Каква жена трябва да си, за да търпиш такъв мъж до себе си?

  • 14 959
  • 113
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 962
Егати нахалството.
Уж мъжете са тези с патките, пък жените си ги мерят.

# 16
  • Мнения: 22 036
Може и от любовницата да е, но не малко са изказвали някакви крайни мнения за щастливия си брак, за принципи и са се надсмивали над други, а в един момент ги изненадва живота.
Каквато и да е ситуацията, не мисля, че е редно да се ровят в живота на други хора, че и публично да го коментират.

# 17
  • Мнения: 298
Всеки човек, сам за себе си, решава с какво ще направи компромис в името на благото му. Ако тя е обгрижвана, ако е задоволена във всеки аспект, може би е сметнала, че това е цената, която ТЯ ще плаща за комфорта си. Това е най-малкото, за което може да си затвори очите.. Някои ги бият, други търпят алкохолици, трети се страхуват кой кредитор ще им позвъни на вратата, съдби много..  Peace

П.П. И аз не смятам, че е много коректно от твоя страна да си вреш там носа, освен ако не си пряко засегната....  Wink

# 18
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Хубу, де. Кое е по-етично - да знаеш, че мъжът на най-добрата ти приятелка се сцепва да хойка и да мълчиш, оставяйки жената да живее в заблуда?! Или да й кажеш истината, за да предприеме адекватни мерки?! Коя е по-приятелската постъпка?!

# 19
  • Варна
  • Мнения: 36 604
Това е разисквано в много теми и всеки знае себе си. Зависи от много неща. В случая обаче жената знае. Няма нужда и дружката й да й го навира в очите. Ако не знае, лута се, търси отговори и иска помощ - ок, тогава си решаваш сам дали да й кажеш. Ама тук не е така.

# 20
  • Мнения: 25 615
Хубу, де. Кое е по-етично - да знаеш, че мъжът на най-добрата ти приятелка се сцепва да хойка и да мълчиш, оставяйки жената да живее в заблуда?! Или да й кажеш истината, за да предприеме адекватни мерки?! Коя е по-приятелската постъпка?!

Ако много държиш да разсейваш хорските заблуди, трябва да си готова и да сложиш кръст на това приятелство.
В много малко случаи жената е толкова залюхана, че нищо да не усети. Винаги има признаци и е въпрос на време сама да ги открие. Ако стиска очи и се прави, че не ги забелязва, последното, от което има нужда, е някоя "доброжелателка" насила да ѝ ги отваря.
Да не говорим, че по мои лични наблюдения, в повечето случаи въпросната "доброжелателка" всъщност изгаря от завист и с голям мерак се впуска в разтурянето на семейството, окрилена от идеята, че прави добро.

# 21
  • Мнения: X
Сцената е по действителен случай като жената ми е много близка приятелка.
Те - Мъж и жена, женени, на около 35г. с дете навлизащо в пубертет. Предоставям няколко доказателства на жената, че мъжът й изневерява, при което тя казва, че знае за неговите похождения и не се случвало за първи път и ще направи нещо да го спре. Обвинява в случаите, че жените са виновни той е просто мъж и му било простено, че е съблазняван. Важното за нея било, че се прибирал при нея.

Еее шокирах се. Аз ли изоставам или им има нещо сбъркано? Как може една жена да си ляга до мъж, който целува и прави секс с други жени системно?
Сигурно едно поне 30% от семействата си живеят така.
Нищо ново под слънцето.    Laughing
Оженили се луди-млади, ама любовта бързо-бързо се изпарила.Обаче, са се "навързали" с деца/пари/бизнес/удобство, що да си причиняват дискомфорта да се развеждат?!
Виж, ако някой от тях лудне по друг, набързо ще хукнат към бракоразводната зала.

# 22
  • Мнения: X
Аз ще дам и друга гледна точка-ако жената реши и се разведе, а мъжът заживее с любовницата си-то детето/децата ще имат контакт с нея. Съответно, ако любовницата е голяма пач**ра аз лично бих търпяла мъжът ми да се нахойка и му мине увлечението, отколкото детето/децата да общуват с такъв парцал. Все пак знаем, че делата за отнемане на родителски права не се печелят лесно, особено ако мъжът няма някакви животозастращаващи пороци. Вече ако ако мъжът рещи да се развежда-няма как и бих се примирила, но ако имам избор-това е причината заради която бих стояла.

# 23
  • Мнения: 1 565
А вие защо се месите с чуждото семейство ? От къде знаеш ,че и тя не си има някой друг ,за който никой не може да подозира и да са си щастливи по този начин .Нищо не ме очудва в днешно време .Колко семейства изобщо на тази възраст те първа ще се развеждат и то заради приказките на някоя си жена ,от друга страна жената може изобщо да не ти вярва ,аз също не бих повярвал на която и да е от приятелките ми ,освен ако няма снимка по време на акта с мъжа ми .А ти едва ли си им светила ,какви пък толкова доказателства имаш ти ,че тя да ти повярва, видяла си мъжа й да обядва с някоя жена и сметна ,че тази жена му е любовница ли ? Или ти самата си любовницата ?

Последна редакция: сб, 29 юли 2017, 14:38 от Ани Иванова_429091

# 24
  • Мнения: 15 571
Когато бях на 20 години бях в подобна ситуация. Моя близка приятелка беше хлътнала до уши в едно момче, имаха връзка около година, а той най-нагло ме сваляше всеки път, когато ме засечеше някъде и беше сам. Предупредих го няколко пъти, накрая ми писна и й казах. Е, познай накрая кой излезе виновен. Аз естествено. От тогава си знам - не се бъркам в чужди отношения. А пък семейства изобщо не бих си и помислила да развалям. Съветвам те горещо и ти са не го правиш. Първо, защото жената ОЧЕВИДНО е наясно със забежките на мъжа си и ги е приела, и второ, ако реши да те послуша и да се разведе после сама ще си гледа децата и ще си ближе раните - няма ти да го правиш

# 25
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Хубу, де. Кое е по-етично - да знаеш, че мъжът на най-добрата ти приятелка се сцепва да хойка и да мълчиш, оставяйки жената да живее в заблуда?! Или да й кажеш истината, за да предприеме адекватни мерки?! Коя е по-приятелската постъпка?!

Ако има такова нещо лично аз бих искала да зная , обратното тоже ако на приятел му изневеряват и аз знам ще кажа дори и да си разваля приятелството. Какви мерки и какво ще предприеме си е негова работа , не бих съдила или па да цъКам и да се чудя защо е еди как си Wink

Последна редакция: сб, 29 юли 2017, 16:48 от Desss

# 26
  • Мнения: 5 481
Аз пък не искам да зная и ако някоя "приятелка" дойде да ми носи доказателства, ще я изритам и няма дори да я изслушам. Между другото, има логика в предположенията, че пише любовницата... що за жена се е тръшнала да разсъждава и да пуска теми за чуждите бракове в три и половина през нощта Grinning

# 27
  • Мнения: 22 036
Аз не мога да си представя жена без интуиция. Всички знаят според мен. Решението си е тяхно и не е нужно да им се навират "факти".

# 28
  • Мнения: 2 837
Не всички знаят. Без значение дали знаят, или не, подобно "съобщаване" е удар по самочувствието, реакцията на повечето хора би била защитна и вестоносецът едва ли ще бъде засипан с благодарности. Не съм сигурна, че бих могла да премълча подобно нещо, ако се случва на приятелка и аз знам за изневярата, но със сигурност много внимателно бих обмислила какво, кога и как да кажа.

# 29
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Аз не мога да си представя жена без интуиция. Всички знаят според мен. Решението си е тяхно и не е нужно да им се навират "факти".

Ако безрезервно вярваш на мъжа си и не допускаш че  може да се случи подобно нЯщо с теб , интуицията се пренебрегва Wink



Лично аз съм на принципа -  "Trust, but verify." Simple Smile и това не само за мъжа ми но и за децата ми :0) а и по принцип.




Цитат
Не съм сигурна, че бих могла да премълча подобно нещо, ако се случва на приятелка и аз знам за изневярата, но със сигурност много внимателно бих обмислила какво, кога и как да кажа.

Именно , начина по който ще се каже Hands V

Общи условия

Активация на акаунт