Меню за Свети Валентин

  • 13 719
  • 93
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 448
Момичета,страхотни идеи давате!  bouquetАз все още умувам какво да приготвя набързо след работа за милото.

# 31
  • Мнения: 51
Момичета, радвайте се , че има с кого да празнувате.....няма значение къде и какво....според мен  Heart Eyes Много е тъпо да си сам на празници....особено този   cry

# 32
  • Мнения: 3 782
Е  dany_vas, пожелавам ти да не бъдеш сама, не само на празници, но и в делници. Скоро да срещнеш любовта  Heart Eyes Heart Eyes

# 33
  • Мнения: 134
Да не забраваме, че менюто за този празник трябва да е лекичко заради основня десерт Embarassed Мисля да е нещо с пиленце разбира се добра салата и за десерт плодове с цедено кисело мляко орехи и мед  Heart Eyes #Crazy Crazy

# 34
  • Мнения: 655
a be nie sme si zapazili masa v edin restorant,ama da ima romantika utre ve4erata taino 6te pravia tortata na Madlen Algfari ot BONapeti(sus zakvasenata smetana)i 6te napi6a s naturalen 6okoalad OBI4AM TE. Grinning
samo deto neznam kak 6te imam sili ,za6toto mislia da ia pravia prez no6ta,4e sutrinta da go iznenadam. Blush
in4e vsi4ki mama sa dali strahotni ideiki a  praznika! Heart Eyes

# 35
  • Мнения: 22 867
Още едни ефектни  сърчица за празника. Тестото е като за еклери, оформянето е оригинално.

# 36
  • Мнения: 506
м сърчицата звучат вкуууусно,но дали няма да останат твърди като нямат крем вътре newsm78

# 37
  • Мнения: 22 867
м сърчицата звучат вкуууусно,но дали няма да останат твърди като нямат крем вътре newsm78

Ако става въпрос за горните сърчица - имат крем. Както еклерите.

# 38
  • Мнения: 506
quote author=labrex link=topic=265377.msg6500571#msg6500571 date=1202855253]
м сърчицата звучат вкуууусно,но дали няма да останат твърди като нямат крем вътре newsm78

Ако става въпрос за горните сърчица - имат крем. Както еклерите.
[/quote]

значи руския ми нестава за нищо Embarassed[

# 39
  • Мнения: 22 867
.........значи руския ми нестава за нищо Embarassed[

Може би си го пропуснала:

Цитат
Готовые пирожные остудить и разрезать каждое сердечко вдоль на 2 половинки.
На нижнюю половинку сердечка выдавить из кондитерского мешочка взбитые сливки и накрыть второй половинкой сердечка (по-желанию, можно положить между двумя половинками сердечка свежие или консервированные ягоды).Сверху по контуру сердечка нанести взбитые сливки и украсить пирожное свежими ягодами или ягодами из варенья
.

А ако са по-дебелички, може би няма да е нужно да се режат, а с шприц ще може да се напълнят като еклер. newsm78

# 40
  • En un lugar de La Mancha...
  • Мнения: 284
Момичета,вижте каква оригинална идея открих в блога на една известна вече тук испанка-Алисия(авторката на руло Алисия,което беше пуснала Габи):








Оригиналната рецепта ето тук:http://www.recetariocanecositas.com/#up

Ако някой се заинтересува,да казва,ще я преведа Peace

# 41
saby, моля те превеждай!
Изглежда  Crazy
 Hug

# 42
  • Мнения: 98
Дали ще е много нахално,ако помоля за превода и на торта"Сахер"от същият линк? Embarassed Confused

# 43
  • Мнения: 3 782
Някой няма ли да ми каже нещо за моето предложение, чудя се дали само, ако сложа сметана между плодовете, дали ще се получи нещо. Моля помогнете,че не остана време. Praynig

# 44
  • На небето
  • Мнения: 5 530
saby, моля те превеждай!
Изглежда  Crazy
 Hug

Превеждай, превеждай. И аз искам рецептата!  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт