24г.с -10кг много ли са

  • 4 914
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 262
абе пази се от прекомерно напълняване  Peace 10 кг до момента не са страшни, страшно ще стане ако запазиш този темп на надебеляване до раждането  Naughty затова виж съветите по-горе, разделно хранене и повече движение ще ти свършат прекрасна работа  Hug

# 16
  • СОФИЯ
  • Мнения: 397
Я не се връзвай, много е индивидуално, с първата си бременност наддадох само 12кг, с втората - 25. Не съм се хранила по кой знае колко различен начин! Но от опит мога да кажа, че колкото са по-малко килограмите - толкова по-добре след това. Но ако се чувстваш добре - да не ти пука!

# 17
  • София
  • Мнения: 4 588
И аз по това време бях качила 10 кг и спрях да се меря. Blush Следващия път, когато се качих на кантара, беше няколко дни преди да родя и резултатът беше 25 кг над нормалното ми тегло. Crazy Ама аз прекалявах с хляба, с тестените неща, абе с всичко, ставах да ям през нощта... А най-стрнното беше, че не ми личаха толкова. Rolling Eyes
Можеш да ограничиш тестото, сладкото, мазното, но не се подлагай на диети. Ще имаш време после да отслабнеш. Hug

# 18
  • София
  • Мнения: 4 042
И за двете бременности бях +20 ( Twisted Evil) , като за първите и последните 2 месеца съм качила по 2-3. Останалите- в средата. Просто такава явно ми е структурата. Първия път се опитах да се ограничавам- ставаше ми лошо и почти съм припадала. Резултат-никакъв,пак качвах.Аре няма нужда!

# 19
  • Мнения: 724
И аз мисля че не са чак толкова  много,аз в 8-ми месец бях +20 кг. и преди раждането +28 кг.

# 20
  • Мнения: 14 133
Не престанаха някои от съсловието им с техните глупости.  ooooh!
Важното е бебчо да е добре.  PeaceАз качих 20кг през бремеността. Никой не ми е мърморил да се ограничавам или подобни щуротии.  Naughty

# 21
  • Мнения: 4 621
абе пази се от прекомерно напълняване  Peace 10 кг до момента не са страшни, страшно ще стане ако запазиш този темп на надебеляване до раждането  Naughty затова виж съветите по-горе, разделно хранене и повече движение ще ти свършат прекрасна работа  Hug
Peace

# 22
  • Мнения: 91
нали виждаш аз в кой съм и съм с 8кг отгоре в момента,а съм 1.50см   Crazy

# 23
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 751
Не мисля, че трябва да се притесняваш.Не всичко от тези килограми са тлъстини.Нали бебето расте,имаш околоплодни води и.т.н. Въпреки че и аз съм в 24-та седмица и съм качила само 3 кг.Кой знае до края на бреминноста може и да те изпреваря Simple Smile

# 24
  • София
  • Мнения: 39 771
Аз в момента съм +10. За цялата бременност с Дияна качих 25.

# 25
  • Мнения: 371
И аз не мисля че са много, аз съм в 29 седмица и съм +16 , после ще сваляме няма начин важното е бебчетата да са добре Peace

# 26
  • Мнения: 33
Всичко си е много индивидуално, според мен не са много- най-важното е ти да се чувстваш добре и комфортно, защото в 9-я месец става бая сложничко  Grinning Аз наддадох 11кг и през двете си бременности, висока съм 175см  Peace

# 27
  • Мнения: 279
Цитат
Не виждам каде сам ка4ила 4ак толкова много след като всички дънки все още ми стават,е имам си корем4ето но то е нормално а и аз си го харесвам
И аз съм така Wink До сега съм качила 8 кг.-9кг , ама не ми личат много,защото бях и доста слабичка.
Ще видим до края как ще е положението, гледам да си хапвам само полезни неща, ама и от тях се качва.
Какво остава ако почна ,както преди да забременея по 2 шоколада на ден Joy
Аз не се притеснявам, важното е бебчето да е наред!

# 28
  • Мнения: 315
Всяка жена качва различно то си е до организъм.  Peace

# 29
  • Мнения: 3 216
Ами според мен не са много. Thinking

Аз например качих най-много в началото,в осмия почти нищо,в деветия 1-2 килограма-всичко общо 25.

Общи условия

Активация на акаунт