Купувате ли си дрехи втора употреба?

  • 14 012
  • 257
  •   1
Отговори
# 15
Аууу,поклонете се пред teo7777,кралицата майка е тук!!!! hahaha

# 16
  • Къде ли не...
  • Мнения: 114
Да, с голям кеф и въобще не ми дреме.

# 17
  • Мнения: 444
да купувам си дрехи от такива магазини, имала съм доста сполучливи попадения... Simple Smile няма нищо срамно... ако умеете да се вглеждате и имате поглед на нещата имате огромен шанс да откриете готини неща аз вече се научих да се вглеждам Simple Smile

# 18
  • Мнения: 3 835
Аууу,поклонете се пред teo7777,кралицата майка е тук!!!! hahaha

Ти беше автора на темата с коженото яке, нали? Коя употреба си драги? Имам претенции, поклоните само от неупотребявани преди. Laughing

Казах вече, ние не употребяваме втора употреба, всеки друг, да, но БГ Мама, никога, понякога, не се брои.

Случайните сполучливи попадения също....

# 19
  • Мнения: 1 103
Зависи от много неща ако е качествено да  не се срамувам .

# 20
  • Мнения: 3 146
Не, никога, а 7000 лв дори не съм виждала наведнъж в живота си  Twisted Evil

# 21
  • Варна
  • Мнения: 1 790
О! Изглежда съм объркала отговора и трябва да се срамувам, задето не купувам качествена стока, макар и втора ръка. Айде спрете се, няма нужда да се пънете толкоз!  Stop

# 22
  • Мнения: 281
Почти всичко в гардероба ми е секънд хенд. Почти.
Обаче дънките са задължително втора употреба .

Последна редакция: сб, 09 фев 2008, 08:10 от Мария Лу

# 23
О! Изглежда съм объркала отговора и трябва да се срамувам, задето не купувам качествена стока, макар и втора ръка. Айде спрете се, няма нужда да се пънете толкоз!  Stop

Никой не казал,че трябва да се срамуваш от това.Изборат си е твой!И ти нищо лошо не си казала.Не купуваш,не купуваш.Дразнят обаче изказвания от рода,че е под достойнството на някого!Значи тези които купуват са нищожества и нямат място в бг-мамата!Един вид тук е само за богоизбрани!!!А и много се съмнявам какъв ли точно "богоизбран"седи зад измисления ник!!!

# 24
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Да, много обичам, голяма тръпка ми е да намирам разни неща, имах страхотни находки като ходех по-често.

# 25
  • Мнения: 11 747
Никога не съм си купувала от втора употреба.
Тази зима обърнах града да си намеря непретенциозно спортно яке, не кичозно. И няма, и няма... Видях на гърба на моя позната, точно това което искам и веднага я попитах от къде е та да ида и аз. Оказа се, че е от втора употреба.  Tired Завлякох си и аз гъза, убедена че сега си купих нещо от втората употреба..., но само парцали видях. Явно не ми върви... Tired

# 26
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Дразнят обаче изказвания от рода,че е под достойнството на някого!

Точно това не съм казала. Насила ми се сложиха тези думи. Още на първа страница някой каза "не е срамно", сякаш се оправдава. Не ви разбирам, честно. Разбира се, че не е срамно да се пазарува от такива магазини. Аз отговорих за себе си-не понасям миризмата на такива места, а и дрехите, които съм виждала са абсолютни боклуци. Или скъсани, или с петна, или с кройка от втората световна...пак казвам, не съм баровка.

# 27
  • Мнения: 2 131
Като бях бременна ме пратиха за такива специални панталони за бременни. Ами, нищо не открих, имаше, но абсолютни парцали. Респективно, изръсих се солидно за два панталона от специализиран магазин.
Но съм откривала хубави, нови неща в магазини за дрехи втора употреба. Като, например, много хубави ризи.
Е, всеки си има собствено виждане за нещата и е редно да се уважава мнението на другите.   bouquet

# 28
Саня,ти не си го казала!Каза го teo7777!Пак ти казвам,ти нищо лошо не си казала!Отговорът ти беше нормален и абсолютно не дразнещ!!!!Ти каза за себе си.А teo7777 спомена,че това е под достойнството и!Прочети и нейните публикации!!!

# 29
  • Мнения: 281
Аз отговорих за себе си-не понасям миризмата на такива места, а и дрехите, които съм виждала са абсолютни боклуци. Или скъсани, или с петна, или с кройка от втората световна...пак казвам, не съм баровка.

Аз също не пазарувам от такива магазини. Има такива обaче, които не миришат, дрехите са в много добро състояние и можеш да си намериш миналогодишен модел на Levi's.

Общи условия

Активация на акаунт