Каква жена трябва да си, за да търпиш такъв мъж до себе си?

  • 14 958
  • 113
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6
Сцената е по действителен случай като жената ми е много близка приятелка.
Те - Мъж и жена, женени, на около 35г. с дете навлизащо в пубертет. Предоставям няколко доказателства на жената, че мъжът й изневерява, при което тя казва, че знае за неговите похождения и не се случвало за първи път и ще направи нещо да го спре. Обвинява в случаите, че жените са виновни той е просто мъж и му било простено, че е съблазняван. Важното за нея било, че се прибирал при нея.

Еее шокирах се. Аз ли изоставам или им има нещо сбъркано? Как може една жена да си ляга до мъж, който целува и прави секс с други жени системно?

# 1
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Ами ако се грижи добре за семейството , отговорен е , снася добри пари (колкото и да е грубо)
добър баща . МОже да и изнася , може да не и пука  не и пречи , може да е охладняла към него и да са добри партньори и т.н.
Ти си направила каквото трябва казала си и от там на татъка не се чуди и не съди Wink
На мнение съм че като има изневяра в една връзка трябва да се знае Simple Smile от там на сетне си е работа на двамата какво що и как ще си натъманяват нещата Wink

# 2
  • Мнения: 690
Мисля че тя е охладняла към него (по-скоро не е влюбена в него). Но пък той може добре да се грижи за детето, да носипари в къщи и т.н. Но ако тя наистина го обича като мъж, не като удобен съквартирант не мисля, че би реагирала така. Аз поне не бих.
Не искам да обидя никого, но знам за много двойки, мъжът в повечето случаи е международен шофьор при които положението е същото. Ряко се виждат, мъжът изневерява, но жената е доста добре финансово осигурена и не обръща значение на неговите забежки. А много често и тя самата си има любовник.

# 3
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
А каква жена трябва да си, че да се месиш в чуждите отношения и да ги развяваш по форумите?

# 4
  • Мнения: 25 615
Нали ти е много близка приятелка, не я ли познаваш, че питаш нас що за жена е?
Е, поне вече са ти дали един урок – не си навирай носа в чужди семейства.

ПП А ти имаш ли семейство? Да не би мъжът да изневерява с теб и сега се чудиш защо жена му не го натирва в широко разтворените ти обятия?

# 5
  • Мнения: 54 435
А теб какво те засяга нейният мъж?
Щом тя е ОК, значи нямат проблеми.
Може и тя да си има друга тръпка.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 36 604
"Предоставям няколко доказателства" звучи доста кофти. На мен цялата ситуация ми изглежда като да не е желала жената да й се тикат в очите тия доказателства, а приятелката самосиндикално се е наела да въздаде правосъдие.

# 7
  • Мнения: 22 036
Съгласна съм с Лиляна и Хай. Много грозно вмешателство, което очевидно не е желано. Дано жената прекрати, така нареченото "приятелство".

# 8
  • Мнения: 5 481
Аз ако съм приятелката, веднага ще разкарам теб, дето се месиш! Каква си ти и кой ти е искал доказателствата?

# 9
  • София
  • Мнения: 7 990
А ти защо толкова дьржиш приятелката ти да се раздели с мьжа си?

# 10
  • Мнения: 2 323
Много комплексарска тема. После що женските приятелства били такива - ми, заради това небивало желание да си мерите неща, дето ги нямате.

Последна редакция: сб, 29 юли 2017, 09:52 от bambinnah

# 11
  • Мнения: 6 904
Много хора си живеят така, не виждам нещо странно. Още повече хората не сме моногамни по природа и в една дългогодишна връзка често се стига до странични сексуални контакти. Не е краят на света и щом въпросните двама ги устройва не мисля, че имаме право да ги съдим. И конкретно на въпроса ти - жена, на която й е удобно и просто не желае генерална промяна в живота си на този етап.

# 12
  • София
  • Мнения: 24 839

Еее шокирах се. Аз ли изоставам или им има нещо сбъркано? Как може една жена да си ляга до мъж, който целува и прави секс с други жени системно?

И аз се шокирах- коя си ти, че ще предоставяш доказателства и дори тема ще пускаш, след като жената ти е казала да не се бъркаш? newsm78
Защо си вреш носа в отношения, които не те засягат, а не видиш ти в какво положение си? Mr. Green

# 13
  • Мнения: 21 451
А, не, не мога вече. Да няма пълнолуние?

"Предоставих няколко доказателства"..И какво, жената не щя да ти угоди, и сега пусна тема да я обсъждаш?

# 14
  • Мнения: 25 615
Аз все повече започвам да подозирам, че темата е пусната от любовницата.  Mr. Green

# 15
  • Мнения: 6 962
Егати нахалството.
Уж мъжете са тези с патките, пък жените си ги мерят.

# 16
  • Мнения: 22 036
Може и от любовницата да е, но не малко са изказвали някакви крайни мнения за щастливия си брак, за принципи и са се надсмивали над други, а в един момент ги изненадва живота.
Каквато и да е ситуацията, не мисля, че е редно да се ровят в живота на други хора, че и публично да го коментират.

# 17
  • Мнения: 298
Всеки човек, сам за себе си, решава с какво ще направи компромис в името на благото му. Ако тя е обгрижвана, ако е задоволена във всеки аспект, може би е сметнала, че това е цената, която ТЯ ще плаща за комфорта си. Това е най-малкото, за което може да си затвори очите.. Някои ги бият, други търпят алкохолици, трети се страхуват кой кредитор ще им позвъни на вратата, съдби много..  Peace

П.П. И аз не смятам, че е много коректно от твоя страна да си вреш там носа, освен ако не си пряко засегната....  Wink

# 18
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Хубу, де. Кое е по-етично - да знаеш, че мъжът на най-добрата ти приятелка се сцепва да хойка и да мълчиш, оставяйки жената да живее в заблуда?! Или да й кажеш истината, за да предприеме адекватни мерки?! Коя е по-приятелската постъпка?!

# 19
  • Варна
  • Мнения: 36 604
Това е разисквано в много теми и всеки знае себе си. Зависи от много неща. В случая обаче жената знае. Няма нужда и дружката й да й го навира в очите. Ако не знае, лута се, търси отговори и иска помощ - ок, тогава си решаваш сам дали да й кажеш. Ама тук не е така.

# 20
  • Мнения: 25 615
Хубу, де. Кое е по-етично - да знаеш, че мъжът на най-добрата ти приятелка се сцепва да хойка и да мълчиш, оставяйки жената да живее в заблуда?! Или да й кажеш истината, за да предприеме адекватни мерки?! Коя е по-приятелската постъпка?!

Ако много държиш да разсейваш хорските заблуди, трябва да си готова и да сложиш кръст на това приятелство.
В много малко случаи жената е толкова залюхана, че нищо да не усети. Винаги има признаци и е въпрос на време сама да ги открие. Ако стиска очи и се прави, че не ги забелязва, последното, от което има нужда, е някоя "доброжелателка" насила да ѝ ги отваря.
Да не говорим, че по мои лични наблюдения, в повечето случаи въпросната "доброжелателка" всъщност изгаря от завист и с голям мерак се впуска в разтурянето на семейството, окрилена от идеята, че прави добро.

# 21
  • Мнения: X
Сцената е по действителен случай като жената ми е много близка приятелка.
Те - Мъж и жена, женени, на около 35г. с дете навлизащо в пубертет. Предоставям няколко доказателства на жената, че мъжът й изневерява, при което тя казва, че знае за неговите похождения и не се случвало за първи път и ще направи нещо да го спре. Обвинява в случаите, че жените са виновни той е просто мъж и му било простено, че е съблазняван. Важното за нея било, че се прибирал при нея.

Еее шокирах се. Аз ли изоставам или им има нещо сбъркано? Как може една жена да си ляга до мъж, който целува и прави секс с други жени системно?
Сигурно едно поне 30% от семействата си живеят така.
Нищо ново под слънцето.    Laughing
Оженили се луди-млади, ама любовта бързо-бързо се изпарила.Обаче, са се "навързали" с деца/пари/бизнес/удобство, що да си причиняват дискомфорта да се развеждат?!
Виж, ако някой от тях лудне по друг, набързо ще хукнат към бракоразводната зала.

# 22
  • Мнения: X
Аз ще дам и друга гледна точка-ако жената реши и се разведе, а мъжът заживее с любовницата си-то детето/децата ще имат контакт с нея. Съответно, ако любовницата е голяма пач**ра аз лично бих търпяла мъжът ми да се нахойка и му мине увлечението, отколкото детето/децата да общуват с такъв парцал. Все пак знаем, че делата за отнемане на родителски права не се печелят лесно, особено ако мъжът няма някакви животозастращаващи пороци. Вече ако ако мъжът рещи да се развежда-няма как и бих се примирила, но ако имам избор-това е причината заради която бих стояла.

# 23
  • Мнения: 1 565
А вие защо се месите с чуждото семейство ? От къде знаеш ,че и тя не си има някой друг ,за който никой не може да подозира и да са си щастливи по този начин .Нищо не ме очудва в днешно време .Колко семейства изобщо на тази възраст те първа ще се развеждат и то заради приказките на някоя си жена ,от друга страна жената може изобщо да не ти вярва ,аз също не бих повярвал на която и да е от приятелките ми ,освен ако няма снимка по време на акта с мъжа ми .А ти едва ли си им светила ,какви пък толкова доказателства имаш ти ,че тя да ти повярва, видяла си мъжа й да обядва с някоя жена и сметна ,че тази жена му е любовница ли ? Или ти самата си любовницата ?

Последна редакция: сб, 29 юли 2017, 14:38 от Ани Иванова_429091

# 24
  • Мнения: 15 571
Когато бях на 20 години бях в подобна ситуация. Моя близка приятелка беше хлътнала до уши в едно момче, имаха връзка около година, а той най-нагло ме сваляше всеки път, когато ме засечеше някъде и беше сам. Предупредих го няколко пъти, накрая ми писна и й казах. Е, познай накрая кой излезе виновен. Аз естествено. От тогава си знам - не се бъркам в чужди отношения. А пък семейства изобщо не бих си и помислила да развалям. Съветвам те горещо и ти са не го правиш. Първо, защото жената ОЧЕВИДНО е наясно със забежките на мъжа си и ги е приела, и второ, ако реши да те послуша и да се разведе после сама ще си гледа децата и ще си ближе раните - няма ти да го правиш

# 25
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Хубу, де. Кое е по-етично - да знаеш, че мъжът на най-добрата ти приятелка се сцепва да хойка и да мълчиш, оставяйки жената да живее в заблуда?! Или да й кажеш истината, за да предприеме адекватни мерки?! Коя е по-приятелската постъпка?!

Ако има такова нещо лично аз бих искала да зная , обратното тоже ако на приятел му изневеряват и аз знам ще кажа дори и да си разваля приятелството. Какви мерки и какво ще предприеме си е негова работа , не бих съдила или па да цъКам и да се чудя защо е еди как си Wink

Последна редакция: сб, 29 юли 2017, 16:48 от Desss

# 26
  • Мнения: 5 481
Аз пък не искам да зная и ако някоя "приятелка" дойде да ми носи доказателства, ще я изритам и няма дори да я изслушам. Между другото, има логика в предположенията, че пише любовницата... що за жена се е тръшнала да разсъждава и да пуска теми за чуждите бракове в три и половина през нощта Grinning

# 27
  • Мнения: 22 036
Аз не мога да си представя жена без интуиция. Всички знаят според мен. Решението си е тяхно и не е нужно да им се навират "факти".

# 28
  • Мнения: 2 837
Не всички знаят. Без значение дали знаят, или не, подобно "съобщаване" е удар по самочувствието, реакцията на повечето хора би била защитна и вестоносецът едва ли ще бъде засипан с благодарности. Не съм сигурна, че бих могла да премълча подобно нещо, ако се случва на приятелка и аз знам за изневярата, но със сигурност много внимателно бих обмислила какво, кога и как да кажа.

# 29
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Аз не мога да си представя жена без интуиция. Всички знаят според мен. Решението си е тяхно и не е нужно да им се навират "факти".

Ако безрезервно вярваш на мъжа си и не допускаш че  може да се случи подобно нЯщо с теб , интуицията се пренебрегва Wink



Лично аз съм на принципа -  "Trust, but verify." Simple Smile и това не само за мъжа ми но и за децата ми :0) а и по принцип.




Цитат
Не съм сигурна, че бих могла да премълча подобно нещо, ако се случва на приятелка и аз знам за изневярата, но със сигурност много внимателно бих обмислила какво, кога и как да кажа.

Именно , начина по който ще се каже Hands V

# 30
  • Мнения: 1 565
И аз все си мисля ,че една изневяра все по някакъв начин ще си проличи ,ама знае ли човек то от любов някой път може да се окаже ,че си сляп за видни неща .

# 31
  • Варна
  • Мнения: 36 604
Безрезервно вярвам само на себе си.

# 32
  • Мнения: 22 036
Безрезервно вярвам само на себе си.

Ха ха, аз и на себе си не чак толкова Simple Smile.

# 33
  • Мнения: 1 156
Не знам дали пише любовницата, не знам дали приятелката и е подозирала за забежките на мъжа си, както и вие няма как да знаете. Не си мислете, че се разбира и се хваща толкова лесно. Аз имам силна интуиция и бих разбрала си мисля, ако някой ми изневерява, но пак не се знае. Имам обаче толкова познати, които и на представа си нямаха, че им се случва. Дето се вика, целият град знаеше, само те не. Щото нали любов...и си сляп понякога и си мислиш, че на теб това не може да ти се случи, не е възможно нали да не усетиш. Недоумявам на коментарите на някои от вас, но хора всякакви. Искате да кажете, че сте съгласни да не разбирате от най - голямата си приятелка и от който и да е, ако мъжът ви си има друга или други? И за вас това е приятелство? Независимо дали знаете нещо или не, тя откъде да знае, ако не сте и споделили? И ако пък не сте и споделили, пак какво приятелство е това се питам? newsm78 И ако пък сте и споделили, и тя знае, трябва пак да се прави на ударена и да не ви казва ли? Или ако вие знаете, няма да и кажете нищо и ще я оставите да си живее в заблуда, а скъпоценният и мъж да си вее байряка през това време? Еми не го разбирам! Значи в случая, " как може да се месиш в чуждите отношения ", но ако темата беше пусната от жената на която и изневеряват със заглавие " най - добрата ми приятелка е знаела цяла година, но ми е гледала сеира ", тогава дали нямаше други съвети да давате ? Много, много е важен начинът по който се казва такова нещо Naughty

# 34
  • Мнения: 5 481
Искате да кажете, че сте съгласни да не разбирате от най - голямата си приятелка и от който и да е, ако мъжът ви си има друга или други? И за вас това е приятелство? Независимо дали знаете нещо или не, тя откъде да знае, ако не сте и споделили? И ако пък не сте и споделили, пак какво приятелство е това се питам? newsm78 И ако пък сте и споделили, и тя знае, трябва пак да се прави на ударена и да не ви казва ли? Или ако вие знаете, няма да и кажете нищо и ще я оставите да си живее в заблуда, а скъпоценният и мъж да си вее байряка през това време? Еми не го разбирам!

Аз искам да кажа, че този въпрос съм го обсъдила с мъжа си много отдавна. Разбрали сме се, ако нещо ще се случва, то да е максимално дискретно, без другия да разбира по никакъв начин. Това включва  не само мястото и времето на случката, а и отношението и атмосферата вкъщи. С приятелките си такива неща не обсъждам. Едно е да имам някакви подозрения и да кажа на приятелка - съмнявам се, така и така се държи, това и това видях, ти дали не си забелязала нещо, не си ли го виждала с някоя и съвсем друго е да ми се изтропа на вратата с доказателствата без никой да я е молил. След като не знаете как са нещата в дома на някого, с какво право ще решавате да съсипете едно семейство евентуално?

# 35
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
А бе то понякога не знаем какви ги вършат децата ни и какво се случва ..... особено тийновете (пу-пу)
подразбираме/обръщаме внимание  когато някой ни каже ....
ТъЙ че това с интуицията не работи или по  не работи винаги на време :О)))))) 

# 36
  • Мнения: 54 435
Авторката удари на камък. Sunglasses

# 37
  • Мнения: 15 960
За това са добрите приятелки, винаги готови с доказателства какви ги върши мъжът ни.

# 38
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Според мен авторката правилно е направила , казала и е.
И трябвало да спре до тук а не да чопли и да се дерзае , не и е работа просто Wink

# 39
  • Мнения: 6 962
Според мен авторката правилно е направила , казала и е.
И трябвало да спре до тук а не да чопли и да се дерзае , не и е работа просто Wink
Правилно (според някои, аз лично съм на мнението на Spiritlight) би било да й намекне, че има такова нещо, не да иде с торба доказателства, които е събирала. И да очаква веднага жената да зареже мъжа си, щото виж какви непоклатими доказателства, каква жена си ти да не го зарежеш. А за развяването по форуми нямам думи. Голяма приятелка, няма що.

Аз искам да знам, ако има нещо, но искам да разбера от мъжа ми или сама. Ако някоя мила приятелка дойде да ми обяснява какви ги е вършил хич няма да й благодаря. Да си гледа нейното семейство. Всъщност бих се замислила дали действително няма някакви причини да иска да ми съсипе връзката.

# 40
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
To като се разбира лично  или мъжа казва нещата са тръгнали съвсем  на изУй гащи :О)))))))

"Сильнее, чем измен, я боюсь только не узнать об изменах. Ужасно любить человека, который этого уже не заслуживает."  Владимир Высоцкий.

# 41
  • Мнения: 1 156
Искате да кажете, че сте съгласни да не разбирате от най - голямата си приятелка и от който и да е, ако мъжът ви си има друга или други? И за вас това е приятелство? Независимо дали знаете нещо или не, тя откъде да знае, ако не сте и споделили? И ако пък не сте и споделили, пак какво приятелство е това се питам? newsm78 И ако пък сте и споделили, и тя знае, трябва пак да се прави на ударена и да не ви казва ли? Или ако вие знаете, няма да и кажете нищо и ще я оставите да си живее в заблуда, а скъпоценният и мъж да си вее байряка през това време? Еми не го разбирам!

Аз искам да кажа, че този въпрос съм го обсъдила с мъжа си много отдавна. Разбрали сме се, ако нещо ще се случва, то да е максимално дискретно, без другия да разбира по никакъв начин. Това включва  не само мястото и времето на случката, а и отношението и атмосферата вкъщи. С приятелките си такива неща не обсъждам. Едно е да имам някакви подозрения и да кажа на приятелка - съмнявам се, така и така се държи, това и това видях, ти дали не си забелязала нещо, не си ли го виждала с някоя и съвсем друго е да ми се изтропа на вратата с доказателствата без никой да я е молил. След като не знаете как са нещата в дома на някого, с какво право ще решавате да съсипете едно семейство евентуално?

Ти с приятелките си такива неща не обсъждаш, аз обаче да. Имам 3 такива най - близки с който сме израстнали от малки и знаем абсолютно всичко една за друга. Те знаят какво се случва в моят дом, аз знам какво става в техните. Защото си споделяме! И в болка, и в радост сме заедно. Така че, нито ще се изтропам на вратата с доказателства в ръка ( не се прави така ), нито ще реша да им съсипя семейството. Ще искам да и помогна именно, защото ми е приятелка. Никой не заслужава да бъде мамен и лъган.

# 42
  • Мнения: 7 690
К'ви жени сте вие, бе  Laughing  Аз отидох директно при мъжа и му казах да си избере - той ли ще й каже или аз да го направя.
 В крайна сметка, аз си запазих приятелката, но той нея не.

# 43
  • Мнения: 14 966
И аз надоумявам какъв приятел си , щом спестяваш на обичан и уважаван човек, подобна истина. Не съм го правила това , защото не е имало случай. Но съм споделяла директно с приятелка едно изказване на мъжа и , което не ми хареса. Нито тя му е споделила , нито ми се е обидила. Исках да знае.
Отделно от това, и аз предпочитам да зная подобна истина. Как ще реагирам , вече е моя грижа  /спрямо мъжа/. И това го казвам и от личен опит- толкова бях задръстена , че последна разбрах , че бившият ми изневерява. И то все заради такива лозунги- не рови , не мисли ,не следи ,не питай , не се филмирай... А то си се оказа , че не само изневерява , ами и я издържа и нея, и децата и. А беше стиснат и в къщи аз за всичко плащах. И повечето ни скандали бяха заради тази му патологична стиснатост. Благодарна съм на приятелката ми , която ми отвори очите.  Те и други хора ми намекваха , ама аз- нали, все им търсех мотивацията. Неглижирах нещата , за което съм си виновна сама.
Не ти разваля семейството куриерът на новината. Друг го е разрушил вече.

# 44
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 763
Лошо е да си вестоносец в такива случаи, да не излезеш ти виновна накрая само.
Казала си й, сега се отдръпни... в един момент ще се осъзнае, все пак си е шок това.

# 45
  • Мнения: 6 962
Много жени са си преценили, че могат да изтърпят някое и друго кръшване стига никога да не разбират. Така са се разбрали с половинките си. Този тип отношения са нещо адски интимно и не се споделят с приятелки. Едва ли отиваш гордо при най-добрата си приятелка и й казваш: "Ей, пък моя Пешо знае, че може да спи с всякакви жени стига аз да не знам и хубаво да се крие." Това не е клюка, макар че очевидно за авторката на темата е точно това и си прави кефа на гърба на "приятелката си". Та някоя жена, която е решила, че не иска да разбира и мъжа й се крие адски добре така, че тя не подозира, едва ли ще умре от щастие, ако дойде някой с гробовна физиономия да й разбие заблудите.

# 46
  • Мнения: X
Много жени са си преценили, че могат да изтърпят някое и друго кръшване стига никога да не разбират.

Е те ако не разберат, то все едно не се е случвало, какво да изтърпят? Като не знаеш, не страдаш.
Със сигурност обаче много малко жени, че и мъже ще изтърпят приятел да им представя доказателства за изневерите на половинката. Според мен това е по-кофти постъпка от изневярата.

# 47
  • Мнения: 6 962
Много жени са си преценили, че могат да изтърпят някое и друго кръшване стига никога да не разбират.

Е те ако не разберат, то все едно не се е случвало, какво да изтърпят? Като не знаеш, не страдаш.
Със сигурност обаче много малко жени, че и мъже ще изтърпят приятел да им представя доказателства за изневерите на половинката. Според мен това е по-кофти постъпка от изневярата.
Точно.

# 48
  • София
  • Мнения: 24 839
Нека не се лъжем, че зрели хора ще се уговарят по колко кръшкания да си позволят, за които да не искат да знаят.
Когато имаш семейство, деца и отношенията са добри, чувстваш се комфортно в брака, наистина не искаш да знаеш, ако нещо се спъне в другарчето- инцидентно и случайно, и еднократно.

Виж, за връзка, която те прави на глупак и предизвиква съжаление към теб сред приятелите ти, не е така.

# 49
  • Мнения: X
Нека не се лъжем, че зрели хора ще се уговарят по колко кръшкания да си позволят, за които да не искат да знаят.


За какво ще се уговарят за нещо, за което другият няма да знае? Все едно аз да се уговоря с ММ колко пари да изхарча за червила този месец без той да знае. А ако е направил така че да знаят приятелите, значи изобщо не му пука ти дали ще научиш, защото рано или късно по този метод ще научиш.

Не знам защо отговорих на горния пост, но имах чувството, че пиша в лексикон на съученичка.

# 50
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Много жени са си преценили, че могат да изтърпят някое и друго кръшване стига никога да не разбират.
Скрит текст:
Така са се разбрали с половинките си. Този тип отношения са нещо адски интимно и не се споделят с приятелки. Едва ли отиваш гордо при най-добрата си приятелка и й казваш: "Ей, пък моя Пешо знае, че може да спи с всякакви жени стига аз да не знам и хубаво да се крие." Това не е клюка, макар че очевидно за авторката на темата е точно това и си прави кефа на гърба на "приятелката си". Та някоя жена, която е решила, че не иска да разбира и мъжа й се крие адски добре така, че тя не подозира, едва ли ще умре от щастие, ако дойде някой с гробовна физиономия да й разбие заблудите.
Smile

То ,  като не знаеш  и без да преценяваш, мноооого неща може да 'изтърпиш'  ,които се правят зад гърба ти без да разбираш хахах

Последна редакция: нд, 30 юли 2017, 00:13 от Desss

# 51
  • Мнения: 7 690
Е, как! Достигат до съгласие за някакъв минимум, примерно 3 кръшкания без да знае, на 4-тото вече грабва сопата.

# 52
  • София
  • Мнения: 24 839

Нека не се лъжем, че зрели хора ще се уговарят по колко кръшкания да си позволят, за които да не искат да знаят.


Не знам защо отговорих на горния пост, но имах чувството, че пиша в лексикон на съученичка.
Ми, чети, за да разбереш.
Аз отговорих на пост, в който се предполагаше такава уговорка. Peace

# 53
  • Мнения: 1 156
Ама сериозно ли? Ще се омъжа за някой и ще си правим уговорки кой по колко пъти е допустимо да изневерява и как това не трябва да се разбира?????  #Crazy Че то какъв брак или връзка е това? Договор някакъв трябва ли да се подписва, е не, вие ще ме уморите......

# 54
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Със сигурност обаче много малко жени, че и мъже ще изтърпят приятел да им представя доказателства за изневерите на половинката. Според мен това е по-кофти постъпка от изневярата.
Защото срамът е голям. За това. Едно е драмите да останат между мъжа и жената, друго е да знаят повече хора.

# 55
  • Мнения: 690
Аз също не мога да си представя половинката на една от най- добрите ми приятелко да кръшка, аз да знам и да си мълча. Пак казвам не позната а приятелка. Естествено, че няма да и изтърпя новината ей така, а ще подходящ деликатно. Както и аз няма да и се разсърдя ако тя ми каже подобно нещо. По-скоро ще съм обидена ако знае а си мълчи.
Но и съответно ако аз подозирам, че ММ ми изневерява щях да съм и споделила вече. А въпросната дама не е.
И не смятам, че съобщаването на новината е по-лошо от изневярата. Самата изневяра си е отвратителна постъпка за мен от ужасен човек. Ако нещо не върви или се влюбиш в друг си стискат ръцете като големи хора и се разделят.

# 56
  • Мнения: X
Безрезервно вярвам само на себе си.
Аз също.

Това, че аз и еди колко си други потребителки биха искали да знаят и не биха търпели това в брака си с какво ще помогне на авторката?

Последна редакция: нд, 30 юли 2017, 08:09 от Анонимен

# 57
  • Мнения: 690
То при този казус каквото и да отговорим едва ли ще помогне на авторката.

# 58
  • Мнения: 22 036
А авторката има ли въобще нужда от помощ? Според мен и се клюкарства и  иска да пооплюе "приятелката" си.
Тя ако и е наистина приятелка, няма да пита каква жена е.

# 59
  • Варна
  • Мнения: 36 604
Че от каква помощ може да има нужда авторката?! Тя не е потърпевша. Изтръскала е новината с "доказателствата" и е седнала с пуканките да гледа сеира.

# 60
  • Мнения: 5 481
Много ми е смешно как изневярата се приема тооолкова драматично. Това, че някой е изневерил изобщо не го прави някакво животно. Понякога човек се влюбва. И дори, представете си, се влюбва в някоя хубава и умна жена, а не както си мислите, че любовниците са само някакви повлекани, носещи болести и спящи със сульо и пульо Grinning Същото важи и за жените. Не толерирам паралелна връзка, продължаваща месеци и години, но да се изживее някакво моментно залитане, ми е разбираемо. Преживявала съм изневяра и знам колко боли, после няма прошка, постоянно ти е пред очите. Затова предпочитам да не знам и да не си развалям семейството за нещо, което ще мине и ще замине.
А темата не е за помощ, а за дрънкане. Трябваше тук да плюем по приятелката и да обясняваме каква жена е, ама нещо не се получи според очакванията на любовни..., ъъъ авторката.

# 61
  • Мнения: 15 619
Каква жена е приятелката на авторката? Наранена и като жена, и като приятелка.
А авторката, скучаеща и лишена от състрадание към болката на уж близък човек.
 В какво се изразява приятелството...

# 62
  • Мнения: 54 435
Ако имат брак по сметка, може никой да не е наранен и да няма драми, освен за авторката.

# 63
  • Мнения: 15 619
Ако имат брак по сметка, може никой да не е наранен и да няма драми, освен за авторката.
Напълно възможно.

# 64
  • Мнения: 25 615
Ами да. Малко ли случаи има, когато мъжът се е превърнал в ходещ портфейл, за когото се карат няколко жени. Новата напира да го докопа, старата го стиска и не го дава. Драма!  Laughing
А семейства има всякакви. Изобщо не е рядкост с годините любовта да еволюира, хората да си поомръзнат, но пък да си живеят щастливо и уютно в брака си. И да не искат да си го развалят заради някакво си... Така де, заради сексуални забежки.
Има хора, които не са болезнено ревниви и не приемат една изневяра чак толкова трагично. Други пък си правят някакви си техни сметки. Трети може да считат, че разводът е най-лекото наказание за кръшкача и има по-ефикасни и изтънчени методи да си отмъстят. При четвърти може да има сексуални проблеми и да са се разбрали да се спасяват поединично и с нужната дискретност.
Колкото семейства, толкова и модели. Само клюкарките май са по един калъп – много дългоноси.  Laughing

# 65
  • Мнения: 40 924
Предоставям няколко доказателства на жената, че мъжът й изневерява,

Ти си направила каквото трябва казала си ...

Само аз ли съм изклчение и смятам, че в подобни щекотливи случаи е най-добре външни хора да не си навират гагата там, където не ги канят? newsm78  Когато човек се намесва в чужди работи никога не знае какво точно се крие зад очевидното, нито каква ще бъде реакцията после. Рискът накрая да останеш без приятели или да развалиш едно семейство, в което е имало малки сътресения е много голям според мен.

# 66
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 541
Каква жена трябва да си, за да търпиш такъв мъж до себе си? -  с доста акъл в главата , реалист
Моят мъж не кръшка, а така ми се ще понякога да ме отмени някоя "приятелка " 😜😜😜

# 67
  • Мнения: 5 481
Скрит текст:
Предоставям няколко доказателства на жената, че мъжът й изневерява,

Ти си направила каквото трябва казала си ...

Само аз ли съм изклчение и смятам, че в подобни щекотливи случаи е най-добре външни хора да не си навират гагата там, където не ги канят? newsm78  Когато човек се намесва в чужди работи никога не знае какво точно се крие зад очевидното, нито каква ще бъде реакцията после. Рискът накрая да останеш без приятели или да развалиш едно семейство, в което е имало малки сътресения е много голям според мен.

Е ти чете ли темата? Повечето мнения са като твоето.

# 68
  • Мнения: 40 924
Почнах отначало и първите две мнения ме зачудиха и тогава писах. Не съм чакала да стигна до края за да пиша.

# 69
  • Мнения: 22 036
Ами тогава не започвай поста си със "само аз ли", което някак е себелюбиво, издигащо те над тълпата (от двама потребителя" Simple Smile. Шегувам се.

# 70
  • Мнения: 54 435
Каква жена трябва да си, за да търпиш такъв мъж до себе си? -  с доста акъл в главата , реалист
Моят мъж не кръшка, а така ми се ще понякога да ме отмени някоя "приятелка " 😜😜😜

Ето.
Има жени, дето не им е приоритет секса и даже ще се радват да има друга, която да се занимава с това.Sunglasses

# 71
  • Мнения: 10 993
Мадам Тиква, разсмя ме. Моят мъж също не кръшка, но съм доволна защото искам аз да си го ползвам. Сега ако се раздава на друго място и не иска да спи с мен, трябва и аз да търся любовник , а това е свързано с време, което нямам.
Иначе по темата -и аз не бих се развела заради изневяра. Каква ла съм го и друг път-не съм честолюбие, нямам его, уютните живот ми е най-важен.

# 72
  • Мнения: X
Мадам Тиква, разсмя ме. Моят мъж също не кръшка, но съм доволна защото искам аз да си го ползвам. Сега ако се раздава на друго място

В името на обективността е редно да се каже "На мен също не ми е известно моят мъж да кръшка.".

# 73
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 763
То тези най- отворените, и вечните непукисти реват после из форума.  Mr. Green

# 74
  • Мнения: 2 746

Иначе по темата -и аз не бих се развела заради изневяра. Каква ла съм го и друг път-не съм честолюбие, нямам его,уютните живот ми е най-важен.

Миличка, зададе ли се изневяра с влюбване, дето на мъжо ти и двете глави мислят на друго място,уютният ти живот отива на кино... та не разчитай на това, ами се моли да не те стига  Peace

# 75
  • Мнения: 1 765
Аз все повече започвам да подозирам, че темата е пусната от любовницата.  Mr. Green
И аз, това беше първата ми реакция. Simple Smile))

# 76
  • София
  • Мнения: 17 775
Don't kill the messenger Grinning
Ако си комплексар, може и да го килнеш. Реакция, аналогична на тази спрямо любовницата. Тя лошата сврака е виновна, а той бял и съблазнен, в случая оклеветен.
Аз бих искала при такова нещо да ми се "доносничи", за да не ме правят на идиот. ooooh!

# 77
  • Мнения: X
Аз само с пример по темата:
Една приятелка (не от най-най близките, но в този период се оказа наблизо и в квартала, и в настроението и в житейската ми ситуация) при разходка с мъжа си, среща на обяд в работен ден мъжа ми (вече бивш отпреди много време) да обядва с друга жена на външна маса в ресторант в центъра на София... Разменят няколко думи, запознават се и така... Вечерта ѝ идва на гости сестра ѝ, която ме познава и споделя, че е видяла следобяд мъжа ми с мен за ръчичка, но съм се изрусила и съм станала "много безлична, чак не я познах!"... Следващия ден им отиваме на гости хванати за ръчичка със сина ни на 2г6м, щастливи им съобщаваме, че сме си купили жилище и съм бременна със второто дете... Е тя какво, да ми каже ли? Да ми намекне или как точно Unamused
На мен изведнъж ми "проблесна" след едно поредно нощно "закъснение" бременна в седми месец, питах в прав текст и ми отговори в прав текст Thinking Каза, че тъкмо е приключил с връзката, била отскоро... но ние с децата сме по-важни... Бременна в края на седмия месец нямаше изобщо какво да предприема. Не е време нито за ултиматуми, нито за всякакви крайни категорични решения, само го информирах, че съм ужасно тъжна, наранена, обидена... и ще си мисля как изобщо да му имам доверие за всичко, но ще си говорим след като родя...
Тогава отидох и споделих/ожалих се на приятелката. Тя току що беше родила... с разбиране ме изслуша, успокои ме, насочи ми мислите само към бебчето - нейното и това което чакам... баткото, който иска спокойна майка и да не го мисля... има време... Месец и малко не повдигна темата, само ми говореше за хубавото бебче което чакам...
Месец след раждането той "си показа рогата" - просто не се прибра... и докато ревях "как, защо, ама как така изведнъж..." ... разбрах, че то това било връзка още от времето на първата ми бременност... и "Как може да съм толкова сляпа!?!" и защо никой не ми е казал... От всичките ни общи приятели/познати само тя я беше виждала (той наистина си е живял в успоредни вселени - наша компания - тяхна компания Close жената и любовницата в двата края на града в два от отделените жилищни квартали-спални). Много съм ѝ благодарна, че не ми каза тогава, въпреки, че е била готова "леко да ме наведе на мисълта, че да стана по-наблюдателна!"... Да бях "прогледнала" два месеца по-късно щях да си изкарам щастлива бременността.
Пиша всичко това, защото съобщаване, намекване и т.н. е допустимо само съобразявайки се с житейската ситуация на приятелката/семейството... Ако тази ми приятелка беше като авторката на темата с "доказателства", щеше да ми съсипе чакането на това прекрасно човече!

# 78
  • Мнения: 177
Сцената е по действителен случай като жената ми е много близка приятелка.
Те - Мъж и жена, женени, на около 35г. с дете навлизащо в пубертет. Предоставям няколко доказателства на жената, че мъжът й изневерява, при което тя казва, че знае за неговите похождения и не се случвало за първи път и ще направи нещо да го спре. Обвинява в случаите, че жените са виновни той е просто мъж и му било простено, че е съблазняван. Важното за нея било, че се прибирал при нея.

Еее шокирах се. Аз ли изоставам или им има нещо сбъркано? Как може една жена да си ляга до мъж, който целува и прави секс с други жени системно?
Изостстанала си пате, виж как е в Франция, няма ревност само удоволствие, и в двата случая няма гибеща страна, прелива се от пусто в празно !!

# 79
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Сцената е по действителен случай като жената ми е много близка приятелка.
Те - Мъж и жена, женени, на около 35г. с дете навлизащо в пубертет. Предоставям няколко доказателства на жената, че мъжът й изневерява, при което тя казва, че знае за неговите похождения и не се случвало за първи път и ще направи нещо да го спре. Обвинява в случаите, че жените са виновни той е просто мъж и му било простено, че е съблазняван. Важното за нея било, че се прибирал при нея.

Еее шокирах се. Аз ли изоставам или им има нещо сбъркано? Как може една жена да си ляга до мъж, който целува и прави секс с други жени системно?
Изостстанала си пате, виж как е в Франция, няма ревност само удоволствие, и в двата случая няма гибеща страна, прелива се от пусто в празно !!

Oт опит ли  споделяш , във Франция ли живееш , женен си за французойка ?!




Цитат
Пиша всичко това, защото съобщаване, намекване и т.н. е допустимо само съобразявайки се с житейската ситуация на приятелката/семейството... Ако тази ми приятелка беше като авторката на темата с "доказателства", щеше да ми съсипе чакането на това прекрасно човече!

Именно , мн. е важен начина по който ще се каже или намекне и от ситуацията )

Лично аз съм ЗА казването ,
на мен също ,  съм Ок ако има такова нещо да ми се каже )

Ако човека продължава съжителството с този който е изневерил/изневерява поне да е наясно с какъв живее , какво може да се очаква и т.н. дори от здравословна гл. е Ок особенно ако споделят едно легло!

# 80
  • Мнения: 2 323
Не знам защо обърнахте темата на "за" или "против" казването. Не е "имаш ли куража да кажеш и да излезеш лошата или ще си натискаш парцалките". Аз поне не визирах изобщо този дебат. Лично аз знам кои от приятелите ми биха искали да знаят и кои - не биха, съответно бих се съобразила. Не ставаше въпрос за казване. Става въпрос за как го казваш и какво очакваш - приятелката веднага да се съобрази с твоето виждане по въпроса и да си зареже мъжа, щото ти така го усещаш за правилно?
Ама да дойде някоя с "една торба доказателства" и после да те разнася по форум, това си е злонамереност, не е приятелка.

# 81
  • Мнения: 690
Като кажете разнася по форуми. Нито авторката си е цитирала имената, нито е цитирала имената на жената. Това е просто една житейска ситуация за която някой иска мнението на другите. Нито снимки е качвала нито нищо. Кой знае за кой става въпрос че да е " разнасяне".

# 82
  • Мнения: 54 435
И аз не мисля, че е разнасяне.
То пък човек нищо да не каже.Rolling Eyes

Просто не трябва тя да определя дали приятелката ѝ е длъжна да се раздели с мъжа си или не.

# 83
  • Мнения: 2 837
Първо, форумът въобще не е анонимен. Разпознавала съм хора тук и мен са ме разпознавали. Второ, ако на някого му пука за някоя приятелка,  няма да пита "що за жена е", а ще знае каква е и  ще се опита да разбере. Цялата тема е поставена клюкарски, с цел да засегне жените, които по някакви причини търпят изневери. А и пусналият темата изчезна, така че мотивите станаха още по-ясни - сеир да има.

# 84
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Първо, форумът въобще не е анонимен. Разпознавала съм хора тук и мен са ме разпознавали. Второ, ако на някого му пука за някоя приятелка,  няма да пита "що за жена е", а ще знае каква е и  ще се опита да разбере. Цялата тема е поставена клюкарски, с цел да засегне жените, които по някакви причини търпят изневери. А и пусналият темата изчезна, така че мотивите станаха още по-ясни - сеир да има.

Е , не е баш така
да не параноЯсваме )))
Зависи какви неща се споделят и т.н.
Лично за мен така поставената  тема  си е анонимна , иначе много могат да се прИпознаят в нея или билзки хора  :О)))))))

Последна редакция: пн, 31 юли 2017, 19:06 от Desss

# 85
  • Мнения: 2 323
Като кажете разнася по форуми. Нито авторката си е цитирала имената, нито е цитирала имената на жената. Това е просто една житейска ситуация за която някой иска мнението на другите. Нито снимки е качвала нито нищо. Кой знае за кой става въпрос че да е " разнасяне".

Да, за чужда житейска ситуация. И търси потвърждение на собственото си мнение, т.е. задоволяване на егото + доста любопитното по характер "що за жена". Нито едно от тези неща нямат място в едно хубаво приятелство.

# 86
  • София
  • Мнения: 24 839
Форумът не е ли за олайване на месечината главно и понякога за сверяване на часовника?
От друга страна, участието не е задължително и който го е страх от разпознаване или не пише, или си мери приказките.
Всеки е толкова анонимен, колкото сам е решил да бъде и не виждам защо трябва да се изкарват едва ли не престъпници тези, които са решили да пуснат тема с пример, без да назовават имена.

# 87
  • Мнения: 2 323
Ако действително имаше казус, ок. Или да се използва чужда ситуация като пример.
Ама в тази тема особен въпрос няма, иска се само потвърждение на възмущението на авторката, очакваше дружно да се писне "оле, да, какви мазохистки има, ужас, ужас, ти си толкова права и такава добра приятелка!".

П.С. Не говоря наизуст. Имам приятелка в ситуация, в която искрено вярвам, че трябва да се тегли чертата. Съвсем различен ми е подходът към нея и действително я подкрепям с най-чисти мотиви. Без да й вменявам "каква жена е".

# 88
  • София
  • Мнения: 24 839
Не разбрах какво предлагаш- да ѝ забраним да пише ли? newsm78

# 89
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Ако действително имаше казус, ок. Или да се използва чужда ситуация като пример.
Ама в тази тема особен въпрос няма, иска се само потвърждение на възмущението на авторката, очакваше дружно да се писне "оле, да, какви мазохистки има, ужас, ужас, ти си толкова права и такава добра приятелка!".

Ами то някои*  с коментарите си не правят нещо по-различно  хахах (търкаляща се )


На мен като цяло  коментарите , дискусията ,расъжденията  по темата са ми интерсни Simple Smile

# 90
  • Мнения: 690
Наистина всеки е до толкова анонимен или разпознаваем до колкото той реши. Аз също съм разпознал няколко души, които познавам и може и мен някой да ме е разпознал. Но ако реша примерно да пусна някаква подобна тема примерно ще си направя нов профил. Това визирам под "развяване" на някой.
Вече друг е въпросът как е формулирана темата и какви са истинските мотиви на авторката.
Съгласна съм с това, че ако някой ти е истински приятел ти няма да се чудиш " какъв човек е той".
И наистина на мен ми е интересно да чета такива теми по простата причина, че ми е интересно как различните хора реагират в дадена ситуация.

# 91
  • Мнения: 10 993
Аз никога не бих отишла при нито една жена да и кажа, че мъжът и изневерява. Нито е моя работа, нито моят живот е перфектен за да се занимавам с чужди неща. Нямам особено близки хора, та да ми пука за някой извън моето семейство. На мен ако ми кажат няма да се обидя, ако не ми кажат пак няма да се обидя. Не вярвам в добронамереността . По скоро е до сеир.

# 92
  • Сф
  • Мнения: 10 664
Не е хубаво страничен човек да се меси много, много.Не съм имала случай на моя близка да и се случва нещо подобно( в смисъл тя си знаеше, че мъжа и кръшка и ми е споделяла, вече се разведоха де)
Но акъл не давам , а и едва ли страничен наблюдател може да прецени доколко външната връзка е сериозна, какво изобщо се случва, че да го пльосне пред съпругата.Еле пък с доказателства! Да не им свети на прелюбодейците! Семейство не се разваля току така, въпреки че всеки иска да знае какви ги върши мъжа му. И тука вече идва очудване то ми, че доста жени търпят развей прах поведение с години.Затварят си очите и то независими жени, с големи деца. Някак си го смятат в реда на нещата мъжа да си похойква, щот е мъж.
Аз също имам чувството, че темата е пусната от любовница.
Колкото до поста на Анонимен..изключително крайна съм към подобна гнусотия...Да ходи по чуждо докато съм бременна, на момента ще е аут!Това е нечистоплътно, опасно дори за мен и детето.Да не говорим, че и тия жени , които ходят с женени си имат по- свободно поведение и си имат по някой друг на страни. .Не бих постъпила като теб, но хората сме различни.В крайна сметка си се отървала...Но в твоя случай бих искала на секундата да знам и не бих обвинявала ако някой ми е намекнал...Не знам как при такава дълга извънбрачна паралелна  връзка не си се усетила по- рано.
Аз лично не приемам да ме правят на глупачка дълго и не са.Случвало се е с гадже и дотам.А сега с тоя нет още по- лесно се хващат мераклиите.
На мен вече на 40 спокойствието ми е най важно, живота ми е уреден- лично за мен и компромиси не правя с трети елементи ! Успех на всички!

# 93
  • Мнения: X
...Колкото до поста на Анонимен..изключително крайна съм към подобна гнусотия...Да ходи по чуждо докато съм бременна, на момента ще е аут!Това е нечистоплътно, опасно дори за мен и детето.Да не говорим, че и тия жени , които ходят с женени си имат по- свободно поведение и си имат по някой друг на страни. .Не бих постъпила като теб, но хората сме различни.В крайна сметка си се отървала...Но в твоя случай бих искала на секундата да знам и не бих обвинявала ако някой ми е намекнал...Не знам как при такава дълга извънбрачна паралелна  връзка не си се усетила по- рано.
Айде, стига де, и те са жени като жени! Защо пък, ако има трайна връзка с женен мъж, то да значи че има по-свободно поведение!?! Същата анонимна съм, никога не съм злобяла така за жената, влюбила се в мъж, който ѝ свалил звездите, обяснил как няма нищо с мен... и т.н. В последствие (много скоро след като се разделихме) създаде семейство с нея... и пак си беше същия. Той беше (и е) със свободното поведение.
При тежката бременност, която имах и малкото дете до мен... ако някой ми беше казал, психически нямаше да издържа и (почти сигурно) нямаше да докарам бременността до успешен край. Затова съм ѝ искрено благодарна, че тогава ми го спести... а ми го каза, когато той се опитваше да вменява вина за някакви си месеци в които "не съм му обръщала внимание!"
А как не съм се усетила - ясно е как: маминка ми внушаваше как той мнооого работи, ама затова няма време да ни обръща внимание... мнооооого работи, много пътува в командировки... Ама той само за нас работи! Недей да му говориш, че няма време за вас дори уикендите, щото той работи! Вечер - ами как да си дойде навреме, че да излиза с вас с детето, той нали работи!?!?! И за него това беше много удобно - маминка ме облъчва ежедневно, как аз претенции не трябва да имам за нищо, а ако случайно нещо кажа, то той допълва рефрена... пък и млада, глупава, наивна... влюбена...

# 94
  • Сф
  • Мнения: 10 664
Анонимна, по мои наблюдения, по мои.
Не приемай толкова лично нещата. Хората сме различни и реагираме различно на еднакви ситуации .
Така както описваш твоята история, което също се слу ч ва- (да се влюбиш, и никой не е застрахован- ) ми е чудно защо не се е разделил с теб първо и да си се съберат, а чак второ направил. .
Освен това бъркаш като мислиш, че всички жени биха излезли с женен.Без значение какви звезди сваля..Надявам се сега си щастлива!

# 95
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
А каква жена трябва да си, че да се месиш в чуждите отношения и да ги развяваш по форумите?
Може да е такава, която не иска да признае пред себе си, че всъщност историята е нейна, не на приятелка. От сорта на "за една прЕателка питам".

# 96
  • Мнения: 22 036
Просто някои хора имат доста повърхностно отношение към приятелството и наричат приятели, всички с които пият кафе, а пред други ги обсъждат, защото далеч не им пука за тях и чувствата им.
Сигурна съм, че авторката има такава позната, както и съм сигурна, че със садистично доволство и е предоставила информацията, наслаждавайки се на реакцията и, но понеже, чвно реакцията не е била тостатъчно травмираща, е решила да пусне тема, за да можем всички да кажем, че жената е тъпа, комплексирана, зависима, нещастна и пр.

# 97
  • Мнения: 8 077
Анонимна, по мои наблюдения, по мои.
Не приемай толкова лично нещата. Хората сме различни и реагираме различно на еднакви ситуации .
Така както описваш твоята история, което също се слу ч ва- (да се влюбиш, и никой не е застрахован- ) ми е чудно защо не се е разделил с теб първо и да си се съберат, а чак второ направил. .
Освен това бъркаш като мислиш, че всички жени биха излезли с женен.Без значение какви звезди сваля..Надявам се сега си щастлива!
Даааа, хората сме различни и реагираме различно, но ситуацията никога не е еднаква, просто защото хората в нея са различни.
И не бъркам като мисля "че всички жени биха излезли с женен", защото аз изобщо не си го и мисля Simple Smile Просто и не мисля, че тези дето биха, са със "свободно поведение" и са чак толкова странни невиждани и т.н. Жени като жени, т.е. всяка от всяка различна и не бих обобщавала "тези" и "онези".
И всъщност, къде изчезна авторката на темата с "Каква жена трябва да си, за да търпиш такъв мъж до себе си?" Thinking
Или си отговори!?!?

# 98
  • Мнения: 690
Тя писа първите 2 страници и изчезна. Или си е отговорила на въпроса или темата и мненията в нея не са се развили по очаквания от нея начин.

# 99
  • Мнения: X
И аз смятам, че тези жени, които излизат с женени са с по-свободно поведение. Имам няколко познати, които си падат точно по такъв тип мъже-ами определено са хмм как да го кажа-доста "свободомислещи" Mr. Green Ако една жена е свястна, дори и отначало жененият да я излъже, че е ерген, после като разбере би се отдръпнала, а не с години да се влачи и да се надява да го разведе. А ако пък знае-въобще не би се занимавала, колкото и чаровен да е! Че мъжът е главният виновник е ясно, но и любовницата не е бедна заблудена девица, определено!

# 100
  • Мнения: 177
И аз смятам, че тези жени, които излизат с женени са с по-свободно поведение. Имам няколко познати, които си падат точно по такъв тип мъже-ами определено са хмм как да го кажа-доста "свободомислещи" Mr. Green Ако една жена е свястна, дори и отначало жененият да я излъже, че е ерген, после като разбере би се отдръпнала, а не с години да се влачи и да се надява да го разведе. А ако пък знае-въобще не би се занимавала, колкото и чаровен да е! Че мъжът е главният виновник е ясно, но и любовницата не е бедна заблудена девица, определено!
не сте ли се се замисляли че подсъзнателно жената винаги гледа да вземе нещо което не е нейно

# 101
  • Мнения: 14 966
Скрит текст:
И аз смятам, че тези жени, които излизат с женени са с по-свободно поведение. Имам няколко познати, които си падат точно по такъв тип мъже-ами определено са хмм как да го кажа-доста "свободомислещи" Mr. Green Ако една жена е свястна, дори и отначало жененият да я излъже, че е ерген, после като разбере би се отдръпнала, а не с години да се влачи и да се надява да го разведе. А ако пък знае-въобще не би се занимавала, колкото и чаровен да е
! Че мъжът е главният виновник е ясно, но и любовницата не е бедна заблудена девица, определено!

не сте ли се се замисляли че подсъзнателно жената винаги гледа да вземе нещо което не е нейно
[/quote]
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Нещо не можах да редактирам , та отделих  Embarassed
Не е патент на женския пол , а на човешката природа Simple Smile. И не е до вземане на чуждо , а до компенсаторен механизъм срещу емоционални липси  Simple Smile

Анонимен , има жени , които целенасочено си избират обвързани мъже. Защото те са уязвими. Имат какво да губят. Ако ги е грижа , естествено. То затова пък обвързаните мъже предпочитат връзка с обвързана жена . Да няма залитане и да се знаят границите. Колкото и нечистоплътно да е , такава "връзка " е по-удобна. Rolling Eyes

# 102
  • Мнения: 54 435
Винаги съм била на мнение, че отговорен за изневяра е всеки сам за себе си. Обвързан/свободен, никой никого не насилва.
Отделно от това, хората все пак се влюбват и нещата малко не подлежат на контрол. Не всички го правят единствено заради секса.

# 103
  • Мнения: 19 863
не сте ли се се замисляли че подсъзнателно жената винаги гледа да вземе нещо което не е нейно
това ме шокира като заключение, откъде се затвърди такова твърдение във вас? Smile
Цитат
има жени , които целенасочено си избират обвързани мъже.
да, и защото са мазохостки. търсят подсъзнателно ролята на жертвата.

# 104
  • Мнения: X
Бе колкото и да влюбена и загубена да съм-разбера ли че е женен-край! Говоря от личен опит-сваляхме се преди години с един, но веднъж докато си лафихме вратата на колата отвори от една мадама, която му се окажа жена. Ами дотук бях! Просто трябва да имаш морал и самоуважение и да спазваш хигиена на отношенията! Все пак не сме като животните, иначе язък за еволюцията. Mr. Green Иначе сега се сетих за още две жени, които още като необвързани млади моми решават да си разведат любимите мъже-едната беше шефка на моя приятелка, а другата е собственичка на магазин до нас. Така че не винаги женените мъже си избират обвързани жени, по-скоро която го впечатли с фриволното си поведение, мисля.

# 105
  • Мнения: 563
Ми има жени дето ги е кеф да ги мачкат,и аз незнам що,да ги бият да ги псуват ,да им говорят на "ма",да им изневеряват и те да носят там салатите и пиячката и да гледат като крави.Не мога да ги разбера,в нашия квартал има такива и сигурно и навсякъде,що са такива нямам идея ама според мене сами си го правят.

# 106
  • Мнения: 690
С това че посъзнателно жената гледа да вземе нещо чуждо не съм съгласна. Може би говоря от моята гледна точка, но мен никога не ме е изкушавали нещо чуждо. Било то вещ или човек.

# 107
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
...
не сте ли се се замисляли че подсъзнателно жената винаги гледа да вземе нещо което не е нейно
Не, това са такива жени, които не могат да се сдобият с нещо свободно и взимат нещо лесно.

# 108
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
...
не сте ли се се замисляли че подсъзнателно жената винаги гледа да вземе нещо което не е нейно
Не, това са такива жени, които не могат да се сдобият с нещо свободно и взимат нещо лесно.

Да , оседлано и обяздено ))))

# 109
  • Мнения: 1 121
... мен никога не ме е изкушавали нещо чуждо. Било то вещ или човек.
"чужд" мъж не те изкушава значи ? Laughing А безстопанствен???

Англичанка, французойка и рускиня вървят заедно по улицата. Виждат пиян да лежи до стълб.
Англичанката - Оу, shoked, Това  не може да е човек, това е животно!
Рускинята - Свиня! Мерзавец! Семейство нямаш ли? Нямаш разбира се, кой ще те търпи теб!
Французойката - Мъж! На кой е този мъж? Ничий? Такси, такси!
 Laughing

# 110
  • Мнения: 14 966
... мен никога не ме е изкушавали нещо чуждо. Било то вещ или човек.
"чужд" мъж не те изкушава значи ? Laughing А безстопанствен???

Англичанка, французойка и рускиня вървят заедно по улицата. Виждат пиян да лежи до стълб.
Англичанката - Оу, shoked, Това  не може да е човек, това е животно!
Рускинята - Свиня! Мерзавец! Семейство нямаш ли? Нямаш разбира се, кой ще те търпи теб!
Французойката - Мъж! На кой е този мъж? Ничий? Такси, такси!
 Laughing


Стопанисване , казвате. Подсетихте ме и мен за един виц:
Три съседки , прибирайки се от кафенето , виждат обезглавен гол труп на мъж пред входа.
Първата казва- Този не е мъжът ми.
Втората казва- Този не е от входа ни.
А третата казва- Този не е от нашия блок.

# 111
  • Мнения: 690
... мен никога не ме е изкушавали нещо чуждо. Било то вещ или човек.
"чужд" мъж не те изкушава значи ? Laughing А безстопанствен???

Англичанка, французойка и рускиня вървят заедно по улицата. Виждат пиян да лежи до стълб.
Англичанката - Оу, shoked, Това  не може да е човек, това е животно!
Рускинята - Свиня! Мерзавец! Семейство нямаш ли? Нямаш разбира се, кой ще те търпи теб!
Французойката - Мъж! На кой е този мъж? Ничий? Такси, такси!
 Laughing

Чужд не, ама наистина няколко безстопанствени са ме изкушавали Wink.

# 112
  • Мнения: 10 993
Според мен само глупава жена би искала чужд мъж с деца. И като го открадне какво-само проблеми я чакат. Айде ако е богат бива, ама някой средностатистически направо си взимаш таралеж в гащите. Ама хора всякакви.

# 113
  • El Paso/Los Angeles
  • Мнения: 2 100
Наивно е да си мисли, че може да го спре.
Или го прави да си вдига самочувствието като ги бройка или от скука. Това си е пълна тъпотия и лично аз не бих търпяла такъв мъж до себе си. По мои наблюдения около тази възраст мъжете ги прихваща нещо.
Сега не знам и тази жена колко трябва да го обича, за да изтърпява това. Или както написаха явно и тя има изгода да е с него. newsm78 Но да се правят на хепи фемили, а хората да им знаят простотиите това ми е жалко.

Общи условия

Активация на акаунт