Бхте ли потърсили любовницата на мъжа си?

  • 33 160
  • 265
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 3 459
Няма такава  Wink
Честно казано не бих искала да мисля за това, обикновено тези работи човек ги решава на място  Wink
Никога недей да бъдеш на 100% сигурна!
В момента не на 100, а на 100 000% съм сигурна  Wink
След време какво ще стане не мога да знам, но на този етап знам  Peace

# 226
  • Мнения: 123
Може би бих я потърсила.Просто да я видя от интерес.

# 227
  • Прекрасна ВАРНА
  • Мнения: 356
 Wink -добре не се унижавай да я търсиш,знам любопитството човърка но......не я търси  bouquet

# 228
  • София
  • Мнения: 433
Не, не бих. Чувствах се достатъчно унизена и само поради факта, че разбрах за съществуването им (щото не беше една). Предпочетох да приключа брака си.

# 229
  • Мнения: 804
Към авторката:
Темата стана като латиносериал.
Ти всъщност потърси ли я, или ни гледаш сеира?

# 230
  • Мнения: 21
Цитат
Към авторката:
Темата стана като латиносериал.
Ти всъщност потърси ли я, или ни гледаш сеира?

Щеше да знаеш, ако беше следила "сериала" редовно newsm47

Да, потърсих я, казах и какво мисля за к.рви като нея и сега се чуствам много по-добре. Със сигурност не е спала поне една нощ smile3508

# 231
  • Мнения: 2 161
Да,да,сигурно не е спала,мечтай си.Пенелопе,не ти ли хрумва,че ако тя е курва,то мъжа ти е същото,обаче в мъжки род?Изобщо не вярвам на самодоволните емотикони,които използваш.Но тук е нормално като се разголиш,после да се правиш,че това не е било.

# 232
  • Мнения: 804
Щеше да знаеш, ако беше следила "сериала" редовно newsm47

Да, потърсих я, казах и какво мисля за к.рви като нея и сега се чуствам много по-добре. Със сигурност не е спала поне една нощ smile3508

И струваше ли си заради една нейна безсънна нощ ти да си скъсаш нервите и да се унижиш? Олекна ли ти като видя с коя точно си ляга любимия ти?

# 233
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
Все жените ви виновни.Ако мъжът ми ме кара да правим секс на тъмно и си затваря очите,ако ми подари венерическа болест,последното,което ще ме тревожи,ще е чуждата жена.Твоят човек е мухльо,драга.Ако не е тази,ще е друга.


 Peace 

И колкото по- рано го осъзнаеш, толкова по- добре за теб.

# 234
  • Мнения: 750
Преди 3 години мъжът ми  замина в командировка за няколко месеца. Като се върна започнаха да му се обаждат по телефона и по кю-то непознати за мен хора,твърде често той не вдигаше или шепнеше от другата стая , като мислеше че аз спя. В същото време започна да иска да правим секс само на тъмно или ако е на светло да съм с гръб, а ако аз поисках да съм към него стискаше си очите и т.н. Не ми трябваше много време да се усетя че има друга жена и като го попитах ,той каза че са само колеги и приятели аз естествено повярвах и като спряха тези обаждания се поуспокоих . Въпреки това продължих да го следя, разбрах му паролата на пощата и я преглеждах редовно. На всеки рожден ден на мъжа ми и на този на детето тази жена изпраща супер сълзливи картички в които му пожелава "пъстроцветна дъга от красиви моменти" и други подобни глупости, абе изобщо е много лигава, по което съдя че просто все още е много влюбена. Преди няколко месеца при профилактичен преглед случайно ми откриха венерическа болест , тогава му се наложи да си признае , че е изчукал въпросната жена. Друга тема е как го преживях и как се реших да остана с него заради детето...
Та въпроса ми е за нея, тя е  по-възрастна, женена с две деца и много грозна лелка (да се чудиш какво е намерил в нея). След като ми мина яда към мъжа ми , сега ме яд много на нея, с какви очи продължава да го търси и то за рождения ден на детето  . Пропуснах да кажа , че той никога не я е търсил и никога не е отговарял на картичките и, и освен това адски се срамува от постъпката си и от последствията. Как ще постъпите вие, имам и мейла и се изкушавам да и напиша едно мноооого поучително и гневно писмо?
Не бих се унижила да я търся!
Имам достойнство!

# 235
И моя мъж има такава, по-възрастна от него "приятелка", която е много "благородна " и загрижена, помага му в бизнеса въпреки, че са конкуренти, насочва го откъде да купува подаръци на децата , а сигурно и на мен. Той твърди, че имат само официални отношениия и на мен ми е по-удобно да вярвам в това. Рядко се сещам за нея, защото той спря въобще да я споменава, но като си помисля, че може да чу.а това дърто гюбре /извинете ме за израза/ се отвращавам.

# 236
  • Мнения: 15
Никога не бих я потърсила!!! Този който се е забъркал в подобна гадост т.е. мъжът ми, да си понесе заслуженото!!! ЦЯЛ ЖИВОТ НЯМА ДА МУ ГО ПРОСТЯ, а тази щом продължава със съобщенията ти кажи на мъжа си , че ще пуснеш жалба в полицията за тормоз по интернет, а чудно ми е той защо не го е направил ако и на него му пречат!!!

# 237
  • Варна
  • Мнения: 1 842
Цитат
Към авторката:
Темата стана като латиносериал.
Ти всъщност потърси ли я, или ни гледаш сеира?

Щеше да знаеш, ако беше следила "сериала" редовно newsm47

Да, потърсих я, казах и какво мисля за к.рви като нея и сега се чуствам много по-добре. Със сигурност не е спала поне една нощ smile3508
Да бе да... сигурно не е спала, както си мислиш. По-скоро ти се е смяла зад гърба, едва ли я е грижа какво мислиш ти за нея ...

# 238
  • Мнения: 1 820
Спала,не спала,или смяла може и двамата да са ти се смяли зад гърба!Аз лично бих я потърсила,но по точно бих я поканила в къщи на кафе.Няма да е кафе-ще събера без никой да знае мъжът ми,свекър,свекърва,майка ми и т.н.и кигато доиде въпросната ще попитам моя избранник пред  всички коя е тая.Но през цялото време няма да му покажа и грам че знам за връзката му.Докато не съм нагласила всичко.И тогава пред всичките му близки и пред детето му ще му събера багажа!Защото не ТЯ,а той е виновен!Недай боже но така бих направила,а затова че после може да му простя е друга тема......Но унижението за него мисля че ще е голямо!

# 239
  • Мнения: 3 634
Аз лично бих я потърсила,но по точно бих я поканила в къщи на кафе.

Такъв сценарии предполага да е ваша позната. Как иначе ще поканиш непозната вкъщи?

Изпадала съм в подобна ситуаци, но връзката с мъжа ми е далеч над тинейджърски авантюри. Мисля, че ще съм агресивна, но вероятно ще ми омекнат коленете и няма да мога да кажа нищо. След това ще намирам хиляди по-добри варианти за реакция.

Общи условия

Активация на акаунт