Санаториума в Сандански

  • 5 854
  • 53
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 336
Въобще не е задължително. Обаждаш се на рецепцията иси запазваш стая. Когато се регистрираш, отиваш и на лекар, който ти назначава процедури  Peace

Ваджра, а какви процедури му правят на детето? Ние другата седмица ще ходим и искам да знам дали има нещо специално за малки деца, моите са на 2.

# 16
  • Мнения: 872


 искам да знам дали има нещо специално за малки деца, моите са на 2.
За децата има гимнастика сутрин, инхалатор, нагряване на синусите-солук, магнит-едни магнитни кръгчета прествляват.
Дали ще прави детето някакви процедури или не ,решава лекаря,след преглед, той назначава процедурите. Но дали ще ходите на тях или не си е по желание.
Желая ви да уцелите приятно време! Peace

# 17
  • СОФИЯ
  • Мнения: 601
Гимнастиката според мен е за по-големи деца, защото се усвоява най-вече правилното дишане. Процедурите, които сме правили са Солукс / нагряване на болни места/ и Инхалации / при нас с физиологичен разтвор/.

mishlentze, попитай за масажите, по принцип се плащат, но ти можеш да се договориш с масажистите  Wink

# 18
  • София
  • Мнения: 679
Някой знае ли какви са приблизително цените на процедурите, днес звъннах, но няма свободни места в санаториума и ще трябва да отседнем на квартира, а да ходим за процедурите в санаториума, които ще плащаме допълнително разбира се плюс прегледите при доктора към санаториума. Все пак съм с две деца и ми се иска да бъда подготвена! Мразя изненадите Wink Ако някоя мама от Сандански види темата търсим си апартамент в Сандански за 10 нощувки след 25 март две спални или спалня и хол с кухня, ще бъдем аз с двете девойки и бавачката.

Последна редакция: вт, 04 мар 2008, 16:18 от villi

# 19
  • Мнения: 1 058
Този санаториум извън града ли е?

# 20
  • Мнения: 872
villi, според мен не си струва да ходите на процедури на децата в санаториума, из града има частни кабинети ,които предлагат процедури. За децата сутрин има гимнастика, дишане с инхалатор, солук, ако лекаря прецени че има нужда...Много често казват,че няма свободни часове .Самите процудури са по 2-3 лева. В Сандански важен е климата, да се разхождате в парка и по гората...Процедурите за деца не са нещо особено.
Този санаториум извън града ли е?
На края на града се намира, има градски транспорт, на един баир е, за слизане и качване 2 пъти на ден пеша например...писва, зависи и от физическата подготовка все пак. Grinning

# 21
  • Мнения: 399
Здравейте,
Преди няколко дни се върнах от санаториума в Сандански, а детенцето ми все още е там със свеки. За първи път бях там и определено съм доволна. Всички там казват, че най-важното е да се правят разходки и да се седи поне 10 дни, за да има някакъв ефект.
Ако някой се интересува от нещо по конкретно да пита  Simple Smile

# 22
  • Мнения: 1 058
Не ми се отварят цените. Някой може ли да каже какви са.

# 23
  • Мнения: 399
Копирала съм директно цените.

Апартамент*   възрастни - 39     деца до 14г. - 29,25
І-ва А* - 2 л.       възрастни - 36     деца до 14г. -27,00
І-ва А - 2 л.        възрастни - 28     деца до 14г. -21,00
І-ва  - 2 л.         възрастни - 25   деца до 14г.- 16,00
І-ва  - 3 л.         възрастни - 25   деца до 14г.- 16,00
І І-ра            възрастни - 20     деца до 14г.- 13,00

Легенда:
КАТЕГОРИЯ НА ЛЕГЛАТА, КАКТО СЛЕДВА:
АПАРТАМЕНТ* - СТАЯ, ХОЛ , САНИТАРЕН ВЪЗЕЛ  - ОСНОВНО РЕМОНТИРАН С ВКЛЮЧВАНЕ В ЦЕНАТА НА ТЕЛЕВИЗОР И/ИЛИ ХЛАДИЛНИК
АПАРТАМЕНТ – СТАЯ, ХОЛ , САНИТАРЕН ВЪЗЕЛ, ТЕЛЕВИЗОР И/ИЛИ ХЛАДИЛНИК
“А*”  – СТАЯ [/b]- ОСНОВНО РЕМОНТИРАНА С ВКЛЮЧВАНЕ В ЦЕНАТА НА ТЕЛЕВИЗОР И/ИЛИ ХЛАДИЛНИК
“А”  – СТАЯ С ВКЛЮЧВАНЕ В ЦЕНАТА НА ТЕЛЕВИЗОР И/ИЛИ ХЛАДИЛНИК
I  – СТАЯ СЪС САНИТАРЕН ВЪЗЕЛ
II  – СТАЯ С ОБЩ САНИТАРЕН ВЪЗЕЛ

# 24
  • Мнения: 1 058
Мерси  bouquet.

# 25
  • Мнения: 529
Аз имам един ? към мамите от града - кога е най-подходящо   newsm78 аз мисля за края на април и началото на май,но дали няма да е късно?  Rolling Eyes
А да ми препоръчате някое хотелче,първата седмица ще съм сама с детето,пък втората може и да се преместим в по-голям с басейн (че таткото не признава почивка без плуване и т.н.)
  bouquet

# 26
  • Мнения: 2 336
В санаториума нали се правят процедури според заболяването на детето или може и без процедури, просто използваш базата като хотел Rolling Eyes

# 27
  • Мнения: 641
В ценоразписа пише ,че включва и храна. За закуска ли става въпрос?

# 28
  • СОФИЯ
  • Мнения: 601
В ценоразписа пише ,че включва и храна. За закуска ли става въпрос?

Цената включва закуска, обяд и вечеря, както и процедурите  Peace

# 29
  • Мнения: 399
Цената включва зкуска, обяд и вечеря и съответния брой процедури, които се назначават след преглед на детето.

Общи условия

Активация на акаунт