Юнче вече казва срички - голяма радост е за всички!

  • 10 911
  • 293
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 213
Хайде и аз да не остана по назад, да се разпиша в новата тема Mr. GreenНа моя му правя комбинация най-много от три зеленчука,и все гледам да си вървят на вкус JoyИ по тоя повод,дайте малко акъл с какво да комбинирам тиквата,щото само с картоф и морков я давам.Но пък от друга страна малчо няма оплаквания,хапва каквото му предложа/да не чуе дявола/.Купих грис и тези дни ще го опитаме.
Светли,хайде да излиза зъбчето да не се мъчи детенце HugИ нас ни мъчи второто,но да чукна на дърво е що годе спокоен.
Ди13,бързичко да оздравяват момчетата Peace
Да си лягам вече ,,че както казва Ани ''стани-легни'' цяла нощ.

# 16
  • Мнения: 1 488
Добра вечер от мен.Честита ни нова поредна тема.Честит рожден ден на водолейчетата ни!
Живи и здрави,много положителни емоций ви желая и любов.Аз отивам да заемам хор.положение.Малко началната ни страница нещо и куца,моля който работи по уформлението и да го редактира.Цалуфам ви.
П.П.Тед за паяците, снимка няма как да приложа,но краката не са изправени.Той когато иска сам си се изправя и си ходи където смята,че е интересно.

# 17
  • Мнения: 622
Топчица и Маслинка Честит рожден ден мили сладки майчета!! bdbaloniЖелая ви да бъдете безкрайно щастливи,много обичани,весели и засмяни Grinning

Честита месечинка и на всички бебоци  Hug baloni
GERY80 много сте сладки и браво за мерките Hug
Честито на отслабналите! Аз ако сваля някое килце веднага ще се похваля,въпреки че не съм се мерила от доста време,но не вярвам да съм свалила Cry
di80 имам готово пюре от тиква с ябълки,обаче още не мога да разбера това плодово ли е или плодово-зеленчуково Laughing
Нас пък само ни сърби яко венеца иначе няма наченки на зъбче newsm78
И аз утре съм на гинеколог Sick и после ще докладвам.
Сега обработвам мъжо да ми подари една гривна, та ако успея веднага ще се похваля,а вие стискайте палци! Wink
Да ви кажа за очичките на Ади.Към 4-5 месец придобиха кафеникав цвят и сега са лешникови и на цвят и на големина  Heart Eyes
Моят дядо е с прекрасни сини очи и никой от децата му,внуците и правнуците не е с такива ConfusedА аз тайничко се надявах Андреа да ги открадне ама нейсе Crossing Arms Може би по-добре,че как щях да обяснявам... hahaha
Лека нощ на всички и спинкайте спокойно smile3524

# 18
  • Мнения: 270
Добро утро милички  Hug най-накрая и аз да се разпиша  Embarassed.Прекрасна нова темичка и чудно заглавие  Party само дето моето дете още нито една сричка не е казало а само ръмжи и се хили  Crazy.Не мога да наваксам и да прочета всичко че то е падало голямо писане браво на вас  Peace и гледам срещички си правите запознавате юнчетата а  Wink така искам и аз да се видя на живо със някоя от вас  Tired.Ние иначе сме добре не знам колко е пораснала не сме ходили заради грипната епидемия да ни мерят от два месеца  Crossing Arms зъби още нямаме нито пък пълзим за сменка на това в проходилката не мога да я спра обикаля навсякъде и даже вече бели ми прави  Laughing бие телевизора сменя му каналите а най-много обича да къса на мама цветята и да събаря саксиите вече се чудя къде да ги слагам тия цветя   newsm78.Оли момичета браво на децата че ядът с апетит чак ви завиждам  Blush моето дяде е голям каприз и се принудих да минем на другият вид захранване ПЗ иска да яде с големите това е  Rolling Eyes какво да я правя давам й.Гледам че коментирате болната ми тема килцата имам още около 5кг да свалям и ми се вижда невъзможно  Sad е не се отчайвам щом свалих 21кг и с тези ще се справя  Simple Smile.Гери дано се излекуваш от тези гъби  Praynig че са голяма досада и аз имам едни гинекологични проблеми другата седмица съм на изследвания и много ме е страх дано всичко да е нормално щото вече изкрейзвам  #Cussing out.Еви много е сладка Ади има прекрасни очи не съжалявай много изразителни и дълбоки прекрасна е пу-пу абе те всички юнчета са много красиви  Heart Eyes.На Симона още са сини дано не се променят взела ги е от баща й е тя цалата си е на него  Crossing Arms и той е много горд.Дектриса честито ви христианче да ви е живо и здраво и много послушно  newsm51.Честито и на патерици на рожденничките ни желая им най-голямото щастие на света любов,късмет и много много детски смях  newsm59  Gift  Party Time.Айде това е от мен после пак  Wink.

# 19
  • Мнения: 486
Добро утро, вече съм на работа и нямам никакво време да пиша.Чеат ви редовно.Честито на всички празнуващи.

# 20
  • Мнения: 270
Честити месечинки на Евгений на Трапезица,Калоян на Топчица,Теодор на Нора и Маргарита на Антониаст да са много послушни,усмихнати и умни деца и много да радват хората около тях  newsm51 smile3525  bigdance2 baloni Flowers Bouquet lovekiss

# 21
  • Мнения: 64
Влизам да ви поздравя с Добро утро и се връщам да ви чета. Имам много да наваксвам.

# 22
  • Мнения: 131
Добро утро и от мен. Честита ни нова темичка , заглавието е супер , както винаги.Аз влизам да се разпиша и да почерпя , за порасналия ми син , който става на 8 м.
 Ние вече знаем къде е лампичката , като го попитам и Евгений гледа на горе. Казва вече и ма-ма , също така и ба-ба.
 Зъбки още нямаме , но когата дойдат. Баткото е на градинка , ходи без проблеми, което ме успокоява и мен.
 Това е за сега от мен. Чао и лек на всички.

# 23
  • Мнения: 105
Благодаря Ви момичета Hug Hug Hug,
Много мило ми стана като Ви прочетох пожеланията тази сутрин, че сега успях да вляза Laughing. Бъдете здрави и щастливи. Честит рожден ден на Маслинка newsm51( радвам се, че сме на една дата), бъди жива, здрава, и обичана майка и съпруга Hug. Ние пак сме болни (както всеки месец де), засега разчитаме на хомеопатия, но newsm78, дано и този път успеем да се сборим без аб. Дъщеря ми не се е разблявала преди да навърши година и половина( но пък за сметка на това в яслата и в детската градина нямаше пропуск всеки месец), а с този дребния няма месец да сме пропуснали, но разни хора, разни проблеми. Чета, за килата успокойте се мацки аз бях стигнала до +4кг, но тази зима ме побърка и сега съм с +8кг и незнам как ще стане( а да не забравяме, че вече съм и мома бая голяма Laughing). Имаме си вече 2 зъба, надявам се настоящото разболяване да е свързано със зъби, но не вярвам. А освен това става днес на цели 8 месеца, на мама голямото момче. Честити месечинки на Маргарита, Теодор и Евгений да са здрави, весели, засмяни.
Абе къде са мацките от кв. Възраждане кога шъ са видим  ?
Пожелавам Ви лек и усмихнат ден!( аз малко като Миглена забравих и новата фамилия)

# 24
  • Мнения: 4 524
Моят дядо е с прекрасни сини очи и никой от децата му,внуците и правнуците не е с такива ConfusedА аз тайничко се надявах Андреа да ги открадне ама нейсе Crossing Arms
Нищо, второто може да ги вземе!  Wink Прекрасна ти е Андреата, страхотни очета има, пу пу пу!  Heart Eyes
Топчице, съжалявам, че сте болнички.  Sad И моят Стефан така - докато тръгна на ясла нямаше сериозно боледуване, само Т от зъби, а на яслата - кажи-речи всеки месец. Слава Богу, успяваме без АБ да се справяме, но малкото намаза един път. Sad Когато децата са болни, даже една настинка да е, целият свят ти се срива.
Чоко, саксиите на мама явно са интересен обект за всички човечета в проходилки. Mr. Green Аз имам едно, папрат ли е, какво е, не знам, обаче едни филизи висят до земята. Ей, голям кеф да ходим да ги дърпаме! Crazy А последната му заигравка е пердето. Отива до него и го дърпа с всички сили. Laughing
Максим май ще ми прави вчерашния номер. Сега спи. От два часа вече. Сигурно после ще ми будува цял ден. Не ми пречи, стига да кротува, а да не се дере.
Честити месечинки на днешните малки сладури!  Hug

# 25
  • Мнения: 548
Едно записче и от мен!Честито на Маслинка и Топчица ,да сте здрави и много обичани!Честити месечинки на всички,да радвате много мама и тати!И сега да ви изчета.

# 26
  • Мнения: 2 567
Добро утро, Hug
честит празник на съ-водолейките!  bouquetДа сте живи и здрави!
Мятам се на кростренъра да прогледна.  Tired Ако едното спи непробудно, то другото се буди  Outta Joint

# 27
  • Мнения: 54
Здравейте и в новата прекрасна темичка  Heart Eyes

Честит рожден ден на МАСЛИНКА и ТОПЧИЦА!

Честити месечки на порастналите сладурчета! newsm51
Гери, браво за мерките и спокойствието на Ели  Peace Дано и твоите проблеми с гъбички и тем подобни се оправят бързо и повече да не се случва и резултатите да са добри  Hug Чудесна разходка сте си направили. Иначе аз идвам от време навреме към лозенец, но на гости на майка ми и не взимаме количка. Сега предстой хубаво време, та ще направим някоя разходка в парка.
Симона ми е заспивала така и съм я будила само да й сменя памперса, да я нахраня и си е продължавала да спи - това ако много се е изморила през деня и не е спала достатъчно, вече няколко пъти й се случва.
Аз да попитам: къпете ли още всеки ден бебоците? Че ми казват че вече били големи и не трябвало всеки ден да се къпят. А на нас ни е такъв кеф банята  Crazy
Жененик, много неприятно това с болките  ooooh! дано се намери кой да ти помогне да се оправиш бързо да може спокойно да си гледаш домакинството и детските усмивки  Hug
Светли, все така яшно да е мъничето и дано наистина избие вече туй зъбче да не се мъчи повече  Peace ''стани-легни''  Joy Joy Joy (ох мене ми е смешно, ама на ставащите сигурно не им е  Embarassed)
Лъвичке, браво и на твойто гардже  Peace а със зелето ме учуди, мислех че е доста подуващо и се дава по нататък  Thinking И на лчбко бързо и безпроблемно да му избиват зъбчетата  Hug
Еви, стискаме палци за гривната, ама то по-хубаво бижу от таз малка госпоЙца няма да си намериш, пу, пу  Crazy
Ди13 и Мая и Топчица, бързо да се оправят болничките  Hug
4око, изобщо не се оплаквай за тези 5 кила, като си свалила 21  Flutter аз съм свалила 8 веднага след раждането и от тогава 1 кило - остават ми минимум 10 за сваляне  Tired За захранването - то Симона сама ще си покаже как й е най-добре  Peace дано и твоите проблеми отшумяват  Peace
Пробвах най-сетне да дам попара на Симона, но беше много рядка и я изплю повечето ( то 3-4 лъжици опитах да й дам и се отказах). Вие на каква консистенция я правите таз попара?
По повод на заглавието - Симона вече ме побърква с това бабабабабабабабабабабабабаба - всичко е баба последните 5 дни, вече и аз ще почна да казвам баба на всичко  #Crazy
Айде стига, че пак се отнесох
Хубав и усмихнат ден на всички    bouquet  bouquet  bouquet

# 28
  • Мнения: 98
Eви, и така си е много хубава Андрейка! За очите знам, че се наследява гена на бащата/и неговата рода/, ама не съм научно убедена Embarassed Чакам да се похвалиш с нова гривничка Wink
Ди13, бързо да оздравявате Praynig
Зойче, как се справяте с Били с новата ситуация?
Анту, папрат ще да е. Аз цветята съм ги баракидарила, защото и Радо си направи салатка няколко пъти Mr. Green
Чоко, дано се справиш бързо и успешно с гинегологичния проблем. Аз се каня този месец да ходя при чичко доктор, дано да няма нищо, ще обсъждаме вида спирала и поставянето й, цитонамазката също няма да я пропусна.
Ние все още кашляме в дует, щото и аз прихванах. Май нещо почнаха да го мъчат зъбетата,  спи неспокойно и с такова настървение си дърпа биберона и много обича да ме "хапе". Най-новото е, че като кръжи с паяка и вика "не-не-нее"

# 29
  • София
  • Мнения: 1 635
Здравейте от мен,
Първо да честитя за вчерашните рожденни дни на Топчица и на Маслинка. Чакаме снимки.
Второ да честитя на всички пораснали юнчета - вчера и днес. И за тези в събота и неделя. Че няма да влизам в нета, докато се ремонтираме.

Да ви кажа вчера се видях с една приятелка - вече в осми месец. И се обади друга, която чака юнче тази година. И техните емоции много ме развеселиха. Особенно за втората, че кара проблемна бременност, разни диабети и прочие гадости. А и от една седмица не се беше обаждала - та леко ме беше притеснила. Вчера и е била феталната морфология и сега чакаме момиченце. Много се радвам.

За косите, ще направя подбор снимки от типа какви коси имах и сега ква проскубана кокошка съм. За да онагледя драмата. Хич не мога да приема, че вече остарявам по мъничко.

Относно очичките - в момента в който спрях да кърмя стана ясно. Ще има моите светло кафеви (почти жълти) очи. Освен, ако не се изпъстрят в пубертета. Но тъмните сини очи на баща си няма да има 100%. От което той много страда (бащата), а аз се радвам. Не харесвам синеоки мъже. Laughing Сините очи да ги пази за момиченце. Joy

Иначе нощем - вече рядко спи нормално. Много сънува - сяда, лази, заспива до където е стигнал в крачка и така. И всичко това, след като спеше като пънче, дори в периода на коликите и на никненето на първите зъби. Нощния сън му беше свещен. Е - вече не.

Офф стискайте палци. Че утре като взривят хола, ще почнат да ме юркат моите мАже - баща, съпруг и син. Да не стигнем до бой. Joy

Общи условия

Активация на акаунт