Петиция за провала на сайта за градините

  • 1 484
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 181
Момичета , интереса е виден от това, че има вече 10 теми по въпроса  ooooh!
Не може да се пише във всяка една от тях.
Освен това не виждам смисъл вече от тази петиция.
така или иначе е назначен външен одит на процедурата , нека изчакаме резултатите.

# 16
  • Мнения: 47 982
на сайта има качени новини, видно е развитието по темата  Wink

# 17
  • Мнения: 9 990
А възмущението и напрежението беше огромно Confused. Чудо, чудо ooooh!... много съм учудена от реакцията сега.


 Всяко чудо за три дни.Дано пък се сетят повече да подпишат петицията!

Е, кво те учудва,  на първа страница трябва да има по 5 теми за Слави и още толкова за колата на кмета, няколко петъчки сексуални-задължително и малко клюкарски кой с кое гадже е в момента...

# 18
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Споко, бе, Ню. Чак сега видях темата. Подписах се и аз.

# 19
  • Мнения: 47 982
мисля че не е честно да променят правилата след кандидатстването  Crossing Arms
ето защо подкрепям петицията За анулирането

# 20
  • Мнения: 9 990
Момичета , интереса е виден от това, че има вече 10 теми по въпроса  ooooh!
Не може да се пише във всяка една от тях.
Освен това не виждам смисъл вече от тази петиция.
така или иначе е назначен външен одит на процедурата , нека изчакаме резултатите.


Сори, Клео, ма не 10, а 110 трябва да са темите.Така, както са и за манекенките-коя с какви цици е.Иначе не ми се вижда нормално да се реве инак в съседния подфорум какви са градините, колко са им ваканциите, какви са лелките и прочее.Дойде ли време за гражданска позиция циците стават мноооого интересни и подобни теми минават на 2-3-4-5-10 страница.

# 21
  • Мнения: 47 982
аз лично съм против прилагането на състезателен принцип за малкото места, вместо да се работи за увеличаването на местата
ако се правеха и двете неща- разбирам, но единствената дейност по въпроса с градините да е тази система за кандидатстване  Naughty
не се бях замисляла за защитата на личните данни, но егн на детето ми се пльоска в този измислен сайт и не се знае изобщо какво се прави с данните ни... #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт