МНОГОДЕТНИ МАМИ 32

  • 15 045
  • 317
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 1 818
Цоци,не бий Ани,моля те ...такива хубави неща те е научила да правиш  Peace Да всемеш да ги покажеш тез красоти,че ...  Naughty
А за програмата...да не мислиш ,че на мен ми е по-лесно...хубаво всичко...направих си тефтер...цяла дебела тетрадка де...пиша вътре менюто за следващата седмица...правя списък с покупки за събота... ooooh! главата ме боли...А за другото...абе много е хубаво сутрин като е суха мивчицата...и момчетата се научиха...ами то с техните нощни писания в нета и нощни проверки ...я да видим дали случайно нещо е останало от вечерята... ooooh! ooooh! /за непросветените...става въпрос за програмата,посветена на системата за организация и подредба на домакинството  FlyLady

# 196
  • Мнения: 11 607
Днес се сбъднаха част от кошмарите на всяка майка........За щастие - добър край! Hug

Обажда се Аца(така казваме на галено на Рая, тя като бе малка така си казваше и то си ни остана...) днес по мобилния телефон и реве! Какво станало - объркала автобуса и хванала друг автобус,който отива извън града. Първо - тя ми се обади,че тръгва от училище и аз започнах да гледам по-често през прозореца. Но.....тя все не идваше. И в един момент - обади се по телефона и ми каза,че се намира на път,който не познава. И аз - шаш! Не знам въобще кой автобус е хванала и и казах да отиде при кондукторката и да пита накъде отива. И като ми каза - извън града - изтръпнах. Отивал към едно село,което не е толкова далеко от града, но все пак извън града. Обаждам се аз на Лъчо, той се свързал с Аца, разбрали са се да се чакат на последната спирка на автобуса и така жива и здрава тя ми се прибра. Прибра се и като ме видя - рев.......Няма ви приказвам какви ли не мисли ми минаха през главата......От това,че много сме говорили много пъти на тема безопасност до това,че има какви ли не хора.....Стомаха ми се обърна сто пъти докато я видя......

Да живеят мобилните телефони!

Тази вечер ще празнуваме,че жива и здрава ми се прибра.....и че нищо лошо не се случи...че знам ли аз...понякога от най-безобидни ситуации такива бели стават......

# 197
  • Мнения: 3 740
Цоцолонке, пак е бил малкият дявол, дето се вика... Ще й е за урок да внимава занапред. Пък ти пак ще си я мислиш и ще й трепериш, де...

Момичета, който иска повече подробности за програмата за кредита за ремонт, да ми прати на лични мейл, за да му я препратя. (дано да ми схванахте обърканото изречение). Не са описани конкретни критерии, вероятно преценяват всеки случай поотделно по много показатели, но нищо не пречи да опитате.

По принцип се занимават не само с ремонт, но и със строителство, направили са една кооперация в София на този принцип - с безлихвен заем за жилище, индексация само с инфлацията, доброволен труд от участниците. Сега май нямат проект за София, но може да разпитаме по-подробно и за този вариант. Нали и без това щяхме да се изнасяме всичките някъде извън града - ето вариант хем да сме заедно, хем да не е безкрайно скъпо.  Wink

# 198
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
  bouquet маграт чеснова Hug днес трябва да има рожденничка , хубава кака , ставаща на 5 години   Heart Eyes
 Цоци, представям си какъв ужас си изживяла...важното е,че всичко е свършило добре  Hug

# 199
  • Мнения: 3 323
Сори нещо не се справям!

Последна редакция: ср, 20 фев 2008, 01:50 от Дива ирландска пешеходка

# 200
  • Мнения: 2 270
Да ви почерпя за рожденния ден на моята Йоана

 ето я и нея

# 201
  • Мнения: 1 069
Анииииииии, голяма красавица - да ти е жива и здрава и много разумна!

# 202
  • Мнения: 1 744
 Честит рожден ден на Йоана на ani69, Стефан  на Lilibon, Денис на peti82!
Да са живи и здрави и много щастливи!
  bigdance2 newsm59 nbirthday

# 203
  • Мнения: 2 022
Честит рожден ден на Йоана, Стефан и Денис.

Да бъдат живи и здрави, да растат весели и разумни, да имат верни приятели и да носят много радост и гордост на родителите си.


# 204
  • Мнения: 1 818
Честит Празник на рождениците ни Йоана ,Стефан и Денис!Да са здрави ,умни и добрички!   bouquet

Ани,чудесна снимка!Много е пораснала шампионката ни!  Heart Eyes
Hug Цоци,мила...разбирам те колко много си се уплашила.Все съм се чудила,защо като се прибирах от училище преди години...мама все на терасата ме чакаше.

# 205
  • Мнения: 11 607
Фея, Фея......къде така само с един поздрав???А отчет как си, що си, Бебо какво прави?

Постове с по-малко от 5 изречения - не се приемат в тази тема!

Аниииииии, даваш ли щерката за снаха? Умно ми е момчето и е от Левски????

Свате, що така в тоз късен час, не си имала настроение? Нещо....я си подари нещо - шоколадче, прическа, дрешка....чакам те с хубав пост!

Къде ми се губят пак мами? Перке - забравихме ти очите! Момичета, когато редовно пишем за ежедневието си..някак си не усещаме колко много сме свикнали една с друга...Но ето...има липси и....темата не е същата!

И от мен -

Честит рожден ден на Йоана, Стефан и Денис!
Здраве и много щастие ви желая!

# 206
  • Мнения: 2 270
не мога да не ви се похваля с втория си опит /през живота ми/да направя торта

Вътрешността е торта рафаело

# 207
  • Мнения: 11 607

Оферта - заменям парче(поне парче) торта за чиния спаначена супа + бонус току що опечен топъл, ароматен хляб!

И моля ти се, Ани, кажи,че е фотошоп...то просто не е честно...Вече се броим на пръсти мамите,които не сме публикували тортите си! Хайде разберете се, сладкарките и една от вас да ни каже - стъпка по стъпка как се прави подобна торта! Обаче ..на разбираем човешки език!

# 208
  • Варна
  • Мнения: 2 305
Честито на Йоана и Денис! Да растат здрави и щастливи!



Ани, позволяваш ли да покажа снимката на хубавата Йоанка на сърожденика й?  Mr. Green Няма гадже в момента, хубав, умен и прилично разсеян.

Благодаря за поздравленията! Голямото ми момче вече е на 18 и днес изпитвам чувство на загуба. Майките на по-големи деца сигурно ще ме разберат...

# 209
  • Мнения: 3 479
Честит рожден ден на Йоана, Денис и Стефан! Да са здрави и винаги усмихнати! Да радват семействата си! Tada


Цоци, не бой се. Май сме в един отбор Hug Не ги мога сладостите и това е Sad И скоро няма да се науча, щото съм и на диета. Не стига, че не мога да ям от вкуснотиите, които готвя ами да правя торти и кексове и други такива подобни и да не мога да ги опитам ooooh!  Тази няма да я бъде. Моите до края на живота си май ще се подслаждат с шоколад от магазина. Освен ако не ми се падне някоя чевръста снаха и тогава ще има безмилостна експлоатация  smile3508

Общи условия

Активация на акаунт