Каква жена трябва да си, за да търпиш такъв мъж до себе си?

  • 14 968
  • 113
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 690
Наистина всеки е до толкова анонимен или разпознаваем до колкото той реши. Аз също съм разпознал няколко души, които познавам и може и мен някой да ме е разпознал. Но ако реша примерно да пусна някаква подобна тема примерно ще си направя нов профил. Това визирам под "развяване" на някой.
Вече друг е въпросът как е формулирана темата и какви са истинските мотиви на авторката.
Съгласна съм с това, че ако някой ти е истински приятел ти няма да се чудиш " какъв човек е той".
И наистина на мен ми е интересно да чета такива теми по простата причина, че ми е интересно как различните хора реагират в дадена ситуация.

# 91
  • Мнения: 10 995
Аз никога не бих отишла при нито една жена да и кажа, че мъжът и изневерява. Нито е моя работа, нито моят живот е перфектен за да се занимавам с чужди неща. Нямам особено близки хора, та да ми пука за някой извън моето семейство. На мен ако ми кажат няма да се обидя, ако не ми кажат пак няма да се обидя. Не вярвам в добронамереността . По скоро е до сеир.

# 92
  • Сф
  • Мнения: 10 680
Не е хубаво страничен човек да се меси много, много.Не съм имала случай на моя близка да и се случва нещо подобно( в смисъл тя си знаеше, че мъжа и кръшка и ми е споделяла, вече се разведоха де)
Но акъл не давам , а и едва ли страничен наблюдател може да прецени доколко външната връзка е сериозна, какво изобщо се случва, че да го пльосне пред съпругата.Еле пък с доказателства! Да не им свети на прелюбодейците! Семейство не се разваля току така, въпреки че всеки иска да знае какви ги върши мъжа му. И тука вече идва очудване то ми, че доста жени търпят развей прах поведение с години.Затварят си очите и то независими жени, с големи деца. Някак си го смятат в реда на нещата мъжа да си похойква, щот е мъж.
Аз също имам чувството, че темата е пусната от любовница.
Колкото до поста на Анонимен..изключително крайна съм към подобна гнусотия...Да ходи по чуждо докато съм бременна, на момента ще е аут!Това е нечистоплътно, опасно дори за мен и детето.Да не говорим, че и тия жени , които ходят с женени си имат по- свободно поведение и си имат по някой друг на страни. .Не бих постъпила като теб, но хората сме различни.В крайна сметка си се отървала...Но в твоя случай бих искала на секундата да знам и не бих обвинявала ако някой ми е намекнал...Не знам как при такава дълга извънбрачна паралелна  връзка не си се усетила по- рано.
Аз лично не приемам да ме правят на глупачка дълго и не са.Случвало се е с гадже и дотам.А сега с тоя нет още по- лесно се хващат мераклиите.
На мен вече на 40 спокойствието ми е най важно, живота ми е уреден- лично за мен и компромиси не правя с трети елементи ! Успех на всички!

# 93
  • Мнения: X
...Колкото до поста на Анонимен..изключително крайна съм към подобна гнусотия...Да ходи по чуждо докато съм бременна, на момента ще е аут!Това е нечистоплътно, опасно дори за мен и детето.Да не говорим, че и тия жени , които ходят с женени си имат по- свободно поведение и си имат по някой друг на страни. .Не бих постъпила като теб, но хората сме различни.В крайна сметка си се отървала...Но в твоя случай бих искала на секундата да знам и не бих обвинявала ако някой ми е намекнал...Не знам как при такава дълга извънбрачна паралелна  връзка не си се усетила по- рано.
Айде, стига де, и те са жени като жени! Защо пък, ако има трайна връзка с женен мъж, то да значи че има по-свободно поведение!?! Същата анонимна съм, никога не съм злобяла така за жената, влюбила се в мъж, който ѝ свалил звездите, обяснил как няма нищо с мен... и т.н. В последствие (много скоро след като се разделихме) създаде семейство с нея... и пак си беше същия. Той беше (и е) със свободното поведение.
При тежката бременност, която имах и малкото дете до мен... ако някой ми беше казал, психически нямаше да издържа и (почти сигурно) нямаше да докарам бременността до успешен край. Затова съм ѝ искрено благодарна, че тогава ми го спести... а ми го каза, когато той се опитваше да вменява вина за някакви си месеци в които "не съм му обръщала внимание!"
А как не съм се усетила - ясно е как: маминка ми внушаваше как той мнооого работи, ама затова няма време да ни обръща внимание... мнооооого работи, много пътува в командировки... Ама той само за нас работи! Недей да му говориш, че няма време за вас дори уикендите, щото той работи! Вечер - ами как да си дойде навреме, че да излиза с вас с детето, той нали работи!?!?! И за него това беше много удобно - маминка ме облъчва ежедневно, как аз претенции не трябва да имам за нищо, а ако случайно нещо кажа, то той допълва рефрена... пък и млада, глупава, наивна... влюбена...

# 94
  • Сф
  • Мнения: 10 680
Анонимна, по мои наблюдения, по мои.
Не приемай толкова лично нещата. Хората сме различни и реагираме различно на еднакви ситуации .
Така както описваш твоята история, което също се слу ч ва- (да се влюбиш, и никой не е застрахован- ) ми е чудно защо не се е разделил с теб първо и да си се съберат, а чак второ направил. .
Освен това бъркаш като мислиш, че всички жени биха излезли с женен.Без значение какви звезди сваля..Надявам се сега си щастлива!

# 95
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
А каква жена трябва да си, че да се месиш в чуждите отношения и да ги развяваш по форумите?
Може да е такава, която не иска да признае пред себе си, че всъщност историята е нейна, не на приятелка. От сорта на "за една прЕателка питам".

# 96
  • Мнения: 22 036
Просто някои хора имат доста повърхностно отношение към приятелството и наричат приятели, всички с които пият кафе, а пред други ги обсъждат, защото далеч не им пука за тях и чувствата им.
Сигурна съм, че авторката има такава позната, както и съм сигурна, че със садистично доволство и е предоставила информацията, наслаждавайки се на реакцията и, но понеже, чвно реакцията не е била тостатъчно травмираща, е решила да пусне тема, за да можем всички да кажем, че жената е тъпа, комплексирана, зависима, нещастна и пр.

# 97
  • Мнения: 8 098
Анонимна, по мои наблюдения, по мои.
Не приемай толкова лично нещата. Хората сме различни и реагираме различно на еднакви ситуации .
Така както описваш твоята история, което също се слу ч ва- (да се влюбиш, и никой не е застрахован- ) ми е чудно защо не се е разделил с теб първо и да си се съберат, а чак второ направил. .
Освен това бъркаш като мислиш, че всички жени биха излезли с женен.Без значение какви звезди сваля..Надявам се сега си щастлива!
Даааа, хората сме различни и реагираме различно, но ситуацията никога не е еднаква, просто защото хората в нея са различни.
И не бъркам като мисля "че всички жени биха излезли с женен", защото аз изобщо не си го и мисля Simple Smile Просто и не мисля, че тези дето биха, са със "свободно поведение" и са чак толкова странни невиждани и т.н. Жени като жени, т.е. всяка от всяка различна и не бих обобщавала "тези" и "онези".
И всъщност, къде изчезна авторката на темата с "Каква жена трябва да си, за да търпиш такъв мъж до себе си?" Thinking
Или си отговори!?!?

# 98
  • Мнения: 690
Тя писа първите 2 страници и изчезна. Или си е отговорила на въпроса или темата и мненията в нея не са се развили по очаквания от нея начин.

# 99
  • Мнения: X
И аз смятам, че тези жени, които излизат с женени са с по-свободно поведение. Имам няколко познати, които си падат точно по такъв тип мъже-ами определено са хмм как да го кажа-доста "свободомислещи" Mr. Green Ако една жена е свястна, дори и отначало жененият да я излъже, че е ерген, после като разбере би се отдръпнала, а не с години да се влачи и да се надява да го разведе. А ако пък знае-въобще не би се занимавала, колкото и чаровен да е! Че мъжът е главният виновник е ясно, но и любовницата не е бедна заблудена девица, определено!

# 100
  • Мнения: 177
И аз смятам, че тези жени, които излизат с женени са с по-свободно поведение. Имам няколко познати, които си падат точно по такъв тип мъже-ами определено са хмм как да го кажа-доста "свободомислещи" Mr. Green Ако една жена е свястна, дори и отначало жененият да я излъже, че е ерген, после като разбере би се отдръпнала, а не с години да се влачи и да се надява да го разведе. А ако пък знае-въобще не би се занимавала, колкото и чаровен да е! Че мъжът е главният виновник е ясно, но и любовницата не е бедна заблудена девица, определено!
не сте ли се се замисляли че подсъзнателно жената винаги гледа да вземе нещо което не е нейно

# 101
  • Мнения: 14 966
Скрит текст:
И аз смятам, че тези жени, които излизат с женени са с по-свободно поведение. Имам няколко познати, които си падат точно по такъв тип мъже-ами определено са хмм как да го кажа-доста "свободомислещи" Mr. Green Ако една жена е свястна, дори и отначало жененият да я излъже, че е ерген, после като разбере би се отдръпнала, а не с години да се влачи и да се надява да го разведе. А ако пък знае-въобще не би се занимавала, колкото и чаровен да е
! Че мъжът е главният виновник е ясно, но и любовницата не е бедна заблудена девица, определено!

не сте ли се се замисляли че подсъзнателно жената винаги гледа да вземе нещо което не е нейно
[/quote]
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Нещо не можах да редактирам , та отделих  Embarassed
Не е патент на женския пол , а на човешката природа Simple Smile. И не е до вземане на чуждо , а до компенсаторен механизъм срещу емоционални липси  Simple Smile

Анонимен , има жени , които целенасочено си избират обвързани мъже. Защото те са уязвими. Имат какво да губят. Ако ги е грижа , естествено. То затова пък обвързаните мъже предпочитат връзка с обвързана жена . Да няма залитане и да се знаят границите. Колкото и нечистоплътно да е , такава "връзка " е по-удобна. Rolling Eyes

# 102
  • Мнения: 54 563
Винаги съм била на мнение, че отговорен за изневяра е всеки сам за себе си. Обвързан/свободен, никой никого не насилва.
Отделно от това, хората все пак се влюбват и нещата малко не подлежат на контрол. Не всички го правят единствено заради секса.

# 103
  • Мнения: 19 985
не сте ли се се замисляли че подсъзнателно жената винаги гледа да вземе нещо което не е нейно
това ме шокира като заключение, откъде се затвърди такова твърдение във вас? Smile
Цитат
има жени , които целенасочено си избират обвързани мъже.
да, и защото са мазохостки. търсят подсъзнателно ролята на жертвата.

# 104
  • Мнения: X
Бе колкото и да влюбена и загубена да съм-разбера ли че е женен-край! Говоря от личен опит-сваляхме се преди години с един, но веднъж докато си лафихме вратата на колата отвори от една мадама, която му се окажа жена. Ами дотук бях! Просто трябва да имаш морал и самоуважение и да спазваш хигиена на отношенията! Все пак не сме като животните, иначе язък за еволюцията. Mr. Green Иначе сега се сетих за още две жени, които още като необвързани млади моми решават да си разведат любимите мъже-едната беше шефка на моя приятелка, а другата е собственичка на магазин до нас. Така че не винаги женените мъже си избират обвързани жени, по-скоро която го впечатли с фриволното си поведение, мисля.

Общи условия

Активация на акаунт