Отговори
# 225
  • Мнения: 35
Разкошни са, особено втората. Браво smile3501

# 226
  • Мнения: 271
Теска, браво, страхотни са!

Я, аз срам, не срам да попитам къде е този бивш Савулен?

И да уточня, че май ви оставих с погрешно впечатление, въобще не съм в депресия или нещо подобно, просто ми се изгуби речника, не ми се пишеше /може би всеки е имал такива дни/, а и в стаята където е компютъра е доста студено и като паднат малко повече температурите, няма отопляне. Иначе оптимизма ми не се е изпарил, още повече, че наближава и пролетта.

Добре дошла на ekaterina!

А къеде се изгуби Меги?

# 227
  • Мнения: 106
Мммм много сте писали....
ТЕС -първата повече ми харесва.....
Приветче на ekaterina Simple Smile
А този савулен къде е...?Че нещо ми се губи... Simple Smile
Днес беше голям кеф навън....Даже се засякохме с Ева Simple Smile   bouquet
Хайде чаучи до по-късно!! Simple Smile

# 228
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 397
Аз доколкото разбрах бившият Савулен е затворен за ремонт newsm78 незнам дали са го отворили.Иначе ми е все тая къде ще се събираме важното е да се съберем някъде Hug

# 229
  • Мнения: 106
ААааа...Пеце знаеш ли кое е тва...сега се сетих-МАТРИЦАТА където беше.... Simple Smile Слънчоглеите беше преди... Simple Smile Там ме устройва.....Само да ми дадът зелена светлина за 29... Simple Smile

# 230
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 397
Абе Люске бившата Матрица.Забравих да приветствам Екатерина с добре дошла при нас  bouquet

# 231
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 397
Е аз докато писах и Люската се сетила.Ние неможем да излизаме на разходка защото следобяд пишем домашни с каката Cry.А иначе така ми се излиза ама става само предиобяд.Тес страхотни снимки повече ми харесва втората.

Последна редакция: ср, 20 фев 2008, 19:20 от Пеца

# 232
  • Мнения: 7 430
Теска, и двете са много сладки, но първата ми е фаворит Hug
Ще я изям куклата Heart Eyes

...лека вечер и   love001  love001

# 233
  • Мнения: 54
Добра вечер....
В нашия квартал луда работа момичета........нали отвориха новата Била ..лудница......хора.....балони.......заря.....направо все едно има митинг....имаше и концерт на Тони Димитрова. #Crazy
Тес срахотна си........и двете ми харесват.....искам и азззззз.......такава за празника с моята красавица.........МОЛЯ.......ако си съгласна да ти пратя снимка.......... Praynig
Добре дошла на ЕКАТЕРИНА Hug
Лека вечер на всички Wink

# 234
  • Мнения: 408
Я, аз срам, не срам да попитам къде е този бивш Савулен?
Който не работи, не яде по заведения  smile3533
Шегувам се  Mr. Green Савулен е под пионерския дом. Май беше детска градина едно време. Днес бях там - сменил се е собственикът, имат готвач италиянец. Тараторът ми хареса, обаче от другите неща не бяхме впечатлени. Да не говоря, че на компанията супите им бяха студени. А пък обедната ни почивка свърши, докато ни донесат яденето  ooooh!

# 235
  • Мнения: 119
Я, аз срам, не срам да попитам къде е този бивш Савулен?
Който не работи, не яде по заведения  smile3533
Шегувам се  Mr. Green Савулен е под пионерския дом. Май беше детска градина едно време. Днес бях там - сменил се е собственикът, имат готвач италиянец. Тараторът ми хареса, обаче от другите неща не бяхме впечатлени. Да не говоря, че на компанията супите им бяха студени. А пък обедната ни почивка свърши, докато ни донесат яденето  ooooh!

За още по точно обяснение- зад детското зъболечението.

# 236
  • Мнения: 106
Мама Севи даде най-точното обяснение Wink

# 237
  • Мнения: 54
ДОБРО УТРООООООООО Hug
Хайде и днес слънчево настроение и много усмивки по лицата  bouquet
Ние след малко тръгваме за яслата..... baby_neutral

# 238
  • Мнения: 119


Слънчев ден на всички!

# 239
  • Мнения: 1 063
Здравейте   bouquet

Екатерина добре си ни дошла Hug

Тесче страхотни са ти снимките,браво smile3501 първата е със страхотни цветове Peace

Успех на всички в заниманията им днес!!! Hug

Общи условия

Активация на акаунт