Малка МАРТенска принцеса имаме си вече ,тя е нашето късметче!

  • 10 400
  • 297
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 1
ЧЕСТИТА ДЪЩЕРИЧКА СЛАВУНДЕРЧЕ! ДА ТИ Е ЗДРАВА И МНОГО ЩАСТЛИВА! СИГУРНА СЪМ, ЧЕ Е НАСЛЕДИЛА БОДРИЯ ТИ ДУХ, НО НА ТЕБ ТЕПЪРВА ТИ ПРЕДСТОИ ДА СЕ УБЕДИШ В ТОВА! newsm51  ylinfant mamma

А като си помисля само, че снощи малко след като ти писах да стискаш още малко КикиНики е публикувала радостната новина.
Сега се връщам да дочета и нататък.

# 256
  • Мнения: 12
Славундерче да ти е жива и здрава дъщеричката и много да ви радва теб и цялото ти семейство Е това си е доказателство,че никакви планове не ги интересуват нашите мъници и мацки спокойно щом устискахме дотук всичко ще е наред  jumpuu  jumpuu  jumpuu  jumpuu  jumpuu  jumpuu  jumpuu

# 257
Честито на  Стамболиева и Славундера  да са ви  живи и здрави мацките и много да ви радват.[/size] newsm51 newsm44

# 258
  • Мнения: 1
pepe_80 да ти е жива и здрава майчицата и скоро да усети щастието да бъде баба!  Tada

Te_Za и на теб да ти е жива и здрава каката и много да те радва! hbday

Боже и мен обхваща паниката вече. Стамболиева думите ти звучат така обнадеждаващо... С нетърпение чакам разказа и на Славундерчето.

# 259
  • София
  • Мнения: 595
desitka*, Тео бебето по-принцип е с "мек сапун и алое вера", но не е омекотител (да не си помислиш, че си взела такава "разновидност"). Омекотител знам, че поне в началото не е хубаво да се слага и аз не слагам- за да не се алеригизира нещо бебчо. Аз пера на 40 градуса- нормална програма, защото има повече изплаквания от съкратената. А прах за пране слагам по-малко от показаното, защото дрешките са нови, не носени и нямат нужда от толкова много според мен....

Мерси, Лори. Помислих си, че това 2 в 1 значи прах+омекотител, и понеже и аз знам, че не се препоръчва омекотител в началото, се замислих дали да го ползвам.
Сега да питам и за гладенето-от лицевата или от опаковата страна гладите бебешките дрешки?

Днес срещнах в нета продукт на Чико Подходящ за дезинфекция на предмети, твърди повърхности, подложки за преповиване, столчета за хранене, ванички, играчки... Мисля да го потърся из аптеките или бебешките магазини (между другото в "Джъмбо" има ли такива препарати???) и с него даси бърша шкафовете, чекмеджетата и леглото...Дали е добра идея?

Последна редакция: нд, 10 фев 2008, 22:32 от desitka*

# 260
  • Мнения: 1 369
Днес на няколко пъти се опитах да се обадя на новоизлюпеното мамче, накрая се чухме чак вечерта. С бебка са добре. Поизтекли са й водите, та това я е завело при доки. И 5 см разкритие е имала, но все пак тя си беше за секцио и не й се е разминало. Бебката днес са й я довели, даже е зацокала:) Днес са я раздвижили и предполагам утре ще тича напред- назад:) Много поздрави ви праща на всички и може би вторник, след като я изпишат, ще ни покаже снимки на малката принцеска:)

Хайде,чакаме номер 3:) Да правим ли залагания- момче или момиче ще ни е третото бебче? Сега тръпнем и залагаме, а след десетина дни сигурно ще завали дъжд от бебчовци:)

Зори, абе аз май нещо не разбрах, ама на теб тапата ли ти е паднала newsm78

# 261
  • Мнения: 13
Еееее не мога да повярвам. От няколко дни не съм влизала и вече си имаме 2 мартенчета. СТРАХОТНО   newsm44
Стамболиева и Славундер да си ви живи и здрави дъщеричките. Много да ви радват и много обич да получават.   newsm10
Аз бях на ЖК в петък. Сега пък ми казаха, че тоновете му били мъжки. Уж от 120-160 са нормалните. Като в долната граница са за момчета, а в горната по-близо до 160 са за момичета. На нас ни бяха 123 newsm78. Ту сме момиче, ту сме момче. Ще го видим накрая какво ще излезе.
Хей ще ходи ли някой на лекциите тази седмица?
Хайде до скоро.

# 262
  • София
  • Мнения: 3 123


Зори, абе аз май нещо не разбрах, ама на теб тапата ли ти е паднала newsm78

ааа не е още. CrazyСтаваше въпрос за миналият път с близнаците.

expetka ,наще тонове пък са в горната граница-даже до 177 са стигали,а сме с момче.

# 263
  • София...........
  • Мнения: 961
СЛАВУНДЕР, ЧЕСТИТО!!!  bouquet
ДА ВИ Е ЖИВА И ЗДРАВА МАЛКАТА ПРИНЦЕСА И МНОГО ДА ВИ РАДВА!

 baloni baloni baloni baloni baloni

# 264
  • София...........
  • Мнения: 961
desitka*, на Chicco съм гледала , че има много такива препарати в Комсед, но дали точно това го има незнам.

Момичета, днес като бяхме на Витоша се хлъзнах и паднах по дупе, дали е много проблем? Бебчо си мърда и побутва.

# 265
всичко ще е наред!!!!

# 266
  • Мнения: 107
леле колко се развълнувах....честито на Славундерчето много здраве  щастие и късмет...много да и се радвате на бебка и мн да ви слуша
честно казано доста време ми трябваше да асимилирам новината....и на мен  ми стана интересно какво ще е трето ни бебче но  за него ще почакаме...
 за гладенете аз гладех от опаковата страна от страх..и перях на 40 градуса без омекотител.
пожелавам ви спокойна и лека нощ Hug Hug Hug

П.С.-Бързо възстановяване на Славундерчето...
Дивна по принцип не е щом нете боли и нямаш контракциии , а за тапата моята падна 30 мин преди да родя а корема ми се смъкна 1 месец преди това.. така 4е не се шашкайте

# 267
  • Мнения: 575
Ането, твойта бебка обърна ли си главичката?

На последния преглед не попитах Blush
Обаче преди това, като казах на Калев, че лекарката ми е видяла лицево предлежание той се изсмя и каза, че за това може да се говори чак когато раждането започне. Когато почвал родилния процес повечето бебета си заемали нормалната позиция, така че това въобще не бивало да се коментира от сега.
Другата седмица пак съм на видеозон, ще попитам как е положението.
При теб как е, има ли нещо ново ?

# 268
  • Мнения: 52
Ей че хубави новини Grinning
нямаше ме 1 ден и гледай ти какво става

СЛАВУНДЕР ДА ТИ Е ЖИВА И ЗДРАВА МАЛКАТА ПРИНЦЕСА,ДА СЕ РАДВАТЕ ВЗАИМНО И БЪРЗИЧКО ДА ЗАПОЧВАШ ДА ТИЧКАШ ОКОЛО НЕЯ smile3504

Честито и на всички рожденници да са много добри баби и каки  bouquet

# 269
  • София...........
  • Мнения: 961
за тапата, с баткото на мен ми падна в сряда, в неделя ми изтекоха водите и понеделник сутринта вече си гушках бебчо;) , а доколкото знам може и 7-10 дена да минат от падането на тапата до раждането.

Общи условия

Активация на акаунт