобелисти какво правят? Стараят ли се,че май изтърсачето ще ги изпревари  Joy
А за класирането какво имаш пред вид?Да не би да ни класират нас,с предимствата сега , а след това останалите около м. май?Така ли?

Цоци,дано Райчето не се разсейва така друг път  Praynig Представям си какво ти е било  Hug Hug Hug
А какво става с мястото ви за книжарницата?

Нелето,много приятна звучи тази работа.Поздравления!
Е,който не е учил навреме,сега само деца ще гледа  Embarassed

Шапчице,тези сладури твоите са направо за изяждане  Laughing Ами добре че си била спортистка та си прескочила през прозореца.А писателя специално да го поздравиш и поощриш с награда.

Тъщичка,дано по-бързо да се оправите!  Hug

Ох,Маги,направо настръхнах като прочетох.То голям тормоз е било това раждане. Милата Ани трудничко е излязла на бял свят.Слава Богу,че всичко е наред.

Джулка,таз твоята свекърва да не е....далтонист  Joy Ама иначе грижовна,попитала е за Яни,за Галин,е друго си е на мама момчето  Joy Joy
Блещулка,то на такива моми какво ли да им обясняваш  newsm78

Габи,как сте?Какво стана с дарението?

Пиги,оздравяхте ли вече?

# 247
  • Мнения: 1 449
Честито на празнуващите днес!!! Много здраве и щастливи усмивки!


Маги, ужас! Такова раждане и мъки е имала майка ми с мен. Но и двата случая са първо раждане, така че според мен добър специалист би се справил  с предизвикателството, щом Феята иска нормално раждане. А, и моята голяма  дъщеря се роди по нормален път, беше с нормално предлежание и с нормално тегло - 3050 гр, а така  "цъфнах", че  повторих твоя кошмар ...

Касандра, сетих се  средният ми син на 2г как затвори на балкона жената, която го гледаше, добре че беше лято, че се прибрахме по чудоо по-рано и че успяхме да пъхнем ключа и да отключим, че нашата врата няма разбиване. А гадинката беше невъзмутим

# 248
  • Мнения: 124
Здравейте на всички Hug
За жалост успях да ви прочета по диагонал. При нас събитията се движат със зашеметяваща скорост. Явих се на интервю за работата ииии..... започнах. Вече съм работно момиче от вторник. Доста ми е динамично и .... липсвате ми  Sad Децата дружно решиха да се разболеят точно когато се готвих за интервюто и така до вчера Crazy Спасихме тази седмица с вътрешен график на свободните в семейството (предимно Киро и баща ми ги отнесоха тези болести) а за напред ще си стискаме палци хубавото време да  донесе на всички много здраве.
може да ни поздравите, съвсем официално вече сме семейство Пасатковци Joy Супер съм щастлива сутрин като видя червената ни количка пред входа Hug Черпенето го оставям на фантазията ви. Кой каквото му се яде това да си хапне и пийне мислено от нас. Обичам ви, надявам се скоро да се класирам пак да пиша и чета.
 

# 249
  • Мнения: 1 818
Добро утро! Момичета,нямам много време тези дни за Нет...Чета си ви редовно и ви се радвам...
Феичке,след толкова мили думи,няма какво повече да кажа...Кураж...малко остана! Hug
Теди,действаме по идеята... Hug
Джейн...с радост да си карате новата придобивка...Честита да ви е количката!  Hug
Титико,вкусна почерпка...Бъди много щастлива! Hug

Цоци,имаш си днес рожденик,а? Да ти е жив и здрав Лъчо!Да те слуша,да ти помага все така...и много да те обича!  bouquet

Обичам ви много!

# 250
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
     bouquet  Честит ти рожденник Лъчезар  bowuu  Мамо Цоцоланке Да ти е жив и здрав,все така добричък и много ,много весело да си изкарате днешният му празник   bouquet
 С извинение на патерица ще поздравя всички празнували в петък и събота  Hug Вики   на sexy_mama   Vqqra ..Верче   Тити на  titico   Елена на wright   Ванина  на mariangeorgiev   
                               
                                           
 Както бях споменала ,ходих си до Варна ,нямах време да се обаждам на Лилибончето ,обаче както си вървя по центъра и кой насреща ми...тя самата,поне я прегърнах,че толкова отдавна ми се искашеда го направя,а срещичка друг пък,когато имам по-вече време...следващият път! Сега отивам да правя за закуска и руло стафани,че на Ваня това и се ядяло отдавна,тъкмо ще си вземе и като тръгне по обяд за Троян ...отивам към миксера  Hug хубав почивен ден ....ние смятаме да поизлезем към хижата тука ,малко на полузелено  Mr. Green

# 251
  • Мнения: 183
Ей,мами,добре че ви има,май и вчера сте се справили със задачата си да стискате палци...Тенкс!!!  bouquetПрескочих и този...е резултатът ми спряма тук публикуваните от преди,на други мами,не е впечатляващ,но за мен си е...Имам 4.50,като за малко 5,дори ми го и предложиха,тъй като какво правиха,какво струваха и ми изтрили занятието,та отново го правих,и вместо 3 часа,стоях там 5,но аз нали съм си скромничко,отказах...Пък и съм свикнала,ако на мен не ми се случи недоразумение на кой?!Нали все пак съм Червената Шапка?! Laughing Laughing Laughing

Честито на празнуващите днес!!!Животът ви да е толкова слънчев като това пракрасно утро!!!

А у дома всички са болни-Коко и Слави са с гърлобол,кашлят и температура...Тасе през ноща повръща,странно но никаква храна,а беше обядвал и вечерял,все пак тате вчера си беше в къщи и е съблюдавал за това...Как така тогава повръщаше детето само няква течност?!И много странно се тресеше...Беше много блед,и цяла нощ не съм спала,да го слушам диша ли...Но сега е добре,и играе на компютъра до мен... Simple Smile
А и телевизора май ни изгоря...Добър повод да си купим плазмен,но ще е малко по натам че липсват някои важни елементи в покупко продажбата...А до тогава?!Албенче,ти нали казваше че така ви било по-добре,ще взема да пробвам,освен... newsm78

Джейн честито ви возило,и безавариино,и да ви заведе на много хубави места,на първо място на празника ни за 1 юни!!!
Поздрави!!!

# 252
  • Мнения: 11 607
Четох пак по диагонал.... Embarassed Embarassed EmbarassedНе ми се сърдете..обещавам,че ще прочета всичко!

Заразили сме едно семейство да имат трето дете! Те отскоро имат второ, но майката и бащата ми казаха,че вече мислят за трето и било много хубаво да имаш повече деца! А нашия тати пък..снощи леко се подаде на четвърто.....след още малко годинки!!!!!
Благодаря за пожеланията за нашия тати!Искам само да е жив и здрав!

Тук е истинско лято, много е хубаво времето и в последно време...рядко стигам до компа......От снощи сме запразнували рожденния ден на Лъчо и днес съм на изключително празнична вълна, нищо че след малко ще ходя на работа......

Скромна почерпка от мен:

# 253
  • Мнения: 3 740
Честит Рожден Ден на Лъчо!
Да е жив и здрав, да се радва на хубавото си семейство, да успява в начинанията и да глези жена си! Wink

# 254
  • Мнения: 3 479
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ЛЪЧО! Да е жив и здрав и да пожъне успехи във всичко, с което се захване!




А на такива пожелания един приятел отговаряше: Аз ли имам рожден ден или жена ми? Laughing

Как сте милички, нещо сте мълчаливи Thinking Дано не са ви налегнали грижи или пролетна умора Hug

Общи условия

Активация на акаунт