Каква жена трябва да си, за да търпиш такъв мъж до себе си?

  • 14 961
  • 113
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 563
Ми има жени дето ги е кеф да ги мачкат,и аз незнам що,да ги бият да ги псуват ,да им говорят на "ма",да им изневеряват и те да носят там салатите и пиячката и да гледат като крави.Не мога да ги разбера,в нашия квартал има такива и сигурно и навсякъде,що са такива нямам идея ама според мене сами си го правят.

# 106
  • Мнения: 690
С това че посъзнателно жената гледа да вземе нещо чуждо не съм съгласна. Може би говоря от моята гледна точка, но мен никога не ме е изкушавали нещо чуждо. Било то вещ или човек.

# 107
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
...
не сте ли се се замисляли че подсъзнателно жената винаги гледа да вземе нещо което не е нейно
Не, това са такива жени, които не могат да се сдобият с нещо свободно и взимат нещо лесно.

# 108
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
...
не сте ли се се замисляли че подсъзнателно жената винаги гледа да вземе нещо което не е нейно
Не, това са такива жени, които не могат да се сдобият с нещо свободно и взимат нещо лесно.

Да , оседлано и обяздено ))))

# 109
  • Мнения: 1 121
... мен никога не ме е изкушавали нещо чуждо. Било то вещ или човек.
"чужд" мъж не те изкушава значи ? Laughing А безстопанствен???

Англичанка, французойка и рускиня вървят заедно по улицата. Виждат пиян да лежи до стълб.
Англичанката - Оу, shoked, Това  не може да е човек, това е животно!
Рускинята - Свиня! Мерзавец! Семейство нямаш ли? Нямаш разбира се, кой ще те търпи теб!
Французойката - Мъж! На кой е този мъж? Ничий? Такси, такси!
 Laughing

# 110
  • Мнения: 14 966
... мен никога не ме е изкушавали нещо чуждо. Било то вещ или човек.
"чужд" мъж не те изкушава значи ? Laughing А безстопанствен???

Англичанка, французойка и рускиня вървят заедно по улицата. Виждат пиян да лежи до стълб.
Англичанката - Оу, shoked, Това  не може да е човек, това е животно!
Рускинята - Свиня! Мерзавец! Семейство нямаш ли? Нямаш разбира се, кой ще те търпи теб!
Французойката - Мъж! На кой е този мъж? Ничий? Такси, такси!
 Laughing


Стопанисване , казвате. Подсетихте ме и мен за един виц:
Три съседки , прибирайки се от кафенето , виждат обезглавен гол труп на мъж пред входа.
Първата казва- Този не е мъжът ми.
Втората казва- Този не е от входа ни.
А третата казва- Този не е от нашия блок.

# 111
  • Мнения: 690
... мен никога не ме е изкушавали нещо чуждо. Било то вещ или човек.
"чужд" мъж не те изкушава значи ? Laughing А безстопанствен???

Англичанка, французойка и рускиня вървят заедно по улицата. Виждат пиян да лежи до стълб.
Англичанката - Оу, shoked, Това  не може да е човек, това е животно!
Рускинята - Свиня! Мерзавец! Семейство нямаш ли? Нямаш разбира се, кой ще те търпи теб!
Французойката - Мъж! На кой е този мъж? Ничий? Такси, такси!
 Laughing

Чужд не, ама наистина няколко безстопанствени са ме изкушавали Wink.

# 112
  • Мнения: 10 993
Според мен само глупава жена би искала чужд мъж с деца. И като го открадне какво-само проблеми я чакат. Айде ако е богат бива, ама някой средностатистически направо си взимаш таралеж в гащите. Ама хора всякакви.

# 113
  • El Paso/Los Angeles
  • Мнения: 2 100
Наивно е да си мисли, че може да го спре.
Или го прави да си вдига самочувствието като ги бройка или от скука. Това си е пълна тъпотия и лично аз не бих търпяла такъв мъж до себе си. По мои наблюдения около тази възраст мъжете ги прихваща нещо.
Сега не знам и тази жена колко трябва да го обича, за да изтърпява това. Или както написаха явно и тя има изгода да е с него. newsm78 Но да се правят на хепи фемили, а хората да им знаят простотиите това ми е жалко.

Общи условия

Активация на акаунт