Каква жена трябва да си, за да търпиш такъв мъж до себе си?

  • 14 964
  • 113
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 565
И аз все си мисля ,че една изневяра все по някакъв начин ще си проличи ,ама знае ли човек то от любов някой път може да се окаже ,че си сляп за видни неща .

# 31
  • Варна
  • Мнения: 36 605
Безрезервно вярвам само на себе си.

# 32
  • Мнения: 22 036
Безрезервно вярвам само на себе си.

Ха ха, аз и на себе си не чак толкова Simple Smile.

# 33
  • Мнения: 1 156
Не знам дали пише любовницата, не знам дали приятелката и е подозирала за забежките на мъжа си, както и вие няма как да знаете. Не си мислете, че се разбира и се хваща толкова лесно. Аз имам силна интуиция и бих разбрала си мисля, ако някой ми изневерява, но пак не се знае. Имам обаче толкова познати, които и на представа си нямаха, че им се случва. Дето се вика, целият град знаеше, само те не. Щото нали любов...и си сляп понякога и си мислиш, че на теб това не може да ти се случи, не е възможно нали да не усетиш. Недоумявам на коментарите на някои от вас, но хора всякакви. Искате да кажете, че сте съгласни да не разбирате от най - голямата си приятелка и от който и да е, ако мъжът ви си има друга или други? И за вас това е приятелство? Независимо дали знаете нещо или не, тя откъде да знае, ако не сте и споделили? И ако пък не сте и споделили, пак какво приятелство е това се питам? newsm78 И ако пък сте и споделили, и тя знае, трябва пак да се прави на ударена и да не ви казва ли? Или ако вие знаете, няма да и кажете нищо и ще я оставите да си живее в заблуда, а скъпоценният и мъж да си вее байряка през това време? Еми не го разбирам! Значи в случая, " как може да се месиш в чуждите отношения ", но ако темата беше пусната от жената на която и изневеряват със заглавие " най - добрата ми приятелка е знаела цяла година, но ми е гледала сеира ", тогава дали нямаше други съвети да давате ? Много, много е важен начинът по който се казва такова нещо Naughty

# 34
  • Мнения: 5 482
Искате да кажете, че сте съгласни да не разбирате от най - голямата си приятелка и от който и да е, ако мъжът ви си има друга или други? И за вас това е приятелство? Независимо дали знаете нещо или не, тя откъде да знае, ако не сте и споделили? И ако пък не сте и споделили, пак какво приятелство е това се питам? newsm78 И ако пък сте и споделили, и тя знае, трябва пак да се прави на ударена и да не ви казва ли? Или ако вие знаете, няма да и кажете нищо и ще я оставите да си живее в заблуда, а скъпоценният и мъж да си вее байряка през това време? Еми не го разбирам!

Аз искам да кажа, че този въпрос съм го обсъдила с мъжа си много отдавна. Разбрали сме се, ако нещо ще се случва, то да е максимално дискретно, без другия да разбира по никакъв начин. Това включва  не само мястото и времето на случката, а и отношението и атмосферата вкъщи. С приятелките си такива неща не обсъждам. Едно е да имам някакви подозрения и да кажа на приятелка - съмнявам се, така и така се държи, това и това видях, ти дали не си забелязала нещо, не си ли го виждала с някоя и съвсем друго е да ми се изтропа на вратата с доказателствата без никой да я е молил. След като не знаете как са нещата в дома на някого, с какво право ще решавате да съсипете едно семейство евентуално?

# 35
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
А бе то понякога не знаем какви ги вършат децата ни и какво се случва ..... особено тийновете (пу-пу)
подразбираме/обръщаме внимание  когато някой ни каже ....
ТъЙ че това с интуицията не работи или по  не работи винаги на време :О)))))) 

# 36
  • Мнения: 54 440
Авторката удари на камък. Sunglasses

# 37
  • Мнения: 15 960
За това са добрите приятелки, винаги готови с доказателства какви ги върши мъжът ни.

# 38
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Според мен авторката правилно е направила , казала и е.
И трябвало да спре до тук а не да чопли и да се дерзае , не и е работа просто Wink

# 39
  • Мнения: 6 963
Според мен авторката правилно е направила , казала и е.
И трябвало да спре до тук а не да чопли и да се дерзае , не и е работа просто Wink
Правилно (според някои, аз лично съм на мнението на Spiritlight) би било да й намекне, че има такова нещо, не да иде с торба доказателства, които е събирала. И да очаква веднага жената да зареже мъжа си, щото виж какви непоклатими доказателства, каква жена си ти да не го зарежеш. А за развяването по форуми нямам думи. Голяма приятелка, няма що.

Аз искам да знам, ако има нещо, но искам да разбера от мъжа ми или сама. Ако някоя мила приятелка дойде да ми обяснява какви ги е вършил хич няма да й благодаря. Да си гледа нейното семейство. Всъщност бих се замислила дали действително няма някакви причини да иска да ми съсипе връзката.

# 40
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
To като се разбира лично  или мъжа казва нещата са тръгнали съвсем  на изУй гащи :О)))))))

"Сильнее, чем измен, я боюсь только не узнать об изменах. Ужасно любить человека, который этого уже не заслуживает."  Владимир Высоцкий.

# 41
  • Мнения: 1 156
Искате да кажете, че сте съгласни да не разбирате от най - голямата си приятелка и от който и да е, ако мъжът ви си има друга или други? И за вас това е приятелство? Независимо дали знаете нещо или не, тя откъде да знае, ако не сте и споделили? И ако пък не сте и споделили, пак какво приятелство е това се питам? newsm78 И ако пък сте и споделили, и тя знае, трябва пак да се прави на ударена и да не ви казва ли? Или ако вие знаете, няма да и кажете нищо и ще я оставите да си живее в заблуда, а скъпоценният и мъж да си вее байряка през това време? Еми не го разбирам!

Аз искам да кажа, че този въпрос съм го обсъдила с мъжа си много отдавна. Разбрали сме се, ако нещо ще се случва, то да е максимално дискретно, без другия да разбира по никакъв начин. Това включва  не само мястото и времето на случката, а и отношението и атмосферата вкъщи. С приятелките си такива неща не обсъждам. Едно е да имам някакви подозрения и да кажа на приятелка - съмнявам се, така и така се държи, това и това видях, ти дали не си забелязала нещо, не си ли го виждала с някоя и съвсем друго е да ми се изтропа на вратата с доказателствата без никой да я е молил. След като не знаете как са нещата в дома на някого, с какво право ще решавате да съсипете едно семейство евентуално?

Ти с приятелките си такива неща не обсъждаш, аз обаче да. Имам 3 такива най - близки с който сме израстнали от малки и знаем абсолютно всичко една за друга. Те знаят какво се случва в моят дом, аз знам какво става в техните. Защото си споделяме! И в болка, и в радост сме заедно. Така че, нито ще се изтропам на вратата с доказателства в ръка ( не се прави така ), нито ще реша да им съсипя семейството. Ще искам да и помогна именно, защото ми е приятелка. Никой не заслужава да бъде мамен и лъган.

# 42
  • Мнения: 7 690
К'ви жени сте вие, бе  Laughing  Аз отидох директно при мъжа и му казах да си избере - той ли ще й каже или аз да го направя.
 В крайна сметка, аз си запазих приятелката, но той нея не.

# 43
  • Мнения: 14 966
И аз надоумявам какъв приятел си , щом спестяваш на обичан и уважаван човек, подобна истина. Не съм го правила това , защото не е имало случай. Но съм споделяла директно с приятелка едно изказване на мъжа и , което не ми хареса. Нито тя му е споделила , нито ми се е обидила. Исках да знае.
Отделно от това, и аз предпочитам да зная подобна истина. Как ще реагирам , вече е моя грижа  /спрямо мъжа/. И това го казвам и от личен опит- толкова бях задръстена , че последна разбрах , че бившият ми изневерява. И то все заради такива лозунги- не рови , не мисли ,не следи ,не питай , не се филмирай... А то си се оказа , че не само изневерява , ами и я издържа и нея, и децата и. А беше стиснат и в къщи аз за всичко плащах. И повечето ни скандали бяха заради тази му патологична стиснатост. Благодарна съм на приятелката ми , която ми отвори очите.  Те и други хора ми намекваха , ама аз- нали, все им търсех мотивацията. Неглижирах нещата , за което съм си виновна сама.
Не ти разваля семейството куриерът на новината. Друг го е разрушил вече.

# 44
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 763
Лошо е да си вестоносец в такива случаи, да не излезеш ти виновна накрая само.
Казала си й, сега се отдръпни... в един момент ще се осъзнае, все пак си е шок това.

Общи условия

Активация на акаунт