"Симеоновска" диета, за секси дупета! - 4

  • 16 994
  • 330
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 218
Уф, в това отношение с гостуванията и излизанията по кръчми, режима ни е гола вода. Като излезем с мъж ми или с дружки, аз си се кипря на една сода или мин. вода на масата, заявявам на всеослушание, че съм току-що вечеряла, а другите край мен нагъват здраво. Аз сбирам слюнки и ... те така  Mr. Green А когато започна да се давя вече в лиги, си клъввам нещо от протеините в чинийката на мъж ми...
Осъзнавам, как вече започвам да се отчуждавам, все си намирам причина да не излизам по кръчми с компания, бе балас мамас  Joy

# 16
  • Мнения: 817
Ами зависи къде си на гости ,ако си при близки приятели,направо казваш ,че си на диета и питаш това има ли ,това няма ли , и ако не те устройва предлаганото си вадиш киселото мляко правиш си една кана с айрян,ядки за мезе и така караш.
Ако пък не са ви чак толкоз близки,хапваш разни мезете,за предпочитане филета,пъстарими и т.н.,салатка,като пропускаш трета колонка щото салатат се предполага ,че е с мазнина............. .
Джинджари, Бонуса го пробвах вече секви варианти,препечен на грила,на тоста и т.н. ,ама писва и установих,че като е препечен не ме засища толкова.................,сега чета ръжения хляб и пише че от ръж,мая,закваска,вода.....брашно не пише ,че има.Една филийка е около 26гр.  bouquet

# 17
  • Мнения: 817
А,на кръчма е супер лесно бе хора.............,аз обяснявам очтиво ,че съм на режимнно хранене ,за де не су чудят хората/вече свикнаха де/и си поръчвам директо ,90гр. пиле,200гр. краставица с 200гр. домат и 6 маслини................,те в ресторантите май задължително имат везни.
А,ако попаднеш на някоя скочубра,дет те гледа накриво , я затапваш още в зародиш ,да си трае и хич да не ти пука.............. .

# 18
  • София
  • Мнения: 161
А,на кръчма е супер лесно бе хора.............,аз обяснявам учтиво ,че съм на режимнно хранене ,за де не су чудят хората/вече свикнаха де/и си поръчвам директо ,90гр. пиле,200гр. краставица с 200гр. домат и 6 маслини................,те в ресторантите май задължително имат везни.
А,ако попаднеш на някоя скочубра,дет те гледа накриво , я затапваш още в зародиш ,да си трае и хич да не ти пука.............. .


хехе евалата   bouquet и аз така правя понеже почти всеки ден обядвам навън, но вече ме понаучиха сервитьорките и не се пулят много като им кажа да ми сложат 1 салата краставици и 1 салата домати в 1 чиния с добавка сирене Party пък и доколкото знам могат да се ядат разните там гюведжета, сирене по шопски, пък защо не и чушчици бюрек понякога(същите си ги правя и в нас само дето чушките не ги пържа, а ги обръщам няколко пъти на тиганчето тефал без мазнинка   chef)

# 19
  • Мнения: 422
Ех Крисенце, варианти да искаш,  Hug
Може бира, може вино, може и концентрати, на мен дофтора за вечеря цяла бира дава, е верно, че оставам без салата, ма за мезенце може кфо ли не, то сирене ли нещеш, то кашкавалче, рибка,месце секво, и ядчици може да хапваш. Абе както казва Пеперудката "Абе нема такъв готин режим, бе!"  Mr. Green
Шегуваш се нали?
Да варианти много но с тия количества. Колко време мога да бъда на маса с 28 гр. алкохол, 30 гр. месо и 3 маслини или ядки???

# 20
  • Мнения: 817
Ех Крисенце, варианти да искаш,  Hug
Може бира, може вино, може и концентрати, на мен дофтора за вечеря цяла бира дава, е верно, че оставам без салата, ма за мезенце може кфо ли не, то сирене ли нещеш, то кашкавалче, рибка,месце секво, и ядчици може да хапваш. Абе както казва Пеперудката "Абе нема такъв готин режим, бе!"  Mr. Green
Шегуваш се нали?
Да варианти много но с тия количества. Колко време мога да бъда на маса с 28 гр. алкохол, 30 гр. месо и 3 маслини или ядки???
Като искаме да отслабнем не трябва да се задържаме много на масата Joy

# 21
  • София
  • Мнения: 161
Ех Крисенце, варианти да искаш,  Hug
Може бира, може вино, може и концентрати, на мен дофтора за вечеря цяла бира дава, е верно, че оставам без салата, ма за мезенце може кфо ли не, то сирене ли нещеш, то кашкавалче, рибка,месце секво, и ядчици може да хапваш. Абе както казва Пеперудката "Абе нема такъв готин режим, бе!"  Mr. Green
Шегуваш се нали?
Да варианти много но с тия количества. Колко време мога да бъда на маса с 28 гр. алкохол, 30 гр. месо и 3 маслини или ядки???

аз ще заминавам в командировка и естествено няма да мога да си меря грамажите, та по този повод питах доки и той каза, че ако внимавам за съотношението на храните - тоест винаги да има и от 3те колонки на ядене няма проблем - няма да кача или нещо такова, така че предполагам същото може да правите и като сте на гости или кръчма  Grinning

# 22
  • Мнения: 422
Ще се старая.
Но ще си стоя предимно в къщи!

# 23
  • Мнения: 572
ей по тва време как ми се яде сладичко ...

# 24
  • Мнения: 1 218
Уф мацки,
ами аз , кода ви разправям. Как да седна в заведение и да си поръчам 6 маслинки, толкосТ грама краставки, онолкусТ грама доматишен, че и не нам си колко грама пържолана, горката сервитьорка требе да си записва на един лист само моите претенции. Ми я кът се включи и мъжоТ - седи и глей мача  Crazy Доматите му били меки, не яде лук, а що има лук , ма филийката требеше да била препечена, ма имал язва - какво е олиото дет готвят с него, тия краставици от тия за разсад ли са щот са много безвкусни, десерта не е добре опечен, направо си е алангле  Crazy аз ако съм една сервитьорка и имам такъв клиент кът мъж ми, направо го нацепвам една между рогите и го пускам да пасе ... И представяте ли си в тоз АД, се включвам и аз, с толкосТ грама .... и 6 маслинки  Crazy
 newsm78 newsm78 Не става ...

Последна редакция: чт, 07 фев 2008, 15:39 от Djindjari

# 25
  • Мнения: 1 218
ей по тва време как ми се яде сладичко ...

Ако ти е време за следобедна закуска, направи си онова вълшебство с извара, мед и орехи и ще потушиш пожара. Аз чакам с нетърпение да дойде заветния час, да омаам едно такова десертче  Mr. Green

# 26
  • Мнения: 817
Джинджари,как ме разсмя само Joy

# 27
  • Мнения: 572
ей по тва време как ми се яде сладичко ...

Ако ти е време за следобедна закуска, направи си онова вълшебство с извара, мед и орехи и ще потушиш пожара. Аз чакам с нетърпение да дойде заветния час, да омаам едно такова десертче  Mr. Green

яде ми се сладко точно след следобедната закуска.
а туй с изварата не е по мойта специалност, адски гадно ми е, и съм го пробвала още миналата година...
ама ся се сетих, че мога да го опитам същото ама със сирене да видя как ще е, мой ми е по-вкусно.

# 28
  • София
  • Мнения: 161
момичета току що говорих с доки - обикновино какао без захар може да се добавя към мляко, кремчета и всякакви вкуснотийки  newsm44

# 29
  • Мнения: 572
туй супер.
ама какви кремчета са позволени у нашия режим?  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт