Бременна съм за втори път

  • 2 791
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • София - Дианабад
  • Мнения: 656
Честито!   bouquet
Точно в "Часът на мама" коментираха такъв случай - майката е родила със секцио и след 8 месеца е забременяла отново. Докторът, който гостуваше, сподели, че всичко е индивидуално и зависи от медицинските показания дали да роди отново секцио, или нормално.

# 16
  • Мнения: 1 168
Честито!   bouquet
Точно в "Часът на мама" коментираха такъв случай - майката е родила със секцио и след 8 месеца е забременяла отново. Докторът, който гостуваше, сподели, че всичко е индивидуално и зависи от медицинските показания дали да роди отново секцио, или нормално.

8+9=17 т.е. 1г и 5мес. е достатъчно, по-големият "проблем" е ако няма кой да ти помага Wink

# 17
  • Мнения: 780
Честито!  bouquetЧувала съм за 6 месеца,все пак се консултирай с лекар.Лека и безпроблемна!  bouquet

# 18
  • Мнения: 1 555
Честиото!!!  Grinning
И двете си деца съм родила със секцио и всички лекари ми казваха, че трябва да има 6 месеца от последното раждане, защото до 6 месеца се възстановява организма.
Разбира се, че ще си задържите бебчето, само ще ти кажа че няма никаква гаранция дали ще забременееш след 8 месеца или след 8 години всичко е Божа работа. Само за инфо - познавам 2 майки и двете родили със секцио - едната забременя 6 месеца след като роди и износи и роди здраво бебче без никакви проблеми, а другата забременяла 12 години след първото секцио и влиза няколко пъти в болница за задържане и се побъркваше от притеснения, независимо че си роди здраво бебе, така че всичко е строго индивидуално и зависи както от физическа,, така и от психическа настройка !!!
Успех !!!

# 19
  • Мнения: 323
Аз мисля че няма да имаш проблем но все пак доктора ще ти каже  Peace честито дано всичко е наред лека и спокойна бременност ти желая  Hug.
[/quote Peace

# 20
  • Мнения: 881
Честито!Лека бременност и на финала едно здраво и хубаво бебче ти желая!

# 21
  • Мнения: 605
Здрасти! Аз разбрах, че съм бременна с малкото, когато голямата беше на 11 месеца, при това втората бременност беше планирана /мислехме, че ще отнеме повече време бебеправенето  Grinning, но не би ..../. Трудно е първите няколко месеца, докато се адаптираш, после режима се изравнява и става по-лесно.
Вземи решение и повече не го мисли  Simple Smile Успех.

# 22
  • Мнения: 9 973
  bouquetняма да те върнат Wink

# 23
  • София
  • Мнения: 2 381
Честито! Дано нямаш проблеми!  Praynig Hug

Общи условия

Активация на акаунт