МНОГОДЕТНИ МАМИ 32

  • 15 016
  • 317
  •   1
Отговори
# 210
  • Варна
  • Мнения: 1 040


По едно букетче за гордите мами.

Честито на рожденниците Стефан,Йоана и Денис.Бъдете много здрави и безкрайно щастливи.

Лилибон и аз винаги гледам с малко тъга ,когато децата ми преминават през определен етап от своя път.Кога и аз бях на 18. Wink

# 211
  • Мнения: 1 035
Честит Рожден ден на днешните рожденници Йоана, Стефан и Денис!!!Да са живи и здрави ! Много късмет и щастие да ги споходи!!!
Скъпи майчета на рожденици ,най- щастливи днес ...да сте здрави и винаги да се гордеете с рожбите си! За вас

Малко позакъсняло ЧЕСТИТО на рожденика на Неви!!!
Дойде и моя ред да се разболея в тази къща...първо мислех че е нещо от рода на грип ,настинка (че имах лека температуратура)но май нещо не ми е наред вестибуларния апарат ...от понеделник този световъртеж не ме е напускал...но пък защо ми е да ходя на лекар (и аз съм от тези дето много дават съвети като се отнася за здравето ,но за моето не се отнася ...)Хем бях при личната в понеделник ...(ей най -сетне успях да я накарам да даде направление за изследване на секрет от очите .Малките периодично правят нещо като коньокювит ,но май ще се окаже не точно такова...)та тя взе че написа да вземат секрет и от болните им пръстчета newsm78 .Та сега в петък резултати
Иначе си ви следя....Албениния син , голям убавец....Ани и Нелето-майстор сладкарки....тя Ани само с това не ни беше комплексирала...а нищо не казва за магазинчето?Шапката или там как беше newsm78 ЧЕСТИТО НАЙ- ДОБРА ВЪВ ВИПУСКА
И честито малък- голям геймър!!!Юлето пък не я е срам...Чак сега да покаже на свекито НОВОТО СИ РОЗОВО перде Joy Joy JoyНадето , сигурно вече не сте си сърдити с мъжо...е ще има и такива моменти...Цоци радвам се за добрия край на премеждията на Аца Алме, кои ще гледаме по БТВ от последната оферта???????????Пешеходка
Цитат
Сори нещо не се справям!
За утре да си 6
Дидката, габи , Нели Д ,Сузи и всички от супер отбора HugЗа първа вечер малките реват за мен като си лягат(обикновенно искат баща си) Отивам да ги уважа Лека...

# 212
  • Мнения: 392
Честит рожден ден, Стефан, Йоана и Денис!!!
Много щастие, безгрижно детство и всякакви веселби ви пожелавам отсега нататък!  motor football ribolov  sport027 newsm41 1swing
Не бързайте да пораствате! 18 е само една цифра, при това - доста малка Wink
Ех аз пък колко бях нещастна че ставам на 18....Страхотен купон направих и така ужасно се напих.....от мъка по детството. А то си е било толкова детинска постъпка.....

А сега да ви разкажа за драмата вкъщи smile3557
Сутринта Герганка се събужда весела и доволна - сънувала страхотно кученце, едно такова мъничко, лъскаво, сладко, дето няма да порасне голямо.... и ако може да си извади паричките от касичката и да ходи в зоомагазина под нас да види дали там няма такова. И виж ти - слезли с баба си и там - точно такова кученце - малко пекенезче, черно с бели лапички и гърдички, харесали се взаимно и ...."моля, моля, моля мамо, искам го!"
Уж се бяхме разбрали - куче ще си вземем като си имаме наш дом, най-добре къща в планината и там ще гледаме всякакви любимци. Ама това кученце цял ден ́и е в главата....
Как да ́и откажа -  сега просто на 75 квадрата сме 7 души... майка ми открай време не обича кучета..... изобщо няма начин. А аз цял живот съм искала животно, сърце не ми дава да откажа smile3518 Много ми е мъчно...

# 213
  • Мнения: 2 433
Честит рожден ден Йоана, Стефан и Денис!!!
Да са живи и здрави. Весел празник в семействата.   bouquet
Ани - разби ме с тази торта.... и аз като Цоци....кажи че е фотошоп... Crazy
Лилибонче - сигурно е много вълнуващо за детето да стане на 18, и много носталгично за родителите.  Hug

Ние вчера направихме Мимка "желязната лейди" - сложиха и щифтове
Сега да минат някойлко дни и ще взимаме мярка за коронясването!!! bowuu
Къци днес е изкарал първата си 4ка по химия!!!на мама отличника Mr. Green може да е преписал, не го знам - ноо.... тя е вече факт и е в бележника!
Лека ви вечер от нас и много целуФки Heart Eyes

# 214
  • Мнения: 2 022
Фея, Фея......къде така само с един поздрав???А отчет как си, що си, Бебо какво прави?

Не съм се загубила - просто няма какво да пиша. Утре съм на консултация и тогава ще имам нова информация за Бебка. Ще си взема и болничния за 45 дни преди термина + обменната карта. После тръгвам да си избирам болница за раждането. И както вече споменах, държа да устискам минимум до 23 март (терминът ми е 30.03). Ако някой знае хитринки, моля да ги сподели.
Целувки на всички и лека нощ.

# 215
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Честит рожден ден Йоана, Стефан и Денис!!!  bouquet  bouquet  bouquet
Поздравления и за техните родители ....само хубави неща да им се случват Heart Eyes
 ooooh!сега много не ми се пише,нещо очите ме болят,изпратих си гостите,сега следва баня,приготвяне на Павчо за сън,а утре след като наготвя дастатъчно ....заминавам за Варна , за 2-3 дена  Flutter сама без деца,без мъж  Joy ура

# 216
  • Мнения: 159
...държа да устискам минимум до 23 март (терминът ми е 30.03). Ако някой знае хитринки, моля да ги сподели....
"Стисчай, Лиде, цапотинката!"  Joy Аз само това знам...  Joy Ама сега се сещам, че е казано по друг повод, не същия като твоя... Това е една здрава мъжка разложка реплика към благоверната, на която й се е пишкало, а те двамата пътували нанякъде с колата... Извинявай, Феичке, не се сърди, но се сетих за тоя лаф, защото и моя мъж все ми го повтаряше (във връзка с твоето питане), тъй като моят термин с близнаците беше на 27-ми юли, а неговият рожден ден е на 28-ми, та искаше тогава да раждам. Да, ама не - те решиха да се родят на 07.07, така че остави тази работа на Бебка, а? Иначе - май повечко почивка му е майката...
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН И ОТ МЕН НА РОЖДЕННИЦИТЕ! ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ!!!
Цоци, попаднах в абсолютно същия куп като вас с Лъчо и ми е много много криво днес... Но сега сама се опитвам да се успокоя и си мисля: всяко зло за добро... Днес хазяите на малкия ми офис в центъра на града ми съобщиха по телефона, че искат да увеличат "малко" наема - от 180 на 250 лв. Става въпрос а 12 кв.м, без санитарен възел, без централно отопление, просто малко "централна" площ, която бях максимално оползотворила, за да мога да си върша спокойно работата - административни, посреднически и технически услуги на физически и юридически лица. Не знам какво да правя, на този етап, докато все още обръщам повече внимание на бебето, отколкото на работата, трябва да работя само за този наем, а не ми се свиди... Имам вариант - да ползвам едно помещение пред къщата на родителите ми, което принципно е подходящо, но не се намира на центъра, а на една от главните улици. Мястото е комуникативно, но... А кажете де... Имам чувството, че съм видяла знака за улица без изход.
Наслуки, Феичке, като ви чета вас, си мечтая за онзи ден, в който ще се престраша и ще забременея отново, за да усетя онова страхотно усещане, каквото е бременността и ще си имам още една мома или щурак. Имам две близки приятелки, които са бременни за пръв път и двете, някъде 20-та седмица и много им се радвам, и им завиждам благородно... Наслаждавайте се!   bouquet
Тъщичке, Габи, благодаря за оценката! Наистина много се запалих по тортоправенето, още от сега планирам дизайните за 8-ми март и за Първия Рожден Ден на Яна!!! (пък дали ще стане нещо...  newsm78)   bouquet

# 217
  • Варна
  • Мнения: 2 305
Като не мога да се похваля с торта, да се похваля с ...

Последна редакция: ср, 20 фев 2008, 22:47 от Lilibon

# 218
  • Мнения: 2 022
"Стисчай, Лиде, цапотинката!" 

Ей, Нели, още един такъв лаф и ще взема да родя веднага. Сълзи ми потекоха от смях.  

Joy   Joy  rotfImbo smile3532

# 219
  • Мнения: 1 449
Честито на рожденниците Стефан, Йоана и Денис! Да са ви живи и здрави дечицата!
Лили, страхотен син имаш!  Hug Такава млада майка с такъв голям син! Винаги съм искала и аз така, ама...

# 220
  • Мнения: 3 323
Уф, беее! Не! Не че не се... исках да ви пусна нещо, пък... нали съм си тиква...
Не пиша, ме налегнаха едни грижи (не мои, де, ама ....)...
На Велина (май в противовес на всички) искам да кажа - Велина, миличка, ще те подкрепя, каквото и решение да вземеш- ако решиш да оставиш бебчо, поне попълни декларация за осиновявне - така ще му дадеш шанса да намери родители, които са го чакали и лелеяли, ако решиш да го задържиш - остават ми вече доста неща за бебе - пиши от какво имаш нужда, но само и единствено (надявам се и никой лекар) недей да причинавяш това на детето си (в смисъл аборт). Като майка на две деца, би трябвало вече да си наясно, че аборт по желание се прави до 12 седмица и по медицински показатели до 7 месец....Ако това е начина да накажеш бащата - уверявам те, че не е! Ти си дала живот на това дете, дала си му кръвта и кислорода си, дала си му шанс да оцелее - не го убивай, наказвайки баща му. Ти не знаеш какво е, да искаш детето си, а да не можеш да го върнеш...


Свате,не пиша хубав пост, не ми е до прически! Прави ми се нещо домашно, ама Магар́ето все връз мен виси...
Ани, нищо не казваш за магазинчето... ще го бъде ли?
Лилибон, страхотен ти е младежа! Дано само радости ти донася, щото вече не се надявам на моя пубер! Размина ли му на него?
Тъщата, конюктивита иде (предимно) от сополи, инфекции и пр. гадости. Мойто диване, щом се разсополиви си го метка в очите!
Юле, ми права е жената! Розовее, не ами на лила избива Joy! Да ти е жив и здрав отличника - все такива оценки да носи (то на фона на моя магар са си напрово прекрасни!)
Наслуки, мойто средното чаве ме пита - мамо защо не може кученце да си вземем? )ние сме малко обременени, щото цял живот кучета гледах, ама откакто ми се разболя големия от микроспория - дума не давам да се изкаже). Обяснявам, че кучетата цапат, лаят и носят болести... А, тогава хамстер? - същия (почти отговор - преди години братовчедка ми си изпусна такова животно - леле голям погром стана). Ами, мамо, а мъъъъничка рибка - не може ли!? Е.... взехме! Беркет версън - никога вече! Рибките отплуваха в езерото на Южния парк (май newsm78) и не се наемам вече да смуча рибешки ... нали се сещаш...
Феичке, лежерно спокойствие му е майката, ама ако ти го осигурят! Hug Нещеш зодията ли, що ли? Моя Кари - така е роден по избор (преносен два дни, де) - да не е Скорпион, а Везни!
Неле, с по големия наем - по голяма амбиция ще имаш! Не се колебай! Тия наеми дето ги говориш тука са за задния вход на найстия блок в края на квартала!
Да са ни живи и здрави рожденниците - хубав и дълъг живот им желая!

# 221
  • Мнения: 2 270
добро утро момичета
Lilibon-голям симпатяга си имаш.Няма да го показвам на Йоана,че току виж хукнала към София да му се представи Joy
Наслуки-да знаеш само как искам да имам кученце,но това в къщи не може да се случи,защото нашия татко изведнъж стана алергичен към кучета и котки Cry
Джулка браво на отличника.И моя хубостник е на този хал.Учителите вече им се молят да прочетат нещо за да им пишат по високи оценки.Къде отива това образование незнам newsm78
neleto-нищо не мога да те посъветвам.Ти най добре знаеш какво е положението във вашия град и ,колко можеш да изкараш.Не си заслужава да работиш само за наема

С моето ателие нищо още не е станало,затова не се хваля.
Плащам си наема  чакам да ме осени музата за да го отворя.
А наема го плащам ,защото е 200 лв за 40 кв/което си е направо смешно за Русе/но понеже това е партерно помещение на блок и наема отива за плащане на текущите им нужди от ток и асансьор-така,че те са доволни и аз също.
Между другото имам проблеми с регистрацията,защото преди това е било аптека и бившата собственичка не искаше да ми даде нейното,за да си извадя аз по лесно и така се наложи да плащам на хиляди инстанции ,за нещо за което вече е било платено но......А през това време бившата собственичка реши да се самоубие и скочи от 7 ия етаж./
Искрено се надявам моите черни мисли да не са повлияли на решението и

# 222
  • Варна
  • Мнения: 1 040
Lilibon,голям симпатяга имаш. Peace

# 223
  • Мнения: 1 818
Добро утро!
Изумена съм ,Ани!Поздравления за тортата...в никакъв случай не спирай...то твоето си е изкуство...за всяко нещо,което твориш!
Лилибонче,чаровник голям е Стефчо!
Юле,браво на отличника...тази химия още ги мъчи моите...а баща им химик...срамота,дето вика той...
Наслуки,Феичке...и на мен ми става драго като ви чета...а от кога навивам две приятелки българки с по едно детенце за второ...а те...Не,та Не...
Наслуки,мила...няма ли да мине номера с някаква играчка кученце...знам,че не е същото,но все пак ...
Нелето,защо не пробваш помещението на родителите си...клиентите ти и там ще те намерят!

Виктор  на ivatа днес е рожденик!!! Иве,да ти е здраво момчето и много да те радва!



Честит Празник и на другите  ни рожденици -Боряна на bobi min и Михаела  на de4ko!

Момичета,целувам ви всичките! 



# 224
  • Мнения: 392
Здравейте мили мами  bouquet

Лилибон, много симпатичен е младежа!  Сигурно е прекрасно чувство да виждаш вече какво е излязло от мъничкото някога детенце. Надявам се и аз да отгледам добри и хубави деца, само да не отлети много бързо времето!
Неле и Ани - възхищавам ви се и ви подкрепям че сте се заели със собствен бизнес, въпреки трудностите. За наемите в Разлог - нищо не мога да кажа, за тук звучи наистина дребна сумата, ама то зависи от оборота. Може би собственото помещение дава по-добри възможности, стига да има все пак поток от клиенти. Разлог се развива, би трябвало и централната му зона да се разшири като понятие....Интересно ми стана какви са точно тия административни и посреднически услуги, дето предлагаш Неле? Техническите предполагам са копиране, сканиране и т.н.? Всъщност аз съм си любопитна, ама ако не ти е приятно - не отговаряй.
На мен много ми се иска да работя нещо за себе си - за да бъда независима и да имам повече възможност да съм по-близо до децата, когато имат нужда. То и евентуалното ми занимание би било свързано с децата... ама като си избистря идеята ще споделя повече.
Хайде да си доработвам, че днес съм с помощничка - Гери е с мен на работа. В градината има скарлатина и не ми се иска да се разболява. Вкъщи с баба и́ е скучно, а при мен се занимава с рисуване, сега ще я уча да копира на ксерокса и почти не говори за кученцето.... Дано да мине на този етап само с говоренето, за по-натам вече се надявам наистина да можем да си вземем куче.

Общи условия

Активация на акаунт