Бхте ли потърсили любовницата на мъжа си?

  • 33 150
  • 265
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 2
Той дотолкова съжалява, че ми предложи и аз да му изневеря, даже предложи да си харесам мъж и първоначално да направим тройка,докато се отпусна. Аз ,обаче си мисля,че го прави,защото ме познава достатъчно добре, и знае ,че няма да се съглася.

# 211
  • Мнения: 2
пропуснах да кажа, че е скорпион, много ревнив по природа,и това предложение ми се струва доста неискренно.

# 212
  • Мнения: 4 753
Той дотолкова съжалява, че ми предложи и аз да му изневеря, даже предложи да си харесам мъж и първоначално да направим тройка,докато се отпусна. Аз ,обаче си мисля,че го прави,защото ме познава достатъчно добре, и знае ,че няма да се съглася.
По-скоро е решил да съчетае полезното с приятното. Ако си пада по тройките, ето му сгоден случай хем уж да изкупи вината си, хем и да си направи кефа.

# 213
  • София
  • Мнения: 17 329
Аз на твое място бих му казала, че няма нжда от тройка, вече съм била с друг за отмъщение.
Секса с друг мъж няма да те накара да се почувстваш добре, нито пък отмъстена, но факта, че той ще си го мисли  Twisted Evil

# 214
  • Мнения: 2
Мисля, че блъфира.Не знам как би понесъл гледката - аз в чужди ръце! Че той преди време ми направи скандал за това, че един познат ме гледал "доста мераклийски"!

# 215
Накарай го да и се обади,но в твое присъствие!Да и каже,че е сгрешил и ,че не иска повече да го притеснява! Аз ако бях на твое място щях да разбера дали тази идиотка има мъж.И ако има,той да разбере всичко.Направи го за собствено удоволствие и може да се почувстваш по добре.

# 216
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Авторката на тази тема ,не писа ли за изхода от ситуацията.....?

# 217
  • Мнения: 15
 #2gunfireЩом се е стигнало до там, аз да знам за нея, значи със сигурност  ще потърся куфара му !!! БАЙ БАЙ ЧОЧКО ИМА И ДРУГИ
Той мислил ли е какво всъщност прави и че тези неща винаги се разбират, ама винаги,  ще се намери някой доброжелател Laughing

# 218
  • Мнения: 4 362
Цитат
Бхте ли потърсили любовницата на мъжа си?

Не!

# 219
  • Мнения: 3 459
Няма такава  Wink
Честно казано не бих искала да мисля за това, обикновено тези работи човек ги решава на място  Wink

# 220
  • Мнения: 1
Няма такава  Wink
Честно казано не бих искала да мисля за това, обикновено тези работи човек ги решава на място  Wink
Никога недей да бъдеш на 100% сигурна!

# 221
  • Варна
  • Мнения: 1 842
Вчера в "Море от любов" едната история беше подобна. Жена се обажда на любовницата на мъжа си, впоследствие и на нейния мъж. Предизвиква обща среща, което за мен лично е по-голямо унижение от това просто да разбереш за изневярата и да се оттеглиш. И накрая кво се случило? Мъжа на любовницата, заедно с няколко негови приятели се събират, извикват прелюбодееца уж да говорят и го пребиват. Ето до това е довело едно такова "търсене на любовницата". Аз не бих го сторила. Просто ще си замина ..... без думи.

# 222
  • София
  • Мнения: 1 320
Не бих я потърсила! За какво? Им
Събиръм му багажа и пред вратата да си го събира, пък нека се чуди защо!

# 223
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Ако авторката на темата пусне анкета ще има 100 % отговори не Laughing

# 224
  • Мнения: 1 226
Не не бих я потърсила.Тя няма нищо общо с мен.Само този, който ми е изневерил.

Общи условия

Активация на акаунт