Цветята се пробуждат - цветарките събуждат!(21)

  • 31 835
  • 458
  •   1
Отговори
# 390
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 25 018
Момичета някакви идеи за цветя в северна стая и северен прозорец. Кампанулата дали ще ми виее там?

# 391
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Аз съм разочарована ,няма пасифлора ,:tired:но пък да не съм капо милото ми е донесло портокалово дърво което е 3 годишно и е много хубаво Peace

# 392
  • Мнения: 2 085
Фрезиите ми се появяват една по една. Вече са три. Остават девет Laughing
Сега поникват?Кога ги сади?

# 393
  • Мнения: 668
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА и от мен!

Момичета този клен майка ми преди няколко години го беше посяла на вилата в градината. Пролетта избиват свежи млади клонки, нараства много бързо и почти цяло лято цъфти като лудо до късна есен. Като се застуди го изрязват до дъно и го зазимяват в пръста. Сято е на дирекна слънчева светлина. Ще се поровя и ако открия някоя снимка ще я пусна

Tasha, на каква надморска височина е вилата ви?

# 394
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Момичета аз миналата седмица садих фрезий от семенца ,някой има ли опит  newsm78,но малко късно ми казаха ,че и те се накисвали първо във вода Tiredдано поникне поне една Praynig

# 395
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 25 018
Фрезиите ми се появяват една по една. Вече са три. Остават девет Laughing
Сега поникват?Кога ги сади?

На 4-ти февруари ги садих. Още една е поникнала

# 396
  • Мнения: 363
Честита баба марта.
Ние отстраняваме сухите неща и всяка година излизат приказни калдъръмчета.

# 397
  • Мнения: 764
Чародейка,покрих ги,и другите посяти също.Оба4е,видях,4е едно от семенцата на кобеята е поникнало PeaceБяха 5,но имам съмнения,4е едното ми го е изяло едно пти4е,видях,4е беше разровено.Дали е сварило да го намери,оба4е...Дано е оцеляло PraynigТо и за за това ги преместих вътре,не само заради студеното Rolling Eyes
Относно фрезиите на мен ми пратиха лукови4ки,не семена...посях ги направо в пръстта,така пишеше.Мирел,твоите какви бяха?

# 398
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862
 Hug здравейте и от мен!!!
Ася и всички др съфорумки искам да ви попитам за фурмите?!?!?...днес си събрах малко и не знам какво да ги правя.майка ми каза да ги оставя да се изсушат на сянка и на проветливо място и чак тогава да ги засадя.вие какво ще кажете???пък нали ще си ходим за БГ и реших да се запася...  Thinking

# 399
  • София
  • Мнения: 4 051
Честита баба марта.
Ние отстраняваме сухите неща и всяка година излизат приказни калдъръмчета.
Така и направих, но дали не сбърках, като направо ги изкорених?

# 400
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 25 018
Чародейка,покрих ги,и другите посяти също.Оба4е,видях,4е едно от семенцата на кобеята е поникнало PeaceБяха 5,но имам съмнения,4е едното ми го е изяло едно пти4е,видях,4е беше разровено.Дали е сварило да го намери,оба4е...Дано е оцеляло PraynigТо и за за това ги преместих вътре,не само заради студеното Rolling Eyes
Относно фрезиите на мен ми пратиха лукови4ки,не семена...посях ги направо в пръстта,така пишеше.Мирел,твоите какви бяха?

Точно луковички бяха. Купих ги от Кауфланд. Обнадеждена съм за тях, но за другите които посях като семенца, надеждата ми гасне.

# 401
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
ka_te_to  сади смело фурмите ,те ще си поникнат Peace

Miriel значи от семена  няма шанс да поникнат фрезийте  newsm78жалко ,ще чакам тук да пуснат луковички  и ще си купя и аз Peace

Italina щом поне едно е тръгнало ,после от него можеш да си насадиш разници ,не е фатално Peace

А някой от вас знае ли нещо за отглеждането на червенпортокал,дали може да го изнеса навън още сега или е раничко  newsm78

# 402
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 25 018
Купих си кокосов орех и искам да го поседя. Съвети приемам всякакви Wink

# 403
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Аз имам един кокос в една саксия ,посаден още през декември но така като го гледам май няма намерения да покълне Tired знам че трябва да е много топло за да покълне ,и трябва да изглежда по този начин Peace
http://www.uni-graz.at/~katzer/pictures/coco_12.jpg

# 404
  • Мнения: 6
Момичета, моля за помощ!
Днес си купих от Метро 2 вида магнолия. За съжаление на опаковката има много малко указание как да се посади и то в картинки, без никакъв текст.
Ако някой има представа или информация на какво място в градината да я засадя, нека помага. В нета не намерих почти никаква информация. Пък меракът е голям!
Приемам всякакви съвети и благодаря предварително но всички!

Общи условия

Активация на акаунт