Отговори
# 15
  • Мнения: 2 000
Изгледах го. Айде честито на победителката, със здраве да си кара яхтата Simple Smile

Ян Бибиян, честита ви рожденичка. Да е жива и здрава, и много късмет да има в живота.

# 16
  • Мнения: 408
А бе, мама Диди, знам те, бееееееее   Blush
Севде, аз съм в "Доверие", имаме и здравни осигуровки там, благодарение, на които си спестих някои разходи за изследвания и лапароскопия. Само "лукса" да си избера лекар не ми поеха.

# 17
  • Мнения: 119
Здрасти   bouquet
Диде, много добре оформена тема, от бързане да се запиша първа не можах да те похваля вчера.  Wink
Ще опитам да дойда на тази среща, но засега няма да се каня предварително, че предния път много говорих и пак не дойдох.  Embarassed

Девойки, търся да купя сгъваема кошара на две нива.
Нещо подобно.

Искам да и взема една, която да стои само в майка и като я водя на гости да спи там. Нямам претенции към марка, стига да е запазена и на читава цена.
Гледах, че в продавалника има разни, но повечето са в София а и за двете страни ще е по-удобно да са в един и същи град.

# 18
  • Мнения: 2 000
Искам да и взема една, която да стои само в майка и като я водя на гости да спи там. Нямам претенции към марка, стига да е запазена и на читава цена.
Гледах, че в продавалника има разни, но повечето са в София а и за двете страни ще е по-удобно да са в един и същи град.

Пъзелче, и аз така затърсих такава кошара като се роди Пламен. Точно за в майка ми да спи, когато е там. Като гледах тогава ги продаваха в Продавалника по 50-60 лева и като сметнах и разходите за доставка ми излезе почти на същата цена. Накрая купихме нова за 90 лв. Много е удобна и още я ползваме иначе щях да ти я подаря.

# 19
  • Мнения: 106
Приветче Simple Smile
Как сте?Изпихте ли си сутрешното кафенце?
А срещата къде ще е?В пещерата ли?Там маи няма много място....В смисул ако се съберем тайфата като миналия пат...няма накъде да се събираме....
Ресторант Сливен приема ли се на 1-во четене? Grinning

# 20
  • Сливен
  • Мнения: 894
здравейте момичета Hug
честита нова темичка  bouquetс мнооого хубавко заглавийце bowuu
mamasewi.аз не знам в кой пенсионен фонд са ме сложили newsm78

# 21
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 384
Ха здравейте и от нас.За срещата нямам претенции само да се съберем някъде

# 22
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Брех, 5 минути търся темата, пък то нова имало Simple Smile

Момичета, днес аз черпя. Имам си кака на 13 Wink

,
,

Сега изгоних сутрешните гости и населението из къщи и отивам да си довърша тортата ... Mr. Green

# 23
  • Сливен
  • Мнения: 197
     Здравейте,момичета и от мен. Ян Бибиян,честита ти рожденичка.Да ти е жива и здрава и много да те слуша и ти нея  Wink.
    Лек и спорен ден на всички  Hug

# 24
  • Мнения: 119
Честита ти рожденичка! Да ти е жива и здрава!



Много вкусно! newsm53

# 25
  • Мнения: 119
Пъзелче, и аз така затърсих такава кошара като се роди Пламен. Точно за в майка ми да спи, когато е там. Като гледах тогава ги продаваха в Продавалника по 50-60 лева и като сметнах и разходите за доставка ми излезе почти на същата цена. Накрая купихме нова за 90 лв. Много е удобна и още я ползваме иначе щях да ти я подаря.
София има хубава дървена кошара в нас и сгъваема на Ичера ако сега и за майкини и взема нова след време ще си ги бия в главата всичките тези легла, затова гледам да мина тънко, но ако не успея да намеря ще се купува нова.  Crossing Arms

Ян Бибиян, да ти е жива и здрава рожденничката!!!

# 26
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 384
честита рожденничка на ян бибиян да ти е жива и здрава и само да ви радва

# 27
  • Мнения: 76
Брех, 5 минути търся темата, пък то нова имало Simple Smile


И аз така! Mr. Green
 Ян Бибиян, честита ти рожденничка! Да расте здрава и умна за гордост на мама!

# 28
  • Мнения: 54
 newsm59 на дъщеричката на Ян бибиян
МНОГО ЩАСТЛИВО ДЕТСТВО И СБЪДНАТИ МЕЧТИ.....
ЩУР КУПОН ТАЗИ ВЕЧЕР ДА СПРЕТНЕТЕ.......ХАЙДЕ НА ДИСКО newsm68
А ЗА МАМА   smile3525


Пъзле и ние имаме две кошари даже нашата е точно такава и с удоволствие щях и аз да ти я подаря но я пазим като дойде сестра ми от София за нейното дете........че сега има и второ #CrazyЩе питам комшииката тя ми беше споменала че иска да си продава сгъваемата кошара и ще ти пиша на лични за резултата

Аз свърших домакинската работа newsm79 wash hang.........ХАЙДЕ НА КАФЕ lalalala

# 29
  • Мнения: 7 430
Честит рожден ден на голямата госпожица Wink

ДА е слънчева и усмихната, здрава и добра ученичка Peace



За теб БибиянЧЕ

П.С. ..ох, така ми се прияде такава тортичка, като на първата снимка Mr. Green

Последна редакция: сб, 09 фев 2008, 17:39 от Дидка КОДЖАБАШЕВА

Общи условия

Активация на акаунт