Бременност и болки в ребрата?

  • 35 375
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
 Thinking не ми се е случвало

# 16
  • София
  • Мнения: 2 381
Сега се сещам, че и мен много ме болеше отляво, докато бях бременна. Не съм и знаела, че са ребрата, мислех си тогава, че е някой орган и се чудех кой по-точно Embarassed
и аз така
Честно казано и аз се чудех. Най-големият ми страх беше да не са бъбреците, че моя приятелка посред нощ я приеха в "Майчин дом", заради бъбречен проблем. Опипвах си тялото с лек натиск, за да преценя къде точно ме боли и стигнах до извода, че са ребрата.   Thinking

# 17
  • Мнения: X
И мен ме болеше, но от време на време. Понякога в офиса едва издържах на стола, но не беше непрекъснато. Надявам се и при теб да е ...поне не през цялото време. Леко раждане!

# 18
  • Мнения: 4 335
И мен ме болят ребрата особено когато сьм седнала,а напоследак ме болят и отпред(под гьрдите)  bouquet

# 19
  • София
  • Мнения: 2 381
И мен ме болят ребрата особено когато сьм седнала,а напоследак ме болят и отпред(под гьрдите)  bouquet
О, и мен ме болят точно под гърдите.  Sad
Не е постоянно. Днес например нямам никакви болки, но в събота имаше моменти, в които ми се ревеше - не толкова от болка, колкото от яд, че ме боли.  Embarassed

# 20
  • Мнения: 371
И мен ме болят ребрата и мисля че е защото бебчо ме подпира точно там, болката е като натъртено

# 21
  • Мнения: 4 335
Аз не го усещам то4но като натьртено,ами все едно имам силна мусколна треска(ами то маи накрая вси4ко боли,ама то по4ити не ни остана,като си помисля после как ще се радваме на тези малки 4ове4ета вси4ко ми минава)Успех на вси4ки и леко раждане Heart Eyes

# 22
  • Мнения: 219
Здравейте, с първата бременност беше песен, но сега с тази, олеле
Имах радикулит, когато бях в 5 месец. Е отврат е,  Shocked Shocked :shock:2 седмици лежах налегло, моя мъж си беше взел болничен, до тоалетната ме водеше.
Много бях отчаяна. Само с фастум гел ми даваха да се мажа, но ефекта беше нула. Мисля, че помогна, когато започнах да пия неуробекс - витаминчетата + парацетамол.
Абе по-добре никой да не я изпитва тази болка.
А иначе какво ще кажете бебето като се надупи и удари в ребрата?  Crossing Arms Whistling ooooh!
Ама няма как! Simple Smile

# 23
  • Мнения: 4 335
4увала сьм 4е Фастум гела не е хубаво да се ползва при бременност newsm78

# 24
  • Мнения: 1 372
и мен ме болят ребрата и понякога е направо непоносимо, но се успокоявам с мисълта че остава още малко

# 25
  • Мнения: 4 335
Между другото напоследьк ве4ер като спя ми се схващат краката-прасеца,нещо като спазми. На вас слу4вало ли ви се е моми4ета. Мислих си,4е може да е от това 4е ка4их много килограми  Thinking

# 26
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Със синът ми не помня да са ме боляли, но сега си ме боли , особенно като съм седнала.Имам чувството, че няма достатъчно място за всичко и, че всичко вътре в мен е на едно място и все се въртя като си легна, не мога да се наместя.Болките при мен са и от двете страни, но повече от дясно

# 27
  • Мнения: 411
И мен ме болят,отдолу под гърдите,осезаемо като лежа на дясната страна.Даже съм се събуждала от болката и се местя да спя на другата страна.Но знам,че не е нещо обезпокоително и стискам зъби.И аз се успокоявам с това,че живот и здраве остава още малко. Hug

# 28
  • София
  • Мнения: 2 381
Има дни, в които не ме болят въобще. Има и други обаче, в които ми е мноого неприятно. Ще търпим, то се е видяло.   Wink

# 29
  • Мнения: 232
Имах болки в ребрата и при първата и при втората бременност.Нормално е.

Общи условия

Активация на акаунт