Каква жена трябва да си, за да търпиш такъв мъж до себе си?

  • 14 969
  • 113
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 5 537
Много ми е смешно как изневярата се приема тооолкова драматично. Това, че някой е изневерил изобщо не го прави някакво животно. Понякога човек се влюбва. И дори, представете си, се влюбва в някоя хубава и умна жена, а не както си мислите, че любовниците са само някакви повлекани, носещи болести и спящи със сульо и пульо Grinning Същото важи и за жените. Не толерирам паралелна връзка, продължаваща месеци и години, но да се изживее някакво моментно залитане, ми е разбираемо. Преживявала съм изневяра и знам колко боли, после няма прошка, постоянно ти е пред очите. Затова предпочитам да не знам и да не си развалям семейството за нещо, което ще мине и ще замине.
А темата не е за помощ, а за дрънкане. Трябваше тук да плюем по приятелката и да обясняваме каква жена е, ама нещо не се получи според очакванията на любовни..., ъъъ авторката.

# 61
  • Мнения: 15 619
Каква жена е приятелката на авторката? Наранена и като жена, и като приятелка.
А авторката, скучаеща и лишена от състрадание към болката на уж близък човек.
 В какво се изразява приятелството...

# 62
  • Мнения: 54 563
Ако имат брак по сметка, може никой да не е наранен и да няма драми, освен за авторката.

# 63
  • Мнения: 15 619
Ако имат брак по сметка, може никой да не е наранен и да няма драми, освен за авторката.
Напълно възможно.

# 64
  • Мнения: 25 677
Ами да. Малко ли случаи има, когато мъжът се е превърнал в ходещ портфейл, за когото се карат няколко жени. Новата напира да го докопа, старата го стиска и не го дава. Драма!  Laughing
А семейства има всякакви. Изобщо не е рядкост с годините любовта да еволюира, хората да си поомръзнат, но пък да си живеят щастливо и уютно в брака си. И да не искат да си го развалят заради някакво си... Така де, заради сексуални забежки.
Има хора, които не са болезнено ревниви и не приемат една изневяра чак толкова трагично. Други пък си правят някакви си техни сметки. Трети може да считат, че разводът е най-лекото наказание за кръшкача и има по-ефикасни и изтънчени методи да си отмъстят. При четвърти може да има сексуални проблеми и да са се разбрали да се спасяват поединично и с нужната дискретност.
Колкото семейства, толкова и модели. Само клюкарките май са по един калъп – много дългоноси.  Laughing

# 65
  • Мнения: 41 165
Предоставям няколко доказателства на жената, че мъжът й изневерява,

Ти си направила каквото трябва казала си ...

Само аз ли съм изклчение и смятам, че в подобни щекотливи случаи е най-добре външни хора да не си навират гагата там, където не ги канят? newsm78  Когато човек се намесва в чужди работи никога не знае какво точно се крие зад очевидното, нито каква ще бъде реакцията после. Рискът накрая да останеш без приятели или да развалиш едно семейство, в което е имало малки сътресения е много голям според мен.

# 66
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 555
Каква жена трябва да си, за да търпиш такъв мъж до себе си? -  с доста акъл в главата , реалист
Моят мъж не кръшка, а така ми се ще понякога да ме отмени някоя "приятелка " 😜😜😜

# 67
  • Мнения: 5 537
Скрит текст:
Предоставям няколко доказателства на жената, че мъжът й изневерява,

Ти си направила каквото трябва казала си ...

Само аз ли съм изклчение и смятам, че в подобни щекотливи случаи е най-добре външни хора да не си навират гагата там, където не ги канят? newsm78  Когато човек се намесва в чужди работи никога не знае какво точно се крие зад очевидното, нито каква ще бъде реакцията после. Рискът накрая да останеш без приятели или да развалиш едно семейство, в което е имало малки сътресения е много голям според мен.

Е ти чете ли темата? Повечето мнения са като твоето.

# 68
  • Мнения: 41 165
Почнах отначало и първите две мнения ме зачудиха и тогава писах. Не съм чакала да стигна до края за да пиша.

# 69
  • Мнения: 22 036
Ами тогава не започвай поста си със "само аз ли", което някак е себелюбиво, издигащо те над тълпата (от двама потребителя" Simple Smile. Шегувам се.

# 70
  • Мнения: 54 563
Каква жена трябва да си, за да търпиш такъв мъж до себе си? -  с доста акъл в главата , реалист
Моят мъж не кръшка, а така ми се ще понякога да ме отмени някоя "приятелка " 😜😜😜

Ето.
Има жени, дето не им е приоритет секса и даже ще се радват да има друга, която да се занимава с това.Sunglasses

# 71
  • Мнения: 10 995
Мадам Тиква, разсмя ме. Моят мъж също не кръшка, но съм доволна защото искам аз да си го ползвам. Сега ако се раздава на друго място и не иска да спи с мен, трябва и аз да търся любовник , а това е свързано с време, което нямам.
Иначе по темата -и аз не бих се развела заради изневяра. Каква ла съм го и друг път-не съм честолюбие, нямам его, уютните живот ми е най-важен.

# 72
  • Мнения: X
Мадам Тиква, разсмя ме. Моят мъж също не кръшка, но съм доволна защото искам аз да си го ползвам. Сега ако се раздава на друго място

В името на обективността е редно да се каже "На мен също не ми е известно моят мъж да кръшка.".

# 73
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 763
То тези най- отворените, и вечните непукисти реват после из форума.  Mr. Green

# 74
  • Мнения: 2 746

Иначе по темата -и аз не бих се развела заради изневяра. Каква ла съм го и друг път-не съм честолюбие, нямам его,уютните живот ми е най-важен.

Миличка, зададе ли се изневяра с влюбване, дето на мъжо ти и двете глави мислят на друго място,уютният ти живот отива на кино... та не разчитай на това, ами се моли да не те стига  Peace

Общи условия

Активация на акаунт