ФОТОГРАФИЯ - 22ра тема

  • 27 071
  • 584
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 11 338
Слави, на мен лично ми допада най-много първия вариант като обработка. Вторият ми идва много прегорял, а третия прекалено тъмен.
Фрий, първата най ми допада.

Джем, не знам кога са видяли снимката в профила ми (най-странното за мен е, че точно тази снимка е най-харесвана от профила ми), пишат статия за Мери Попинс и възпитателните и методи. Това разбрах от първия мейл. След което ми писаха в какъв размер я искат, къде да я пусна и накрая ми писаха за плащането и освен това ми подаряват и един брой от списанието със статията.

# 556
  • София
  • Мнения: 983
Слави, да се изкажа и аз като почитател на висококонтрастната ЧБ  снимка Mr. Green За мен нещо средно между първия и втория вариант  Thinking Обаче нещо ме притеснява, че си влязла май прекалено близо. Това целия кадър ли е или кроп?
Все се каня да те питам - може би си казала, ама не си спомням - макро джиджавката с кой обектив я ползваш? Чудя се дали става с 50 мм  newsm78

# 557
  • Мнения: 405
Аз имам повод да черпя, отнесох го Никона като куцо пиле домат го грабнах  Mr. Green

Сега чета диска със стоте опътвания    Laughing


Ето няколко нещица които щракнах по пътя /без претенции за кой знае какво/



http://www.flickr.com/photos/16977309@N08/2350256254/
http://www.flickr.com/photos/16977309@N08/2349426177/
http://www.flickr.com/photos/16977309@N08/2350261382/in/photostream/


Виртуално черпя и по още един повод -  моя синковец  днес става на половин годинка  Grinning

Слави, първата снимка и на мен най-много ми харесва.
Иначе някак си ми се щеше копчето отдолу да го няма.

Free Soul, идеята с четката е супер, а цветовете са много свежи, много позитивно настроение излъчва !

Дженна, много ме кефи темата на конкурса, дано успея да се включа Simple Smile

# 558
  • София
  • Мнения: 983
Слухаркова, ЧЕСТИТО   bouquet Да ти е живо и здраво момчето - много да те радва! А за апарата - с много вдъхновение и творчески ентусиазъм да го ползваш  Hug С кой обектив са тези снимки? Много приятна мазня в дефокуса прави. Кефи ме първата - писах във Фликр за нея  Peace

# 559
  • Мнения: 1 593
Слухаркова - честито фото   bouquet
Сега задължително участие в конкурса трябва.
И честитка за нашия приятел Дидко  Hug

Слави, вчера ти гледах снимките във Фликър-а- такива красоти правиш - много ми харесаха!!! Со капечелиха ме снимките на двете ти дечица - красиви като картинка!  Heart Eyes

сега компетентно да се изкажа - понеже и на мене ми харесват силно контрастните черно бели снимки - мисля, че точно тази снимка, която показваш е твърде светла в дясно и твърде тъмна в ляво и е трудно да се създаде добър контраст. Не зная това може или не може да се "шопне", тъй като не съм запозната с Фотошопа, но сиках да направя опит за мнение  Grinning

Фрии, хубаво, че не включи четката в рекламата, че нямаше да спечеля тогаВА  Mr. Green. На мене много ми допада цветово и като композиция, но гледах големия размер и като че беше малко зърнеста...  Thinking

Слухаркова, като за "на крак" снимки са чудесни. Много ми допада третата.
На втората - има нещо като замазано между двете клонки - това някакъв фотошоп ефект ли е или?

едит - сега видях големия размер - май е друга клонка  Laughing

# 560
  • София
  • Мнения: 6 743
Слухарова, честито  Hug Много хубави първи кадри  Hug Аз като се сетя моите първи какви бяха  Joy

СЛави, и на мен ми харесва първата най-много  Hug

Фрии, това с четката е адски идейно - може да го доразвиеш   Hug  Laughing Супер идейка  Hug

Ммоби, имам нещо за теб тук СЛедваща е Сара  Laughing Ще си харесвам на всяка по една снимка от фликр и ще ви изненадвам  Hug  Laughing

# 561
  • Мнения: 11 338
Мисля, че е крайно време за нова тема.
По желание моля да не посочвам Mr. Green

# 562
  • Мнения: 1 909
Слухаркова, ЧЕСТИТО ФОТО Simple Smile Много красиви снимки да правиш, емоционални моменти да хващаш Simple Smile
Аз моя фаворит си го набелзах. Може вместо черпня (преядох с тортата на Вечерница), искам подарък - да ми пратиш снимката по-големшка, да си я принтна и да си я орамча. Сериозно ти говоря. В ответ, можеш да си харесаш някоя от моите  Hug
Ако приемеш, те моля да ми дадеш целия файл, аз ще го окропя в квадрат. За да не стане пикселизирала мазня, не за друго.

# 563
  • Мнения: 11 338
Джем! Hug Пусни ми мейл на ЛС, че да ти го пратя (ако искаш дори оригинал, че да си мацотиш както искаш)

# 564
  • Мнения: 1 909
Дамаянти, много красиво е станало Simple Smile  Hug
Само уточни чия Сара, да се не трепем с Фрида  Joy Heart Eyes

# 565
  • Мнения: 1 909
Джем! Hug Пусни ми мейл на ЛС, че да ти го пратя (ако искаш дори оригинал, че да си мацотиш както искаш)
dobroslava@hispeed.ch
ама кое да мацотя бе жена?

ааааа, сега разбрах Simple Smile аз говорих за фотото на Слухаркова - онва с мартеницата. Теб те споменах заради тортата. Ама пращай, пращай, аз обичам подаръци Simple Smile Joy

# 566
  • София
  • Мнения: 6 743
Дамаянти, много красиво е станало Simple Smile  Hug
Само уточни чия Сара, да се не трепем с Фрида  Joy Heart Eyes
Ама твоята, после на Фрида  Joy  Joy
Хич не съобразих, че са две   Embarassed
А ти как и изписваш името на инглиш? Blush

# 567
  • Мнения: 1 909
Дамаянти, много красиво е станало Simple Smile  Hug
Само уточни чия Сара, да се не трепем с Фрида  Joy Heart Eyes
Ама твоята, после на Фрида  Joy  Joy
Хич не съобразих, че са две   Embarassed
А ти как и изписваш името на инглиш? Blush
Sarah. искам тази, но трябва да видя дали имам оригиналния файл, че май замина с харддиска

http://www.flickr.com/photos/12370523@N08/1900524517/in/set-72157602034298662/

# 568
  • София
  • Мнения: 6 743
Давай я   Laughing - много е готска .Може и да не е най-голяма.Аз ги правя рамките в размер 10/15  Hug

# 569
  • Мнения: 11 338
Джем! Hug Пусни ми мейл на ЛС, че да ти го пратя (ако искаш дори оригинал, че да си мацотиш както искаш)
dobroslava@hispeed.ch
ама кое да мацотя бе жена?

ааааа, сега разбрах Simple Smile аз говорих за фотото на Слухаркова - онва с мартеницата. Теб те споменах заради тортата. Ама пращай, пращай, аз обичам подаръци Simple Smile Joy
Сори за недоразумението. Embarassed Embarassed Embarassed

Открих една "колежка" в отчетните. Поканих я при нас. Занимава се професионално с фотография.
http://www.gerikirova.com/index.html

Последна редакция: пт, 21 мар 2008, 20:06 от Вечерница

Общи условия

Активация на акаунт