Баба Марта бързала в Карлово и Сопот мартеници вързала

  • 11 452
  • 288
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 3 360
Добро утро!Времето вече е чудесно HugКойто е готов  за разходка да свирка Whistling Laughing

Бебешор-Микки ти е дала отговори на всички питанки...Аз само да допълня-сега е най-важно да си спокойна и всичко ще е наред Peace.И колкото по-малко четеш форумски глупости-толкова по-добре за теб Naughty
Мимчо-браво на теб! HugГладни няма да останат мъничетата baby_neutral baby_neutral
Бимбе,вие как сте?Бебе Стели оправи ли се?  bouquet

# 226
  • Мнения: 1 232
Бебешор, аз всъщонст не разбрах от Карлово или от Сопот си? Разкажи нещо за себе си! Към кой АГ си се насочила /щото тук сме фенки на Минев Grinning/ Работиш ли, на колко си години, ей такива работи. И ще дойдеш ли на следващата среща да се запознаем?
e не само на Минев дееееееееееее и на каменов smile3533

# 227
  • Мнения: 1 232
Цитат
в магазин РОЗАЛИЯ-под фото обрейков
лелееееее бебешоооооор ми така кажи аз те разконспирирах и да незнам че си сестра на кат ми дааа такива кротки и красиви Simple Smile

# 228
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Бимбе, аз не съм казала "всички" че сме фенове на Минев Grinning Ама как така да не знаеш, че бебешор е на кат сестра, их пак съм една клюка напред Mr. Green

# 229
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
И още нещо-вземи коригирай малко първа страничка, Бимбе. Бебетата на Мимчо се родиха на 26, имената обаче не съм сигурна- Андреа и Ненко май. Нека и бебешор си даде нейните данни. Пък и това Сопот с малка буква все ми вади очите.

# 230
  • Мнения: 1 232
И още нещо-вземи коригирай малко първа страничка, Бимбе. Бебетата на Мимчо се родиха на 26, имената обаче не съм сигурна- Андреа и Ненко май. Нека и бебешор си даде нейните данни. Пък и това Сопот с малка буква все ми вади очите.
Mr. Greenведнага самомимчо да ми опресни паметта за точната дата на раждане на сладурите.
Междудругото кат май и тя е фенка на каменов а аз съм фенка и на Минев де  bouquet Laughing

# 231
  • Мнения: 844
Ами аз съм раждала при д-р Каменов и за това имам впечатления от него.

# 232
  • Мнения: 133
какви данни да ви дам?аз съм родена на 09.08.1980 ,а малкото човече го чакаме на 25.06.Ееее Бимбе мерси за комплимента.Тути и аз мисля да я карам по-спокойно,защото ще се сдухам докато родя.Ама какво да правя като искам да е добре и гледам да се грижа добре за него Heart EyesНо край спирам да си мисля щуротии.Я ми кажете като скоро сте раждали-какво да си приготвя в чантичката за великия ден newsm78 и за бебето какво искат?Малко е рано ,но да питам.

# 233
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Бебешор, веднага ти пращам списъка на лични.
Бимбе, на Мимчо сладурите са на 26 март 2008 родени, имената не знам точно.
Като цяло тук сме фенки на АГ-отделение Карлово, нали!?

# 234
  • на пистата
  • Мнения: 5 870
айде пише те де,искам аз да пусна новата тема,с яйчицата Laughing

# 235
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Ми пишете, де Mr. Green

# 236
  • Мнения: 844
Добро утро, от мен, на мим4о бебоците се казват - Андреа и Ненчо.

# 237
  • на пистата
  • Мнения: 5 870
честита рожденничка на бимба,да расте живо,здраво и много щастливо дете и много да ядосва мама и тати за да усещат,че са живи и щастливи макар и с палави деца

# 238
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Честит рожден ден на кака Вики! Много палава да расте и щастливо детство да има!

# 239
  • Мнения: 3 360

Честит рожден ден на Вики!
Много здраве и щастливи детски усмивки да дарява на мама и тати
 и все така грижовна кака да бъде
 на малката Стели!
Хубав празник!

Общи условия

Активация на акаунт