Отговори
# 225
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Момичета след тъжната вечер ще ви пусна нещо което писах в една друга тема моля да ме извинят тези които са я чели там но да разсея мрачните мисли .

Преди години на нова година след 00.0ч с мъжа ми решихме да се преоблечем той на жена /висок е 1.88слаб/ ,а аз на мъж/със мойта скромна височина 1.55/.и да тръгнем по приятели за да им честитим и да се повеселим.Накиприх го аз със сутиен който взехме от кумшийката щото тя надарена за да хваща око,дантелена блузка ,моя къса фиерична пола ,прашки,два чорапугащника черни за да не му се виждат окосмените мъжки крака,руса перука,страхотен грим със всичките му салтанати/необходимо/и понеже има големи еленски очи с големи мигли стана като кукла.Тръгнахме с колата  кара той и по пътя се заливаме от смях и му викам че сега плаче само за КАТ.И нещеш ли след две пресечки двама униформени ни спират за проверка .Мъжа ми като ги видя разкопча дантелената блузка за да се вижда сутиена ,щрак полата нагоре да му се вижда дългото бедро чак до сливиците и зачака.Идват и -МОЛЯ ДОКУМЕНТИ ЗА ПРОВЕРКА!Мъжа ми най елегантно се надупва срещу тях за да си вземе дукументите от жабката и задника с прашките му лъсва пред очите им .На катаджиите им се изцъклиха очите пред тази защеметямаща гледка и най любезно поемат документите.Отварят и четът мъжко име и казват че това не са неговите дукументи .Но той продължава та твърди със престорен глас че са негови че няма грешка .Така 15мин докато мъжа ми се разкри и полицаито седнаха на земята от смях .Половин час не могат да върнат документите като твърдят че по хубава мацка не са виждали.А приключенията с приятелите и още едно спиране за проверка ще ви разкажа друг път .
Дано с този разказ да съм допринесла за доброто ви настроение.

# 226
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Зиче , паднах от стола душо. Представих си само КАТаджийте , другото зарежи. А коконата имаш ли я на снимка?

# 227
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Имам страшно много снимки защото от тогава като се събирахме на именния ден на моя ,винаги го караха да се преоблича и ставаше голям купон.Но не знам какво може да се направи за да ги сложа в компа за да ги видите.

Последна редакция: вт, 12 фев 2008, 00:23 от zi4e57

# 228
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Тъкмо съм почнала поне да ги пусна всичките та утре да ви е за закуска и добро настроение
ПРОДЪЛЖЕНИЕ--
След  перипетите с КАТ мислим че всичко вече ще е наред -да ама не. Като отидохме и звъним на едни приятели те не искат да ни отварят / щото аз пък бях преоблечена като раздърпан циганин  /и само аз звъня а моя се скрил че той по представителен беше/с една ушанка  с разкъсана памуклия ,абе изобщо никой не можа да ни познае.Жената ни гони от вътре без да отваря вратата и казва ,че ще викне полиция и да си вървим  да не ги безпокоим.Мъжа и го слушаме я пита -кой е бе Нели? а тя -някакви цигани тука и натискат вратата искат да влезнат. И той -Ей сега им е.....х мамата- като идлезна ми ти тоя човек с един кол като ни подгони и мъчи да ни удря ние от смях не можем да им кажем че сме ние и да не ни налита тъка. Ама  ние нахални и стоим не си отиваме като мислим че ще се досетят но не.Отиде да вика полиция и ние  напъваме вратата за да му кажем ,че само полиция ни липсва СЛЕД ВСИЧКИТЕ ПРЕЖИВЯВАНИЯ и пак се заливаме от смях.След дълги разправии мъжа ми си свали перуката и пак чука и вика да излезнат да го видят че не сме цигани а тяхни приятели-та  нещата си дойдоха на място с много смях след това ,иначе незнам как щяхме да се оправяме ако беше дошла и полиция.
Да но с това не приключи всичко за тази новогодишна вечер но след малко пак ще ви пиша продължение.

# 229
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Продължение--- Тръгнахме да се прибираме след преживяното подплатено с много смях и.... нещеш ли ето ти НА... други катажии.Събраха само дукоментите на всички спряни коли и казаха да отидат при тяхната полицейска кола за да си ги получат.Две жени и моя мъж облечен като жена руса перука с фиеричната къса пола и дантелена блузка ,бюст като на Преслава се наредил барабар Петко с жените и никой не може да допусне че тази стройна секси мадама е мъж.Катаджията вика по имена и им раздава документите втори беше той и му казва името мъжа ми с престорен женски глас казва -АЗЗЗЗ...Катажията гледа книжката гледа него ,гледа книжката гледа него и нищо не може да разбере .В това време другите две жени им паднаха чейнетата от изумление как тази кръщна мома е със мъжко име и стоят да видят какво ще стане.Катажията казва че има грешка някяква че той е жена и не може да получи чужди документи. И пак за пореден път трябваше да доказва че е той а не тя за да си вземе неговите лични документи.Голям смях падна а ония сеиржийки не си тръгнаха докато не разбраха каква е истината .Но всичко мина с много смях и това беше една незабравима нова година.На другият ден ни боляха ченетата от веселието което си спретнахме.
Дано не съм ви отегчила че стана много дълго.

# 230
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
То и мойто чене ше ме заболи от смях. Стичат ми се сълзи от хилеж. Отдавна не се бях смяла така.  Joy Joy Joy Страхотно изживяване сте имали. Купона е бил пълен.  rotfImbo
Душо аз ше се меткам у кревата , че утре пълна волна програма имам.  rotfImao
Лека и мека.   love001

# 231
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Лека нощ!

# 232
  • Мнения: 804
Хулиганче, и аз така мисля. Аз също по този начин схванах първата ни тема.
Не ме разбирайте неправилно, но не ми се иска нашата тема да се превърне в говорилня, където всеки чете само последните два поста и си пише просто така.
Кухи разговори във форума - колкото щеш. Не е нужно и ние да добавяме още.

 

# 233
  • Мнения: 4
Хайде бабчета ставайте, Време е за кафееееее.
Поспаланки кой ще направи закуска на внуците?

# 234
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Добро утро бабчета
 Мотичка- Внуците ги оправихме и изпратихме по живо по здраво.Успокои ли страстите пиле.Аз от напрежение не можах да мигна цяла нощ .Сутринта едвам се дигнах трябваха ми клечки да си слагам на очите та да се събудя ,че чак към 5ч заспах  и в 6.30 станах.
Бабче- и аз съм на вашето мнение. Идват моменти когато човек иска да си каже всичко за да му олекне, но от друга страна се страхува  поради ред причини.При мен случая е такъв.
Хайде приятен ви ден, с много усмивки и добри чуства.

# 235
  • Мнения: 4
Зиче скъпа цяла нощ без да мигна.
Някой хора са си добре за тях, а ние си тровим нервите.
Е такава натура съм, какво да направя.

# 236
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Ами като сме толкова емоционални кво да правим.Аз не стига че мойто мисля ,ами и хората които са в това положение и хептен ми идва в повече.Най добре си са хората които нищо не ги трогва и си гледат живота.Но аз не съм от тях.На мен явно колкото ми е по- зле ,ми е най- добре.

# 237
  • Мнения: 5 001
Ку-кууу пак съм аз
Гледам,че вчера нещо сте се натоварили емоционално и идвам да ви поразведря
Кафето е сервирано....

# 238
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Дзак..мерси за кафенцето .Снощи разгорихме страстите малко но сме свикнали и ще се оправим.Бабешки работи какво да ти разправяме .Младите не може още да го усетите ,но като станете на нашите годинки ще  разберете  за какво иде реч.Особенно когато става въпрос за децата ти.Когато са малки са бели кахъри но ..като създадат семейства става много сложно ,особено ако има проблеми в него.Тъй че млади момичета радвайте се докато децата ви са малки ,че после става много по сложно.И много прав е израза--Малки деца малки дертища-големи деца гореми дертища.

# 239
  • София
  • Мнения: 15 508
Здравейте момичета, и аз тази нощ много лошо спах, като никога рипнах към 7 и 45, но пък толкова ми е зле, че не ми се пише.Не мога да разбера нерви ли е или сърце - стяга ме ченето, стяга ме около сърцето,само се прозявам, кръвното ми много ниско. Викат, че при инфаркт тръпнела лявата ръка, но моята си е изтръпнала от две години.
Снощи гледах филм и на едно момче трябваше да му направят операция от тумор в мозъка в чужбина и майка му не замина с него, защото предчувстваше ,че ще се случи нещо лошо.Започна да се моли пред една статуетка на Дева Мария в дома си, но статуетката падна от рафта и се счупи.Тя отиде в черквата да се моли, плака и се моли да я направи ангел хранител на сина й.В същото време даваха как правят операцията и бащата чака отвън.И на двете места се изви някакъв вятър, стана студено, разлетяха се гълъби, угаснаха свещите в черквата, и майката падна по гръб, а сърдечната дейност на момчето спря.А от очите на статуята на Дева Мария потекоха сълзи.Сега чакам да видя в следващата серия какво е станало, но ми остана ужасно усещане и цяла нощ не можах да спя, защото се поставих на нейно място
.

Общи условия

Активация на акаунт