Санаториума в Сандански

  • 5 858
  • 53
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 058
Казват, че не е важен толкова санаториума, колкото въздуха.

# 46
  • Мнения: 1 058
Разбира се процедурите са полезни, но все пак е   климата е от голямо значение.

# 47
  • Мнения: 1 485
: Ради благодаря  bouquet
Заемам се с търсене на подходящо място за отсядане.

# 48
  • Мнения: 1 190
За Санаториума, освен направление от личен лекар нещо друго нужно ли е?

# 49
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Хммм,и аз май съм навита повече на хотел с топъл басейн и допълнително да ходим за процедурите. newsm78

# 50
  • Мнения: 1 190
... в събота се върнахме от Сандански, хубаво градче и страхотни местности наоколо за посещаване има.

Бяхме отседнали в хотел "Бистрица", честно да си кажа, не съм сигурна дали ще повторя, първо стаите са общо взето доста малки, сифона в банята беше почти запушен, мивките ужасно малки, асансьорът не работеше и на всичкото отгоре е на много шумно място, точно под него има голям паркинг... особено в събота, когато пристигаха автобуси от Гърция  Sick Rolling Eyes

Въздухът в парка и околностите е страхотен /като на планина/, но в центъра си е прашно и мирише на изгорели газове от колите Laughing

Нашата дъщеричка е с алергичен ринит и в момента, в който тръгнехме на разходка в парка спираше да кашля Peace

Между другото ни се наложи да заведем малката на лекар /педиатър/ Д-р Котова - препоръчвам я, ако на някой му се наложи, та тя ни препоръча в нейния случай да не я водим на процедури, защото както тя се изрази: "кой знае още какво ще й вкарат в организма" явно имаше предвид инхалациите .. препоръча възможно повече разходки на чист въздух.

 Hug

# 51
  • Мнения: 529
Ние се зърнахме в неделя,бяхме в австрийския. Много съм доволна,парка е разкошен,плувахме,правихме и първите слънчеви бани за сезона. Ходихме при лекарката в хотела,тя ни предписа инхалации само с минерална вода и сол.

# 52
  • Мнения: 1 640
Браво на вас,доволни и отпочинали, а децата ви- по-здравички.Аз така и не се наканих ,но по разбираеми причини-Варна -Сандански си е 2 дни път ,а с 3-годишно в колата -трудно си представям как ще издържим,май аз по-се плаша от дългия път,де.
Искам да питам за тези инхалации с мин.вода и сол-горе-долу в какви количества и съотношение са водата и солта  и как става процедурата,че да пробвам в дом.условия.
  Моето дете е също с атопичен дерматит,прераснал в алергичен ринит и приема Сингулар от октомври насам.

# 53
  • Мнения: 529
 newsm78 нямам представа

Общи условия

Активация на акаунт