Хубавата вест за малкото съкровище

  • 2 226
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 973
ние си очаквахме бебе и не беше нещо фрапиращо Mr. Green

# 16
  • Мнения: 336
На мен таткото ми каза  Mr. Green
Направих теста и му го връчих да чака резултата, той ми каза че ще ставам майка  Grinning
Беше много щастлив, прегръщахме се, целувахме се. Аз малко се сковах, много го исках, но ме хвана шубето дали всичко ще е наред, дали ще се справя...
И при нас беше така

# 17
  • В Сънландия
  • Мнения: 1 445
Когато разбрах, че съм бременна, тъкмо бяхме имали конфликт с таткото и го бях пратила в "отпуск" Wink от живота ни заедно, при баща му.Обадих му се по телефона и му казах, че съм бременна и ... цъфна след след по малко от 3 часа(аз на Боровец, той в Панагюрище), пиян до козирката и само каза "Кажи ми пак, че е истина".Още му бях малко ядосана, обаче като го погледнах само, треперещ от студ и чакащ в очакване и само се усмихнах.Той откачии започна да ме прегръща и да плаче

# 18
  • Асеновград
  • Мнения: 1 552
доста време правихме опити и накрая като стана таткото щеше дяа откъчи.Направихме заедно теста оказа се положителен от там мъжо набегом за втори тест и вторият ок.Взе ме на ръце сложиме на леглото и се започна едно питане.Ядели ти се това какво да отида да взема,няма да ставаш от леглото трябва да си почиваш.Голямо вълнение беше предрожено с много радост.

# 19
  • Мнения: 315
Татито много се зарадва като му показах пложителния тест  EFP ама за да сме сигурни и 2мата отидохме на гинеколог и той като потвърди бяхме много щастливи  newsm03 .

# 20
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Имаше подобна тема преди, но както и да е.

При нас беше планирано, но въпреки това когато разбрах (на рождения ми ден си направих теста след закъснение на М и леко неразположение) бях много объркана и шашната. Виж таткото като му хвърлих теста за бременност не можа да си намери място от щастие. Беше двоен празник Laughing

# 21
  • Стара Загора
  • Мнения: 743
Аз като си правих теста моя мъж "ми дишаше във врата"  Mr. Green и двамата видяхме двете чертички.Гушна ме и помълчахме развълнувани.Много го искахме това бебе, но и в същото време не изпаднахме в дива радост, а само си казахме "дано всичко да е наред" Heart Eyes

# 22
  • Мнения: 208
Аз направих теста,мъжа ми го видя  първи,че е положителен и после ми го показа без да ми каже нищо преди това.Плаках от щастие. Hug

# 23
  • Мнения: 2 131
Ние бяхме на почивка, когато си направих теста. Мъжът ми не беше изненадан, защото работехме по въпроса и се очакваше.

# 24
  • София
  • Мнения: 593
При нас стана много бързо и въпреки че беше планирано беше много изненадан Mr. Green
Ми то имаше нещо гнило в Дания аз да стана в неделя в 7ч. сутринта след шест дневна работна седмица ,че и кафе да направя bowuu

# 25
  • Мнения: 3 376
Ами при нас също се очакваше,защото от месеци работехме по въпроса.

Когато видях,че теста е положителен исках да го изненадам,но едва се вдържах.Обадих му се и го попитах "Ако имам супер новина би ли искал да я чуеш по телефона?",а той "Ами не,предпочитам лично да ми кажеш"/беше се досетил/. Crazy
Когато се видяхме му казах"Честито ще ставаш татко",а той ме прегърна,вдигна ме на ръце и ме завъртя.

# 26
  • Мнения: 51
При нас стана така, че таткото ми я каза Grinning. Не че го е направил без да знам, ами той беше сигурен още преди теста да покаже 2 черти Simple Smile. Аз не смеех да кажа на никой първия месец Simple Smile
 Peace

# 27
  • Мнения: 1 197
При нас таткото първи разбра,аз все не обръщах внимание на симптомите,мислех,че просто съм преоморена.

# 28
  • София
  • Мнения: 5 079
Той знаеше, че ми закъснява и се надявам да е станало (опитвахме близо 2 години...  Crazy). Така че, като изхвърчах от банята с положителния тест просто онемя. Прегърна ме и не знаеше какво да каже. Само повтаряше "наистина ли", "наистина ли"? hahaha

# 29
  • Мнения: 961
Бях затрупана с работа, докато осъзная, че ми закъснява с 2-3 дни. Не е голяма работа, и друг път се е случвало. Взех си тест просто профилактично, за да потвърди, че до няколко дни ще ми дойде.
Когато видях двете чертички, се втрещих. Вярно, че бяхме опитвали за бебе, но 1-2 пъти само и не вярвах да стане толкова бързо. Не бях подготвена за ситуацията. Таткото беше в една пицария в квартала с приятели. Изпратих му смс: "Направих си тест за бременност. Положителен е." След 10 минути вече се беше прибрал, отвори вратата на стаята и усмихнат до уши каза: "Какви са тези хубави смс-и, които ми изпращаш?".
Сега и двамата чакаме с нетърпение бебо да се роди, за да си го гушкаме и да го глезим.   ylinfant smile3504 newsm07 baby family

Общи условия

Активация на акаунт