Рамки и Фотошоп - 50

  • 46 660
  • 500
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 271
За "старото куче" няма какво да коментирам...  Rolling Eyes

Да, то е видно... ОК, останете си със здраве  Peace. Няма как да докаже нещо, което не е. Харесвам много рамките на Емето, но когато си правя моите рамки, никога не гледам от чужди... И си вярвам, че не се влияя...
А бе ти сама вярваш ли си?

# 76
  • София
  • Мнения: 6 743
Да  Grinning. На Еми рамките не само ми харесват, но и страшно ми въздействат. Понякога буквално ме оставят прехласната и с часове са ми пред очите. Чак им се ядосвам и същевременно не мога да спра да ги гледам  Grinning.... Искам някога да постигна точно това, но то си е талант и не се учи..  Надявам се, че не се сърди, но наистина последните ми две рамки в лилаво ги направих след като дълго гледах нейните и се питах дали изобщо да продължавам с Фотошопа  Grinning

......когато си правя моите рамки, никога не гледам от чужди... И си вярвам, че не се влияя...

Лекси, това са два твои цитата в които абсолютно си противоречиш....Може да се замислиш дали да подскачаш и обвиняваш ....

# 77
  • София
  • Мнения: 7 242
Да, не гледам  Grinning. Мисля, че писах, че съм си правила рамката след като съм гледала тези на Емето / а не гледайки ги/. Гледах, цъках, затворих и албума... Разходих се с малката, прибрах се, ядохме.... И си викам, я да седна да опитам да направя нещо красиво  Mr. Green Вие не гледате ли чужди албуми и сайтове? Не ви ли харесват нещата там? Не ви ли идва вдъхновение като видите нещо хубаво и вие да отворите ФШ?
Старата гвардия нещо стяга редиците за бой Mr. Green. Не ви е първица да нападате новаци. Но няма смисъл... Отказвам се и няма да ви пиша в темата. И да ви убеждавам и на челна стойка да застаня - все тая.
Това е албумът ми, който надали ще стане по-голям. Може да потърсите и други имитации... харесвам и Сейдж, и Ани, и Малена, и Млечко и още много други. И техните албуми съм гледала.
http://lexi1974.multiply.com/photos

Ако искате продължавайте, но е жалко темата да се превръща в махленска. Аз казах каквото имам и повече няма да ви се натрапвам.


# 78
  • Мнения: 1 941
Използвам момента, че в темата има толкова скрити хора, които са дошли да гледат сеир, та повече да ми видят рамката  hahaha
Аз и Петя, както винаги

http://petrinav2.multiply.com/photos/hi-res/57/14?xurl=http%3A%2 … 2Falbum%2F57%2314

Последна редакция: нд, 10 фев 2008, 00:03 от кошничката

# 79
  • Мнения: 4 116
Eдна поръчкова, но не съм питала дали може да качвам снимката на бебето, затова го замъглих до неузнаваемост  Mr. Green Сакън, някой да не е посмял да го познае.

# 80
  • Мнения: 2 271
Познаааах го  Mr. Green

# 81
  • София
  • Мнения: 6 743
Лекси, аз изказах мнение, а ти започна да се отбраняваш като нападната - проблема си е в теб в случая.Не желая да ми обясняваш дневния си режим, нито пък да делиш "нови", "стари" и не знам си какви още!Никога не съм делила хората тук на групи!Може да се върнеш назад и да прочетеш, ако имаш желание.Не може да поставяш всички под един знаменател!
Мисля, че малко прекаляваш в крайните си мнения и оценки, но не се замисляш и за секунда в това което пишеш!
И това да се откажеш, си е лично твое право, което според мен не е свързано с никого в тази тема!След като не ти допада, все мрънкаш, че не ти се коментират рамките и си недоволна - недей  Peace

# 82
  • Мнения: 858
Кош кефи ме чувството ти за хумор Joy

# 83
  • София
  • Мнения: 6 743
Кош, страхотна рамка - нямам думи  Heart Eyes
На Спенса му кажи да гледа в обектива или теб - какво зяпа там в страни  Laughing Hug

Теди, много е интересна рамката - харесва ми как си я закачила на дръжката на цветето  Hug

# 84
  • Мнения: 4 116
мерси, Дам! Аз имах една подобна откъм окачване  Mr. Green ама тя си беше за мойте деца. Пък и сама от себе си плагиатсвах  hahaha
Петяя, кат си го познала да си траеш  Laughing няма да казваш на бащата, че лошо ми се пише.  Praynig

# 85
  • София
  • Мнения: 2 170
Изтървах ли купона  Mr. Green

айде да не  е без нищо :


Още се съвземам от гадния грип ....   Crazy

Последна редакция: нд, 10 фев 2008, 02:21 от MadGirl

# 86
  • Мнения: 1 033
Запис, без да се сърдите, че е без рамка, но не мога да ви следя инак  Mr. Green Аз вече забравих що е това животно ФШ, но това не значи, че не страаадам, че нямам време.
Възхищавам ви се, кога намирате време   bouquet
Петя  bouquet  bouquet  bouquet

# 87
  • София
  • Мнения: 4 032
Кош, чудесна рамка, отново, и ти благодаря за милите думи за последните ми лилави рамки, малко хора ги забелязаха  bouquetА как творите заедно с Петя?И напоследък гледам някакви много готини елементи, платени ли са?

Аз не успях да си сваля фрийбито от WWD, пратиха ми newslettera-a, ама така и не видях как се сваля, някой може ли да ми го метне PraynigМного ще го обичам Heart Eyes

Мад, Тед, харесват ми!

# 88
  • Мнения: 1 182
Кооош много благодаря!Жестока е Heart Eyes Hug
Не за кекс ,за торта говорихме Mr. Green Зле съм с кексовете.Еми хайде де Laughing
Мад-много е сладка  Hug
Теди-весела и шаренка детска рамчица Heart Eyes
Кош-златистата е страхотна Flutter

# 89
  • Мнения: 4 116
Mad, много ми харесва!  Светлината на дъските някак много добре си пасва със светлината от снимката.

Общи условия

Активация на акаунт