Каква жена трябва да си, за да търпиш такъв мъж до себе си?

  • 14 928
  • 113
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6
Сцената е по действителен случай като жената ми е много близка приятелка.
Те - Мъж и жена, женени, на около 35г. с дете навлизащо в пубертет. Предоставям няколко доказателства на жената, че мъжът й изневерява, при което тя казва, че знае за неговите похождения и не се случвало за първи път и ще направи нещо да го спре. Обвинява в случаите, че жените са виновни той е просто мъж и му било простено, че е съблазняван. Важното за нея било, че се прибирал при нея.

Еее шокирах се. Аз ли изоставам или им има нещо сбъркано? Как може една жена да си ляга до мъж, който целува и прави секс с други жени системно?

# 1
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Ами ако се грижи добре за семейството , отговорен е , снася добри пари (колкото и да е грубо)
добър баща . МОже да и изнася , може да не и пука  не и пречи , може да е охладняла към него и да са добри партньори и т.н.
Ти си направила каквото трябва казала си и от там на татъка не се чуди и не съди Wink
На мнение съм че като има изневяра в една връзка трябва да се знае Simple Smile от там на сетне си е работа на двамата какво що и как ще си натъманяват нещата Wink

# 2
  • Мнения: 690
Мисля че тя е охладняла към него (по-скоро не е влюбена в него). Но пък той може добре да се грижи за детето, да носипари в къщи и т.н. Но ако тя наистина го обича като мъж, не като удобен съквартирант не мисля, че би реагирала така. Аз поне не бих.
Не искам да обидя никого, но знам за много двойки, мъжът в повечето случаи е международен шофьор при които положението е същото. Ряко се виждат, мъжът изневерява, но жената е доста добре финансово осигурена и не обръща значение на неговите забежки. А много често и тя самата си има любовник.

# 3
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
А каква жена трябва да си, че да се месиш в чуждите отношения и да ги развяваш по форумите?

# 4
  • Мнения: 25 441
Нали ти е много близка приятелка, не я ли познаваш, че питаш нас що за жена е?
Е, поне вече са ти дали един урок – не си навирай носа в чужди семейства.

ПП А ти имаш ли семейство? Да не би мъжът да изневерява с теб и сега се чудиш защо жена му не го натирва в широко разтворените ти обятия?

# 5
  • Мнения: 54 042
А теб какво те засяга нейният мъж?
Щом тя е ОК, значи нямат проблеми.
Може и тя да си има друга тръпка.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 36 469
"Предоставям няколко доказателства" звучи доста кофти. На мен цялата ситуация ми изглежда като да не е желала жената да й се тикат в очите тия доказателства, а приятелката самосиндикално се е наела да въздаде правосъдие.

# 7
  • Мнения: 22 036
Съгласна съм с Лиляна и Хай. Много грозно вмешателство, което очевидно не е желано. Дано жената прекрати, така нареченото "приятелство".

# 8
  • Мнения: 5 265
Аз ако съм приятелката, веднага ще разкарам теб, дето се месиш! Каква си ти и кой ти е искал доказателствата?

# 9
  • София
  • Мнения: 7 980
А ти защо толкова дьржиш приятелката ти да се раздели с мьжа си?

# 10
  • Мнения: 2 320
Много комплексарска тема. После що женските приятелства били такива - ми, заради това небивало желание да си мерите неща, дето ги нямате.

Последна редакция: сб, 29 юли 2017, 09:52 от bambinnah

# 11
  • Мнения: 6 868
Много хора си живеят така, не виждам нещо странно. Още повече хората не сме моногамни по природа и в една дългогодишна връзка често се стига до странични сексуални контакти. Не е краят на света и щом въпросните двама ги устройва не мисля, че имаме право да ги съдим. И конкретно на въпроса ти - жена, на която й е удобно и просто не желае генерална промяна в живота си на този етап.

# 12
  • София
  • Мнения: 24 839

Еее шокирах се. Аз ли изоставам или им има нещо сбъркано? Как може една жена да си ляга до мъж, който целува и прави секс с други жени системно?

И аз се шокирах- коя си ти, че ще предоставяш доказателства и дори тема ще пускаш, след като жената ти е казала да не се бъркаш? newsm78
Защо си вреш носа в отношения, които не те засягат, а не видиш ти в какво положение си? Mr. Green

# 13
  • Мнения: 21 260
А, не, не мога вече. Да няма пълнолуние?

"Предоставих няколко доказателства"..И какво, жената не щя да ти угоди, и сега пусна тема да я обсъждаш?

# 14
  • Мнения: 25 441
Аз все повече започвам да подозирам, че темата е пусната от любовницата.  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт