МНОГОДЕТНИ МАМИ 32

  • 15 046
  • 317
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 2 270
Цоцииии честит ти рожденник.Да ти е жив и здрав

# 256
  • София
  • Мнения: 353
Много здраве и щастие на Лъчезар! За доброто настроение и вкусната вечеря, просто е излишно да казвам! Мама Цоцоланка със сигурност ще се представи на ниво!

Титико, чудесен подарък , наистина! Със здраве да си го ползваш!

Гледам хубавото време само от прозореца Sad Болна съм от грип. Втора нощ вдигам температура 39,2 градуса. IllВтриса ме, мускулни болки, главоболие, сега и носът ми е запушен. Просто като по учебник. Дани и Елица и те още не са се оправили, но поне не са така отпаднали като мен. За пръв път ми се случва такова нещо. Не го пожелавам на никого!

# 257
  • Мнения: 2 433
Цоцка  Hug честит рожден ден на Лъчо!  bouquet
Жив и здрав да вие. Да ви гледа , да ви обича и скоро да се поддаде на щенията ти Wink   bouquet

# 258
  • Мнения: 11 607
А на такива пожелания един приятел отговаряше: Аз ли имам рожден ден или жена ми? Laughing

Аааааааа и двамата имаме рожден ден...Защото сме едно цяло с него! И щом той има рожден ден - това означава,че и аз имам такъв и обратното!

Ани.....спретнах му една картичка с фотошоп-а и...Алме чети - там пише - Да си здрав за да можеш още дълги години да ни обичаш, да ни радваш и да ни глезиш! Мислим еднакво...Дали не прихващам вече мисленето на мама на 4 деца newsm78????

Скъпи приятелки.....много ви благодаря отново за пожеланията......Вълшебна, вечеря няма да има! Пицарията ще е нашата вечеря! Сладкарницата е нашата торта! Аз съм мързелива и не ми се готви!

Алме...прегледах условията, сетих се после,че съм гледала репортаж за тази фондация точно за жилищата,които са строили, но...Другата половинка от цялото и той трябва да си каже тежката дума!

Хубава вечер и леки приготовления за понеделника........

# 259
  • Мнения: 1 035
Честит Рожден ден на Лъчо Цоцоланкин !!! Да е здрав , примерен и всеотдаен съпруг!!!

Цоцито,мерси за почерпката ....много вкусно .А за специалния приз няма ли да почерпиш ???? Или по габровски за двете...(да ме извини Габи)

Касандра, сърцето ми се сви докато четях за приключенията ви със Слави ....И аз съм попадала в такава ситуация. Бях бременна с близначките и лежах с болницата заради високо кръвно и избягах (буквално) за да си видя детето а тя влезна в тоалетната и врътна ключа....Кръвното естествено скочи , чудя се как ли не родих тогава ..
  bouquetза математика на Кабо Алма Като следя стремителното НАГОРЕ на мъника Нобеловата награда наистена ще се окаже дребна работа за него .Успех !аз като най- малко дете потвърждавам истини от материала PeaceМного интересно ми беше.
Честито ,честито наДжейн
Тук пръст има съдбата за срещичката , Дидка.Ех  и аз искам вървя си из Бургас и насреща .... Hug
Бързо оздравяване на Вълшебна Heart Eyes
Аз използувах хубавите дни предимно за чистене Имам чисти стъкла на цялата къща, прани пердета абе както му е реда  В събота водих София на олимпиада по случай трети март . Проведе се в бъдещето и училище дори се запознахме с бъдещата и класна
Аз пък кой знае как съм се държала щото детето по едно време ми вика "Мамо, стига си се притеснявала" Хем я заведох само за да свиква да се явява на такива неща ....Но...спомням си няколко пъти и давах едни и същи напъдсвия и също няколко пъти и казвах чао и пак се връщах...Луда мама
Е  утре ще мина да видя че казаха и резултати ще има изнесени ...Дано се е представила добре
Моето главоболие и световъртеж се появяват пак , май ще трябва да си обърна сериозно внимание .Дали не е свързано с настъпването на пролетта" пролетна умора" Очичките на децата се изчистват от секретите ....Уф, омръзна ми от болести.....
Още не съм купувала мартенички ,но май вече е време особено за тези които ще пътуван по пощата.
Желая ви изпълнена с положителни емоции седмица и много слънчево настроение!
Честит Рожден ден на патерици на Титико!!!

# 260
  • Варна
  • Мнения: 1 040
Цоци,честит ти рожденник.Много да е здрав и лъчезарен като името си.   bouquet  bouquet

Ох,Тъща3 пълниш ми душата с твоите постове. Peace

Дъщеря ми и тя се е записала на всички възможни олимпиади.Луда работа.
А ние с малките вчера такава хубава разходка си направихме,то не бяха въртележки,батути накрая дори си тръгнахме с рев.Три часа малко им се видяха. Wink

Лека вечер и успешна нова седмица. Hug Heart Eyes

# 261
  • Варна
  • Мнения: 2 305
Цоци, честит рожден ден на Лъчо! Да го слушат децата, да го радва жената, да му спорят делата, да е тачен в махлата!   bouquet

Кабо Алма, много се радвам за Камен! Браво на момчето!

# 262
Честит рожден ден.Влезте тук

# 263
# 264
  • Sofia
  • Мнения: 185
ПРИВЕТ МОМИЧЕТА
ЗА СЕГА ВЛИЗАМ САМО ДА ВИ КАЖА ЧЕ НА 19.02. СЕ РОДИ НАШИЯ СВЕТЛИН.
ВЕЧЕ СМЕ ПЕТИМА И СЕ ПРИСЪЕДИНЯВАМЕ КЪМ ВАШИЯ ОТБОР Grinning
ОБЕЩАВАМ ДА ВИ НАВЕСТЯВАМ ПО-ЧЕСТИЧКО ВЕЧЕ Heart Eyes

# 265
  • Мнения: 1 449
Честит син, Камчо! Да расте здрав и умен малкият юнак Светлин!!! Бъдете щастливи!!!


 


Честит рожденник и на Цоци! Да ти е жив и здрав!

# 266
  • Мнения: 183
Камчо,честита ви рожбичка!!!Няма нужда да те убеждавам че многодетните семейства отглеждат най-красивите,умни и възпитани деца!!!Ако прочетеш по нагоре ще се увериш Wink Wink Wink

За сега мога само да мечтая моите мъничета да вървят по стъпките на вашите...Поздрави!!!

Честит рожденник на Мама Цоци!!!Голяма  Hug за големият мъж,и още по голямото му семейство!!!

# 267
  • Не съм от тук и съм за малко
  • Мнения: 717
ЧЕСТИТО БЕБЧЕ, КАМЧО! ДА РАСТЕ ЗДРАВ И УМЕН ЗА РАДОСТ НА ЦЯЛОТО СЕМЕЙСТВО!  smile3525

ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ЛЪЧО! ДИАНЧЕ, ДА ТИ Е ЖИВО И ЗДРАВО МОМЧЕТО, МНОГО ДА ГО СЛУШАТЕ И ТОЙ МНОГО ДА ВИ РАДВА!   bouquet  bouquet  bouquet

# 268
  • Мнения: 3 323
На Светльо - светло бъдеще му пожелавам, да е сила и отора за мама и тате!

Да са ни живи и здрави рожненниците от петък, събота и неделя! И свата да е жив и здрав, още един етаж на къщата - зестра, да вдигне!

Тукя гледам талантливи деца - нобелови лаурети, майки орлици (буквално) що през стени преминават... всичките ви обичам - да знаете! Аз съм бясна на мен си! На стари години реших сладкиши да правя и се излагам път, след път... За еклерите - знаете... всъщност те не, че не станаха - напротив! Даже изпратих една кутийка на кумовете ни - бяхя взели Каро от ските и мъж тръгваше да го пибира. Та на прощъпулника като се видяхме имаше малко   : newsm20  bowuu bowuu bowuu Та, реших вчера - обърнете внимание - ВЧЕРА да правя орехова торта. Торти, абе изобщо сладкиши никога не съм правила... Та почвам аз, бъркам като бясна, зарязвам мъж и деца на произвола и в 2 сутринта осъмвам с нещо като дреб за юргани, обаче със страхотен вкус - това е блата! Днес от сутринта бързам да свърша ежедневните задачи и да се отдам на тортоправене. Е, успях де, ама ... те два вида крем, че и сироп, че и дяволи... та с тези прекрасноти обърках дребта от вчера в една купа - стана страшно вкусута, ама на вида като кучешка храна...та, така...

# 269
  • Мнения: 1 744
Камчо, честит син ! Да ви е жив и здрав! Дай малко снимки да видим, че са ми много сладички новородените, като мишленца! newsm51

Цоци, да ти е жив и здрав Лъчо! И да сбъднете заедно  всичките си мечти и желания! Two Hearts

Честит празник на всички, които съм пропуснала тия дни! От здраве и щастие да не се оттървете!  newsm59

Ние в събота направихме кръщенето на близнаците, но снимки тия дни, че още не съм ги качила. Ореваха всичко живо, но пък беше весело. След това в ресторантче с родата и така.

Кога ще се правят резервациите за Узана, да не ни изпревари някой? А знаете ли, дали на 1,06,  ще е Празника на розата в Казанлък, да ги съчетаем нещата?

Целувки от мен и весел и спорен ден! Hug

Общи условия

Активация на акаунт