Каква жена трябва да си, за да търпиш такъв мъж до себе си?

  • 14 962
  • 113
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 6 962
Много жени са си преценили, че могат да изтърпят някое и друго кръшване стига никога да не разбират. Така са се разбрали с половинките си. Този тип отношения са нещо адски интимно и не се споделят с приятелки. Едва ли отиваш гордо при най-добрата си приятелка и й казваш: "Ей, пък моя Пешо знае, че може да спи с всякакви жени стига аз да не знам и хубаво да се крие." Това не е клюка, макар че очевидно за авторката на темата е точно това и си прави кефа на гърба на "приятелката си". Та някоя жена, която е решила, че не иска да разбира и мъжа й се крие адски добре така, че тя не подозира, едва ли ще умре от щастие, ако дойде някой с гробовна физиономия да й разбие заблудите.

# 46
  • Мнения: X
Много жени са си преценили, че могат да изтърпят някое и друго кръшване стига никога да не разбират.

Е те ако не разберат, то все едно не се е случвало, какво да изтърпят? Като не знаеш, не страдаш.
Със сигурност обаче много малко жени, че и мъже ще изтърпят приятел да им представя доказателства за изневерите на половинката. Според мен това е по-кофти постъпка от изневярата.

# 47
  • Мнения: 6 962
Много жени са си преценили, че могат да изтърпят някое и друго кръшване стига никога да не разбират.

Е те ако не разберат, то все едно не се е случвало, какво да изтърпят? Като не знаеш, не страдаш.
Със сигурност обаче много малко жени, че и мъже ще изтърпят приятел да им представя доказателства за изневерите на половинката. Според мен това е по-кофти постъпка от изневярата.
Точно.

# 48
  • София
  • Мнения: 24 839
Нека не се лъжем, че зрели хора ще се уговарят по колко кръшкания да си позволят, за които да не искат да знаят.
Когато имаш семейство, деца и отношенията са добри, чувстваш се комфортно в брака, наистина не искаш да знаеш, ако нещо се спъне в другарчето- инцидентно и случайно, и еднократно.

Виж, за връзка, която те прави на глупак и предизвиква съжаление към теб сред приятелите ти, не е така.

# 49
  • Мнения: X
Нека не се лъжем, че зрели хора ще се уговарят по колко кръшкания да си позволят, за които да не искат да знаят.


За какво ще се уговарят за нещо, за което другият няма да знае? Все едно аз да се уговоря с ММ колко пари да изхарча за червила този месец без той да знае. А ако е направил така че да знаят приятелите, значи изобщо не му пука ти дали ще научиш, защото рано или късно по този метод ще научиш.

Не знам защо отговорих на горния пост, но имах чувството, че пиша в лексикон на съученичка.

# 50
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Много жени са си преценили, че могат да изтърпят някое и друго кръшване стига никога да не разбират.
Скрит текст:
Така са се разбрали с половинките си. Този тип отношения са нещо адски интимно и не се споделят с приятелки. Едва ли отиваш гордо при най-добрата си приятелка и й казваш: "Ей, пък моя Пешо знае, че може да спи с всякакви жени стига аз да не знам и хубаво да се крие." Това не е клюка, макар че очевидно за авторката на темата е точно това и си прави кефа на гърба на "приятелката си". Та някоя жена, която е решила, че не иска да разбира и мъжа й се крие адски добре така, че тя не подозира, едва ли ще умре от щастие, ако дойде някой с гробовна физиономия да й разбие заблудите.
Smile

То ,  като не знаеш  и без да преценяваш, мноооого неща може да 'изтърпиш'  ,които се правят зад гърба ти без да разбираш хахах

Последна редакция: нд, 30 юли 2017, 00:13 от Desss

# 51
  • Мнения: 7 690
Е, как! Достигат до съгласие за някакъв минимум, примерно 3 кръшкания без да знае, на 4-тото вече грабва сопата.

# 52
  • София
  • Мнения: 24 839

Нека не се лъжем, че зрели хора ще се уговарят по колко кръшкания да си позволят, за които да не искат да знаят.


Не знам защо отговорих на горния пост, но имах чувството, че пиша в лексикон на съученичка.
Ми, чети, за да разбереш.
Аз отговорих на пост, в който се предполагаше такава уговорка. Peace

# 53
  • Мнения: 1 156
Ама сериозно ли? Ще се омъжа за някой и ще си правим уговорки кой по колко пъти е допустимо да изневерява и как това не трябва да се разбира?????  #Crazy Че то какъв брак или връзка е това? Договор някакъв трябва ли да се подписва, е не, вие ще ме уморите......

# 54
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Със сигурност обаче много малко жени, че и мъже ще изтърпят приятел да им представя доказателства за изневерите на половинката. Според мен това е по-кофти постъпка от изневярата.
Защото срамът е голям. За това. Едно е драмите да останат между мъжа и жената, друго е да знаят повече хора.

# 55
  • Мнения: 690
Аз също не мога да си представя половинката на една от най- добрите ми приятелко да кръшка, аз да знам и да си мълча. Пак казвам не позната а приятелка. Естествено, че няма да и изтърпя новината ей така, а ще подходящ деликатно. Както и аз няма да и се разсърдя ако тя ми каже подобно нещо. По-скоро ще съм обидена ако знае а си мълчи.
Но и съответно ако аз подозирам, че ММ ми изневерява щях да съм и споделила вече. А въпросната дама не е.
И не смятам, че съобщаването на новината е по-лошо от изневярата. Самата изневяра си е отвратителна постъпка за мен от ужасен човек. Ако нещо не върви или се влюбиш в друг си стискат ръцете като големи хора и се разделят.

# 56
  • Мнения: X
Безрезервно вярвам само на себе си.
Аз също.

Това, че аз и еди колко си други потребителки биха искали да знаят и не биха търпели това в брака си с какво ще помогне на авторката?

Последна редакция: нд, 30 юли 2017, 08:09 от Анонимен

# 57
  • Мнения: 690
То при този казус каквото и да отговорим едва ли ще помогне на авторката.

# 58
  • Мнения: 22 036
А авторката има ли въобще нужда от помощ? Според мен и се клюкарства и  иска да пооплюе "приятелката" си.
Тя ако и е наистина приятелка, няма да пита каква жена е.

# 59
  • Варна
  • Мнения: 36 605
Че от каква помощ може да има нужда авторката?! Тя не е потърпевша. Изтръскала е новината с "доказателствата" и е седнала с пуканките да гледа сеира.

Общи условия

Активация на акаунт