Режимите на Ипократис 3

  • 15 415
  • 375
  •   1
Отговори
# 15
  • here, there, everywhere
  • Мнения: 919
Aia, браво и честито. Абсолютно благородно завиждам.
Ти по този режим, който е публикуван тук ли стигна желаното тегло?
Какви препоръки ти даде Ипо за свободното хранене?

# 16
  • София
  • Мнения: 242
Добро утро в новата тема!
Четох, четох, то май само Чугра е без издънки. Чугре , получаваш похвала пред строя и още 5 см. от ханша надолу newsm51. А такива като мене, нека люта завист ги гризе  smile3511
О, докато пишех, се появи друго добро момиче. Браво Aia! Момичета виждате ли как който е изпълнителен, после е доволен Peace!
Давайте да стягаме редиците и в новата тема да няма сериозни изцепки (кой го казва ooooh!)! Това много сериозно! До следващата тема всеки да е 2 кг. надолу!

# 17
  • Мнения: 1 599
 Julie , TedyV , Карол  благодаря... и нали знаете лятото ще ходим за мини полички...стягайте се... В интерес  на истината когато съм под контрол (като ходя при Ипократис ) свалям и затова даже съм решила контролно да си ходя при него....че иначе се отпускам и почвам с потоп всеки ден...
Препоръките са да се прдължава редовното хранене през 3 1/2 , да не се забравя Пилешко=телешко=шунка=филе бяла риба=консерва риба тон=черен дроб. Да си остане 1 ден свободен в която да си ядеш каквото искаш... Да не се яде пържено, свинско и тн. Дори и като си на диета каза, че ако ти се яде сладко хапни 1 бонбон... но да е само 1 ден да не стане всеки ден... да не стресираш организма си..това е общо взето... 

# 18
  • Мнения: 224
Здравейте, хубави!

Нова тема, нови минуси всекиму!
Аз съм се заковала на 63 кг и няма мърдане. Днес ще полунувам, пък да видим...Всъщност, какво ли е мнението на Ипо за т.нар."лунна диета"? Моля, попитайте го при следваща среща с него!
Утре продължавам по график.
Успешен ден, момичета!

# 19
  • Мнения: 239
Карол, мерси  bouquet ще се старая и занапред да съм редовна Simple Smile

Aia, честито! много хубаво, че си стигнала до момента със свободното хранене. я разкажи малко повече - какво може, какво не може да ядеш, какво препоръчва и какво не? гледам, че пак ще се ограничаваш от хипер калоричните храни, но по-добре ти разкажи какви насоки ти е дал ипо  Praynig можеш ли да увкосяваш сега храните, трябва ли пак да пиеш по толкова вода?  и мерси за споделянето  newsm03

# 20
  • Мнения: 1 599
Всъщност, какво ли е мнението на Ипо за т.нар."лунна диета"? Моля, попитайте го при следваща среща с него!

Не че съм го питала за това, но той е против гладуването... и не мисля, че ще е съгласен... а ти как успяваш само на чай и вода?? Не ти ли прилошава.Аз например веднъж съм пробвала само на течности..(и то даже и 2 шоколада ) и като ми падна черно перде....едвам ме заведоха до нас....

# 21
  • Мнения: 1 599
chugra  ядеш по подобен начин като на диета само,че ти решаваш какво да е ..ако искаш и на обяд и на вечера можеш да ядеш месо... но пак Пилешко=телешко=шунка=филе бяла риба=консерва риба тон=черен дроб. Остава си свободният ден в който можеш да ядеш всичко...С 2 думи същото е само,че ти избираш какво да ядеш... Можеш да си слагаш зехтин и оцет в  салатите, но не с майонези... и тн!!!
Винаги има лишения... дори и много слабите пак се ограничават.

# 22
  • Мнения: 1 014
Ей, не мога да ви стигна  - нова тема, а и две страници вече! Много се радвам за Aia , айде скоро всички да стигнем до поддържащия режим.
Карол , не е само chugra без издънки. И аз съм! Искам похвалиии. Ще изчакам да ми мине потопа в събота, и един два дена да влеза отново в крак и тогава ще пиша колко съм надолу. И, благодаря ти, че сподели за прясното мляко, много ме изкушаваше и тогава нямаше да съм така безгрешна Twisted Evil

# 23
  • sf
  • Мнения: 10 153
хм, я да питам нещо- на прегледа по бельо ли се събличаш или се мери с дрехите? да знам какво да си облеча да ми е удобно...

# 24
  • Мнения: 239
Azira, браво! добре дошла в отбора на стриктните  Hug

donsita, с дрехи те мерят, ама гледай да имаш по-тясна тениска (по тялото), че да не ти завиши талията ненужно от много широки дрехи. ако искаш иначе може и по бански да се съблечеш. аз като ходи първия път бях гледала снимки от фитнес младост и там има една мацка по бански, дето ипо я мери и тегли в кабинета си и аз се ошашках  Joy но не ми се наложи да се разсъбличам.

# 25
  • Мнения: 2 492
Ей , Джул много си бърза .
Кога попита за нова тема , кога я пусна .
Как бързо ми отне авторските права не е истина .  ooooh!

# 26
  • София
  • Мнения: 242
Banghead Embarassed Разсеяна съм, но не е от глад Laughing!
Azira, smile3501 smile3525
Браво на всички стриктни момичета!!!
Останалите да взимаме пример! newsm10!

# 27
  • София
  • Мнения: 242
Джул и Пуки, не мислите ли, че е добре на първа страница да сложим и координатите на Ипократис?

# 28
  • Мнения: 6 029

Как бързо ми отне авторските права не е истина .  ooooh!

има ли такива?
не знаех.  Confused

# 29
  • Мнения: 1 599
хм, я да питам нещо- на прегледа по бельо ли се събличаш или се мери с дрехите? да знам какво да си облеча да ми е удобно...
Е не не по бельо .... с дрехи се мери...гледай с по тънка блузка... а вече можеш да избираш дали с обувки или бос.....  А иначе аз не казвам колко кг съм там при него... то е нормално на има разлика поне 1 кг. м/у твоя и неговият кантар... все пак дрехи... до 13-15 часа ти си ял ...пил вода... Ти си се мериш и си знаеш реалните кг ... а в къщи се меря по бельо..след посещение във wc - то

Общи условия

Активация на акаунт