"Симеоновска" диета, за секси дупета! - 4

  • 17 045
  • 330
  •   1
Отговори
# 270
  • Добрич
  • Мнения: 219
Макар че откакто съм на диета не съм пила. Но във вторник ме очаква купон с много ядене и пиене и тогава ще видя какъв е резултата. Макар че Оги ме успокоява че и 400 гр. вино мога да изпия стига да са ми в норма протеините.

# 271
  • София
  • Мнения: 1 724
kate p, кво значи да са ти в норма протеините? Ми то половин пиле трябва да омааш с толкоз вино newsm78

# 272
  • Мнения: 10 758
kate p, кво значи да са ти в норма протеините? Ми то половин пиле трябва да омааш с толкоз вино newsm78
това значи да си се придържа към мерките.
90 гр месо Peace

# 273
  • Добрич
  • Мнения: 219
Ами velevа смятай - 230гр.вино (което си е почти толкова ml) са ти въглехидратите от лист 2 - това означава 60гр месо или 80 гр.сирене за протеини. 400 гр са ти горе долу двойно значи 2 пъти лист 2 - 120 гр.месо , 160гр.сирене . Не мисля че 120 гр.месо са ми половин пиле

# 274
  • Мнения: 1 218
Гладно ми е нещо  Crazy

# 275
  • Мнения: 10 758
ми апни де Mr. Green

# 276
  • Мнения: 1 218
Ем, сичко си изядох за днеска  Weary smile3516
Да зема да хода да си легам, че както ми се мандахерцат едни шоколадови изделия в близост... на една ръка разстояние съм да сгазя лука Blush
Ай Бомбичка, лека  Hug Heart Eyes

# 277
  • София
  • Мнения: 2 958
Аз знам, че мога да пия, но не искам. Предпочитам да ям пред това да пия. Днес ще съм стриктна. Аз си мислех, че ще ми излезе много скъпо диетата, а то се оказва, че даже ще спрестявам. Днес се оказа, че освен за таксата за детска друго няма какво да купувам.
Мъжът ми ревнува от Оги  Joy hahaha Mr. Green защото сме си пращали файлчета, говорили сме си по скайпа  и т.н. Вчера изумях като ми го каза.
Днес пак ще съм режимна. Айде момичета, всички заедно.
Вчера открих, че за обяд 300гр гъби + останалите редове от Лист 1 и 2 ме засищат много. Може утре пак да обядвам така.
Успешен и режимен ден без изкушения!

# 278
  • Мнения: 422
Момичета  Hug
от сума време ги търся тия витамини Алфавит.
Видях че Джинджи е дала един адрес в Младост и защото ми е близо реших да проверя.
Като отидох тъкмо ги поръчваха и казаха да мина следобед. Обаче направих грешка и пратих половинката - и той донесе пак Алфавит, но не са такива каквито препоръчва Оги. Тези ги произвеждат в Русе и пише хранителна добавка.
Та се чудя  newsm78 да ги пия ли?
Ако някой знае нещо да помогне  Praynig

# 279
  • Мнения: 572
аз си купих същите, тоест и аз направих същата грешка.
ама ще ги пия - ко да прая.

# 280
  • София
  • Мнения: 2 958
Аз днес ще ги търся в Лозенец въпросните витамини. Дано ги има. Нямам никакво време да ги търся по други аптеки.

# 281
  • Мнения: 1 218
Бе верно , ко става с тия витамини. Никой ли не е успял да си вземе оригиналните.
А относно адресите на аптеките в Сф където ги продават - копнах ги от сайта им - ето от тук :
цък
И сега като се замисля - и аз ходих на адрес на аптека от сайта (в Бургас) и силна вилна се нахаках аз в аптеката ... и оная ми вади некква сива кутия и на нея пише алфавит ама ...аз като видях, че не е жълтичка кутийката  Naughty . Мацката ме увери , че ги е поръчала от интернет сайта на  Наноком ООД ... ма аз се усъмних и не си взех.
После не съм ги и търсила. На сайта има даден и телефон  newsm78 Крис чудя се дали няма някаква промяна в опаковката или  newsm78
Алфавита требе да са 3 шишенца с различни на цвят хапченца - а iletovp   каза, че нейните не са такива newsm78
Ако може някой да ги снима тез хапове да ги видим за ко иде реч, няма да е зле.

# 282
  • Мнения: 422
Джинджи, едва ли са същите - тези са в едно шишенце, не три както трябва - хем аз отидох в тази аптека в която ти каза.
и сега се зачитам по-внимателно и виждам че пише Алфавит В - лъжат гадовете #2gunfire
Довечера ще ги снимам - иначе на цена го докарват до истинскитеV

# 283
  • Мнения: 572
аз за тая цена не мисля, че няма да са добро качество.
или пък не знам - да питаме Оги ли?
аз за снимка не обещавам ама обещавам да препиша указанието.
само за малко инфо сега ще кажа, че подобряват храносмилането и не знам си кво, ама после ще го препиша.

# 284
  • Мнения: 3 117
Здравейте мацки,
и аз щех да се помотам до младостката аптека за витамини, ма щом и там ги няма въпросните, не знам  newsm78
За Алфавит пише, че има Алфавит 60 и Алфавит 120, ма то разликата е само бройката на таблетките.

Джинджи, от тоя студ, мацка, хич не ми се седа пред писето ф къщи, та да рапортувам, ама искам да ти кажа, че нема хър-мър, вече гоня седемте килца  Crazy
Нема отказване, аз съм си наумила два месеца поне да я спазвам диетката, преди да омаам една голема шоколадова торта... или поне едно парченце  Mr. Green

Последна редакция: пн, 18 фев 2008, 12:56 от pitt_76

Общи условия

Активация на акаунт