ФОТОГРАФИЯ - 22ра тема

  • 27 047
  • 584
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 337
Аз сложих moneybookers, защото може и с обикновена дебитна карта да си направиш акаунт при тях.
Имам виза в паспорта, освен да копирам и визата и ще им пиша някакво писмо да се разберем Crazy

# 46
# 47
  • Мнения: 1 052
Трислон, добре че си ти, прекрасна синя феерия.

# 48
  • Мнения: 2 109
три, какво е това? много странна китка. много е красива и загадъчна.
и ти ли си се сдобила с някое макро?

# 49
  • Мнения: 1 630
Трис, много приятни цветове
  bouquet

# 50
  • Мнения: 2 614
Трислон, страхотна снимка, а какво е странното нежно цвете?

# 51
  • Мнения: 11 321
Trislon, разкошен минзухар! С какъв екшън го прави?

# 52
  • Мнения: 1 084
Tris, страхотия Simple Smile) С макрообектив ли ги снима?

Една пред-валентинска от мен Wink)) Снимах си буквички за рамки Simple Smile) във Фотошопската тема:))

# 53
  • Мнения: 1 117
Здравейте и от мен в новата тема (чак на 3та стр....)  Rolling Eyes

Аз се вкарах в едни приключения, не си е работа, та сега съм във възстановителен период от всякъде...
От стара травма на рамото се сдобих с незнам си къв си периартритис някъв си - да се чете - не мога да си вдигам ръката на никъде... добре, че е лявата  hahaha пробвах да снимам с една ръка, ама са много дилетантски резултатите, та затова и не се включвах... даже се чудя как ще наваксам с 365те (366 са, даже!) дни.

А за конкурса - на тази възраст трудно мога да измисля нещо, което да направя за първи път, идват ми разни идеи, наистина, но пък не са за пред камера твърде.... Mr. Green

Трислон, минзухарите ти са наистина впечатляващи! Как постигна цвета - с баланс на бялото само няма да е , нали?

Сейдж, буквичките са готини, ама това L не е ли всъщност 7? Mr. Green

Така, и сега понеже наближава средата на месеца, имаше някакви уговорки за гурме-фотография и дегустация Mr. Green казвайте какво правим, че да си правя програмата! На вс. отгоре покрай неспособността ми да меся хляб съм се сложила и на диета, така че са необходими ясни предварителни уговорки  Joy

# 54
  • Мнения: 1 052
Лоис и аз щях да се питам същото, или по-точно се питам, то бяха лимонови кейкове, патици разни.... ако ще ви стимулирам ще ви изнеса беседа по юдаизъм и кашерно хранене.
Аз гледам да не готвя, че нещо напреднах прогресивно с килата.
Но пък приемам рецепта за браунис, трябва да правя за рд.

# 55
  • Мнения: 1 117
ам, Фрида, Жената изчезна и тя нещо.... да не е и тя на диета?       
 ше си сготвим нещо диетно, бе,  няма да се оставим, нали пролет идва.... Joy
уф, сорри за спама, ама...като не съм влизала толкоз време, ме обзе логорея...

# 56
  • Мнения: 2 109
Лоис, за темата... имах пред вид не ти лично за пръв път. Ясмин да прави нещо за пръв път, пък ти да я снимаш.

хайде оздравявай.

сейдж, много са свежи буквите. как ги освети (има ли допълнително?) и обработи (евентуално?)?

# 57
  • София
  • Мнения: 983
Лоис, много неприятно - бързо да се оправиш  Hug

По темата за конкурса - нещо зациклих - има толкова много неща, които не съм правила - да не говорим пък за Ивайла. Но като се опитам да си представя какво бих снимала - празен екран  Confused

Трис, тоя минзухар такъв ли си е на цвят? Много е странен. Харесва ми тоналността на снимката и плиткия ДОФ - много приятно седи при листенцата и дръжките. Дали не би седяло още по-добре с повече въздух отгоре  Thinking

# 58
  • Мнения: 2 109
Деойки, как виждате фокуса в тези 2 снимки?



# 59
  • Мнения: 11 321
Калина, защо питаш за фокуса? На мен ми изглеждат много добре. (колко биберона притежавате? Laughing)

Лоис, много неприятна история. Масажи няма ли да помогнат малко или друга физиотерапия?

Днес сефте си разтоварих картата от пътуването и чак сега качих снимки от срещата
http://www.flickr.com/photos/10545985@N04/
Не са много, но от сърце. Беше удоволствие за мен да се запозная с всяка една.
Жалко за разминаването с Фрида! Confused

Общи условия

Активация на акаунт