Какво ще кажете за любимия ми Мариус Куркински? Обичате ли го? Не ли?

  • 13 052
  • 173
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 17 407
Sedada, допреди малко гледаше отгоре. НЕдей да мълчиш, кажи нещо, де! КАКво искаше д ани кажеш? Ако сте близки, много е гадно да го изтипосаш така!

# 46
  • Мнения: 817
Темата е озаглавена меко казано странно"Обичате ли го?Не ли?" #Crazy
За мен е самовлюбено и егоцентрично същество.неприятен ми е като визия ,като недорасляк е Whistling

# 47
  • Мнения: 262
Ама хора,
не е ли повече от ясно, че това са само фантазии?! Трябва ли да го пиша черно на бяло? Та нали затова си се тревожа!

А това, че така кокетничко споделям с вас нещо толкова интимно... чак ме плаши... и не говори много добре за мен. Човек като е анонимен на анонимни става смел та смел.

И сега нещо наистина случило се реално. През 1993-та трябва да е било, вървя си аз по жълтите павета, и виждам, че срещу мен върви Мариус Куркински. И в секундата, в която той вижда, че аз осъзнавам, че срещу мен върви Мариус Куркински, прави едно полуизвръщане на главата в обратната на мен посока и надолу с инстинктивен спазъм на страната на лицето, която не е към мене... Но разбирате ли, аз не съм тръгнала към него да го нападам като някаква фенка, дори не съм си променила ритъма на крачките, той просто в очите ми е прочел някакво стъписване явно, но то е било съвсем предсъзнателно...
Трябва да ви кажа, че се почувствах много зле. Защото не мога да видя къде е моята вина. Ми ще ми кажете, виж колко е чувствителен и т. н... 
Да, да.
Но той за мен е нещо лично (примерно), а аз за него съм "хората" - виж как ме гледат "хората" по улиците!
Не че се сърдя, не. Аз не я разбирам тая култура на автографите, но за мен това е повече от автограф, нали си имам нещо негово, което е било предназначено лично за мен...

Чели ли сте разказа на Борхес "Кръглите развални?" Ще разберете по-добре моята утеха - "сънуващия... узна, че и той е сънуван"

# 48
  • Мнения: 764
Гледала съм го някога на живо.
Тялото му не е мой тип обаче.
Непременно да е с хубаво тяло,как обичам фитнес маняци на сцената на Народния,по-друго стоят някак. Shocked Shocked Shocked  Hands Clap

# 49
  • Sf
  • Мнения: 808
Sedada, последният ти постинг е друго нещо... 

# 50
  • Мнения: 11 747
гледала съм го на живо в моноспектакъл, направо хипнотизира. Много го харесвам, ама темата май е за друго... Thinking

# 51
  • 1st floor
  • Мнения: 9 112

 През 1993-та трябва да е било,
Наистина ли , толкова години, това те тревожи? newsm78
и аз , като ученичка имах подобна среща със Слави Трифонов/ дано Шанел , да не чете Praynig/,но хич и не бях си спомняла до днес , за това...не ми дреме, кой как ме гледа Wink

# 52
  • Мнения: 262
Sedada, последният ти постинг е друго нещо... 

Мила, благодаря.
Но аз лично предпоследния повече си го харесвам. Какъв е този смут, който вся? Пишат ли се такива неща, ако реално са се случили?

# 53
  • Мнения: 4 668
Влюбена ли си в него ? Защо мечтаеш за него ?  Rolling Eyes
Объркана съм малко от постингите ти ...

Иначе на въпроса - познавам го лично  Hug . Чак да го обичам едва ли ... невероятен човек е , мога да го слушам с часове . Непрекъснато ми пушеше от цигарите  Grinning
Объркан е , живее си в свой свят .
Аз на театър не обичам да ходя , но него отидох да го гледам - спря ми дъха буквално ...

И най - лошото е , че той дори не е гей ... той просто е жена  Confused и като маниер , и като усещане и като всичко .

Уважавам го , харесвам го ... толкова !

# 54
  • Мнения: 3 153
Гений. И като всеки гений е вглъбен и нещастен човек.
Но пък прави всеки, който се е докоснал до таланта му, щастлив, че има хора като него.

# 55
  • Мнения: 262
Ако хората можеха да кажат ЗАЩО мечтаят за някого, щяха да могат да подредят света.
А мисля, че е илюзия да смяташ, че можеш да бъдеш влюбен в непознат човек.

Не знам какво е това, може да е специфичен тип чувствителност, която да си въобразявам, че - какво - по някакъв начин ми влиза много надълбоко в джигера... И това стана от първия път, когато го видях, беше на "Дон Жуан". За пръв път срещах човек, който да влезе в мен така. По точно, в него да видя нещо от човек, който аз вътрешно рисувам. (Но не някакъв "идеален" мъж, изобщо не,  по-скоро човек, който аз учудено съзерцавам да се сътворява пред вътрешния ми поглед, който съм "аз", но и "не аз")

И не случайно говоря за "човек", искам да кажа на дамата с трохите на килима. Защото Човека е най-отгоре, в него се съдържа и твореца, и произведението, и потенциала за бъдещи  дейности, и още куп неизвестни неща, и Човека пак е повече от сбора на всичко това заедно.

Да, искам да мога да го виждам понякога. Ако има начин той да не ме вижда. (Май ще трябва да пусна тема за степените на любовта според старите йоги). Ми ще ми кажете - ходи да го гледаш на театър. Да, ама... в "Сътресение"(дори и да продължи да го играе пролетта) тези мустаци ми пречат да виждам горните ъгълчета на устата му - нещо мое любимо... Май вече съвсем го избих на... фетишизъм ли, какво ли...

Относно това, че той бил просто жена, без да се обиждаш, Pipinka, но си в много голяма грешка, мисля. Най-малкото, защото само мъжете могат да бъдат толкова силни. Аз хич не съм с такива впечатления. На жените им пречи лабилната им и истерична психика. И също така и меланхолията им. Но няма какво да обсъждам/ме темата, защото е извън моята/нашата компетентност, нали?


# 56
  • Мнения: 817
А, ти какво точно мечтаеш да ти се случи с него...................,не е ли гей newsm78

# 57
  • В една Дупка.
  • Мнения: 629
Да , харесвам го като талант,гледала съм го няколко пъти.Странна птица е. Но с това е интересен.
Sedada, и ти си странна птица. Или непризната артистка.

# 58
  • Мнения: 11 747
Sedada, ти да не си Мариус?

# 59
  • France
  • Мнения: 726
Закъснях с 10 мин- и аз това щях да напиша  Peace

Общи условия

Активация на акаунт