как да се справим с коликите ????

  • 8 483
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 745
миличка няма режим!!!когато спи ,не я будиш да яде щот са минали 3 часа.ти сама ще почувстваш бебето си и ще се сработите.педиатрите са ми много смешни като настояват за тези прословути 3 часа!!!коликите ще минат,трябва търпение.после ще видиш колко лесно и приятно се гледа бебешока,като е спокоен!!! Peace

# 16
  • Пловдив, Раковски
  • Мнения: 115
Моят Стилиян имаше адски колики около 2 седмици- нищо не помогаше, аз   ревях с него редом! Cry Но давах Еспумизан Л и продължавам да давам,понеже след двуседмичните мъки се успокои и сега многооо рядко го хващат! Спирах му капките 2 пъти и пак започваше рев ама рев! И сега пак му давам!Все някои ден ще минат! Peace

# 17
  • Мнения: 164
Samo s taprenie... Inache az davah na sina mi Infacol i tryabvashe da izpie 2 opakovki za da mu minat, davah i Sab simplex no bez uspeh .... Uspeh


Kristiqn e roden na 10.09.2007

# 18
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Зарежи всякакви режими......и се въоръжи с търпение bowuu

# 19
  • Мнения: 26
Мога да ви препоръчам инфакол - върши добра работа. Проблема е че не се предлага в бългаските аптеки. Но активното вещество - симетикон е в основата на Сабсимплекс и Еспумизан. Проблема при Сабсимплекс е че трябва да се дава 15 минути преди хранене.

# 20
  • Мнения: 9 973
чай от копър,капки саб,еспумизан,бейбинос,инфакол...........

# 21
  • София
  • Мнения: 672
Нас режима ни спаси- няма шега. Ядене на 3 часа първия месец и на 3.5 часа втория. Нощна почивка поне 6 часа, да почине стомахчето. Иначе като реве и си мислиш че е гладно можеш да прехраниш - особено ако даваш АМ.

Давах инфакол, чаят от копър вършеше чудеса също. Сученето - давах му да суче дори и като знаех че нямам кърма - най му помагаше от всичко. Други неща като почнеха кризите - загряване на коремчето, лежане по коремче (така заспивахме), носене в поза "тигър на клон" ( с притиснато коремче) и шума на нашия приятел - сешуара Simple Smile

Внимавай със капките на симатиконова основа - някои бебета се запичат от тях  Hug

Най важното - търпение му е майката...

# 22
  • Мнения: 159
Не сме спазвали никакъв режим, давахме капки, но като че ли от тях нямаше никаква полза.  Успокояваше се когато е гушната и когато я кърмя.

# 23
  • Мнения: 422
не знаех, че еспумизана , или саб симплекса се дават 15 мин преди ядене,,,
пише преди или след всяко хранене , аз и ги давам преди, но не знаех че трябва по
рано, ще пробеам и така, иначе вечер не я сабуждам 6 4аса си по4ива става 2 ве4ери и после
пак на 3 три 4аса ина4е през деня по 4естичко,,, офф въоръжих се с търпение, но някой
път направо ми се идва да плача с  нея,, къса ми се сърцето, казаха ми за някакви немски
били много добри ,но за съжаление ги нямало на БГ пазар, жалко ,,,, иначе тези инфакол не
сме ги пробвали ! newsm78

# 24
  • София
  • Мнения: 1 603
казаха ми за някакви немски
били много добри ,но за съжаление ги нямало на БГ пазар

лефакс

Но вълшебно лекарство за колики няма, гушкане му е майката и не се притеснявай - ще мине.

# 25
  • Мнения: 64
 Единствено имаше ефект от капките БЕБИНОС.Давала съм и САБ симплекс,еспумизан,чая на ХИП,но нямаше ефект.

# 26
  • Мнения: 35
На моят бебок първо му давах Саб симплекс, но от тях се запече и ги смених с Еспумизан за бебета. Останах много доволна от тях. Grinning

# 27
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Аз да ти кажа още нещо, което на нас много ни помага. Давам Саб симплекс точно преди всяко хранене / без нощните /, а когато започне да плаче му слагам топли пеленки на коремчето и го гушкам.
Много бързо се успокоява. Затопляш ги с ютия и му ги слагаш на коремчето върху дрешките и го гушкаш. Успех!

# 28
  • Мнения: 502
С търпение. На нас нищо не ни помогна. Давахме му капки, масажи, да спи по корем. Докато не ги премина нищо не помогна.

# 29
  • Мнения: 724
Много търпение отминават.Давала съм какво ли не и ефект "НУЛА"

Общи условия

Активация на акаунт