Рамки и Фотошоп - 50

  • 46 646
  • 500
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 084
diemma, семпла е Simple Smile), но е хубава!

Шаренийка от мен Simple Smile)

# 61
  • Варна
  • Мнения: 1 618
И от мен Mr. Green

sage, готина е  Hug
diemma Peace

Последна редакция: сб, 09 фев 2008, 20:40 от Румка

# 62
  • Мнения: 1 941
Ае, Лати нещо за кекс говореше по едно време  Mr. Green



http://petrinav2.multiply.com/photos/hi-res/57/13?xurl=http%3A%2 … 2Falbum%2F57%2313

# 63
  • Мнения: 2 616
Лелееееееееее, Уникални рамки, просто Уникални.
На Кош всичките са вРъхта, много, ама много ми харесват.
На Млечко е супер, па макар и розовка Simple Smile, много ми харесва. Heart Eyes
На Диема е супер.
А за рамките на Сейдж, просто-не знам какво да кажа, страхотни са.
Пете, Пете и ти каква красота си сътворила.

Абе не знам, нямам толкова думи в речника си да ви кажа колко невероятни са рамките на последната страница.

Лати,малкият ти син колко много прилича на теб, одрал ти е кожата направо Laughing

# 64
  • Мнения: 672
Сейдж, толкова ми липсваха твоите красоти! Hug И последната ти рамка е разкошна. Wink.
Кош, страхотна фантазия! Радост за окото!
Румка, и твоите са хубави, че и много бе! Hug


Последна редакция: нд, 10 фев 2008, 00:20 от diemma

# 65
  • Мнения: 2 587
Някой може ли да ми каже в какъв размер се прави джобно календарче?Някой беше питал преди,но не можах да го намеря сега,пък и не си спомням отговора. Praynig

Последна редакция: сб, 09 фев 2008, 23:30 от jmoto

# 66
  • Варна
  • Мнения: 1 618
diemma , рамката е готина, но съзнателно ли  е написано "frends" newsm78 Hug

# 67
  • Мнения: 672
Не Mr. Green, който бърза....
Ще го поправя, но утре.

# 68
  • София
  • Мнения: 7 242
Момичета, аз ли "прогледнах" с други очи, вие ли страшно надобряхте, обаче ми се струва, че такива неща, като през последните 2 - 3 седмици не са пускани преди...
Всичко ми харесва на тази и предишната страница... Една няма, която да не ми дапода....
И аз "барабар Петко" Embarassed, обаче вашите съвети и критики ми помагат много.

# 69
  • София
  • Мнения: 6 743
Чудесни неща видях на последните две страници.От някои съм във възторг, но ще коментирам подробно утре, след последния изпит  Laughing Mr. Green
Лекси, без да ми се сърдиш, но вече много прави впечатление, че имитираш рамките на Еми - тя имаше скоро подобна на Лили с крила, сега и ти такава.То хубаво те вдъхновява, но вкарай малко свои идеи  Peace Казвам го с най-добри чувства и може пък само аз да го виждам ...   Peace Hug

# 70
  • София
  • Мнения: 7 242
Дамаянти, прощавай, но не я имитирам... Дори спрях да й гледам нещата, т.к. усетих, че се влияя, а и ти го намекна веднъж. Крила имаше и в едно колажче в нашата тема онзи ден. А при мен се получиха случайно - първо едни заврънтулки ми заприличаха на криле, после реших да видя какво ще стане, ако ги запълня с мрежичка, после с "топченца" и т.н. ... Мисля, че самата Еми най-добре ще каже дали я имитирам или не. Въпросната й рамка харесвам наистина много, но освен крилете /които при нея са ангелски, а моите никакви/ нищичко общо не виждам... А рамки с криле бол....

Последна редакция: сб, 09 фев 2008, 23:28 от Лекси

# 71
  • София
  • Мнения: 7 242
.............

Последна редакция: сб, 09 фев 2008, 23:27 от Лекси

# 72
  • София
  • Мнения: 6 743
Обаче защото Дамаянти е "старо куче" , всички мълчаливо /или писмено/  ще се съгласят с нея  Mr. Green Явно не трябваше толкова явно да се възхищавам от Емето....
Ти започна да и се възхищаваш ЯВНО след като отбелязах имитацията ти ...
За "старото куче" няма какво да коментирам...  Rolling Eyes

# 73
  • Мнения: 1 941
Лекси, опитите ти да наподобяваш Еми са очевидни и ще ти направи по голяма чест да не го отричаш. Въпреки, че няма прилика конкретно между тези две рамки. Далеч съм от идеята да ти чета морал, защото самата аз често се влияя от някоя рамка, която съм видяла в чужбински сайт. Но, не ходя да им я публикувам във форума след като я направя...
И се замисли, дали не отиваш твърде далеч в личното пространство на някой, като публикуваш рамките му без разрешение, желание и прочие. За да няма повече заключени албуми, накъдето са тръгнали нещата..

# 74
  • София
  • Мнения: 7 242
За "старото куче" няма какво да коментирам...  Rolling Eyes

Да, то е видно... ОК, останете си със здраве  Peace. Няма как да докаже нещо, което не е. Харесвам много рамките на Емето, но когато си правя моите рамки, никога не гледам от чужди... И си вярвам, че не се влияя...

Общи условия

Активация на акаунт