За яслите и възраста

  • 1 605
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 216
Моя син ходина на ясли от 1 година и 3 месеца. Много сьм доволна,че го пуснах тогва. Свикна лесно с децата,с режима и определено му харесва. Пуснах го ,заради работата ми,университета, а и мьжа ми си е вкьщи само 3 вечери от седмицата и ми е трудно да се оправям сама.

# 16
  • Мнения: 7 640
в нашта група има момиченце на 1г1м, страхотно се чувства и справя.

# 17
  • Мнения: 244
сина ми е на 1 година и с нетърпение чакам да проходи стабилно и да го дам на ясла не си мислее че ми е омръзнало или че трябва да ходя на работа-не,просто детето е толкова общително и така се радва на другите деца.Почва да се стимлира да ходи да говори абе развива се много повече а в къщи с мене му е скучно точно сега мисля да си харесам ясла и преди лятото да го дам малко  да видим как ще е и изобщо не чувствам угризения Mr. Green

# 18
  • Мнения: 674
 Аз мисля да пратя моето на околко 1.5 година, просто, защото ще трябва да работя. Иначе честно казано още отсега бих я пратила, макар че ще умра от мъка, но няма да я приемат!

# 19
  • Мнения: 221
Мишлето ми се чувства много добре.Днес раздава целувки на всички от персонала на тракване.И на мен ми е гадно като я няма(наистина е егоистично),но важното е че тя е щастлива.

# 20
  • Мнения: 221
Между другото при нас грипа се развихри преди месец(тогава не ходеше на ясли).Всички вкъщи бяхме болни 2 седмици.Сега и давам Есберитох ен.И засега нямаме проблеми.Дано и за напред да е така.


Благодаря на всички,че се включихте Hug.

Последна редакция: чт, 07 фев 2008, 18:23 от ani_maan

# 21
  • София - Дианабад
  • Мнения: 656
Определено съм "ЗА" яслата. Все пак детето се адаптира към режима по-лесно когато е по-мъничко. Освен това на тази възраст започва да проявява интерес и да се заиграва с други деца, а за това спомага именно яслата.
Щом му харесва на детето, радвай се и ти, поощрявай го, говори му как сигурно си е играл с други дечица, запознал се е  с нови и т.н. , и най-вече колко е хубаво там. Свикни с мисълта, че там му е добре и ходи с желание. После с детската градина и училището няма да има никакви проблеми.
И аз мислех да пускам детето на ясла, но сега не знам дали ще ни приемат. Иначе бяхме говорили с директорката миналата година, нямаше проблеми и т.н. Ще видим.

# 22
  • Мнения: 221
Аз се извинявам предварително за въпроса си малко не по темата,но ...Кога през годината можем да се запишем на ясла?Има ли конкретни месеци или когато решим?


Поне при нас може по всяко време.Освен Август,тогава почиват.

# 23
  • Мнения: 950
Аз се извинявам предварително за въпроса си малко не по темата,но ...Кога през годината можем да се запишем на ясла?Има ли конкретни месеци или когато решим?


Поне при нас може по всяко време.Освен Август,тогава почиват.

А при нас се подават само в началото на годината. Питай в яслата, където мислиш да записваш детето.

# 24
  • София
  • Мнения: 5 079
Щом се чувства добре детенцето (а и мама!), не виждам проблем.  Hug

# 25
  • София
  • Мнения: 3 271
Пуснах го на 1г и 8 месеца, наложи се да се върна на работа по спешност. Ако не бе се случило така, щях да си го гледам до 2год.

Общи условия

Активация на акаунт