Фризьор Варна който работи с Remover

  • 5 634
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 010
Значи, може  би ще се откажа от този препарат. Ще си я из4акам търпеливо да израсне а през това време може да я боядисвам в малко посветло кафяво с безамонячна боя.

# 16
  • Мнения: 3 010
Е аз се престраших и се направих сама. Но сега станах оранжева и незнам от тук накъде- дали да взема сега светло пепеляво русо или покрия оранжът със светло кестеняво?

Последна редакция: сб, 01 мар 2008, 09:34 от Dendy

# 17
  • варна
  • Мнения: 564
Аз също имах такъв проблем-реших сама да се боядисам и опита беше плачевен-ОРАНЖЕВО! #2gunfire SickТърпях се 3-4 дни и после отидох на фризиор който пооправи нещата.Точно с този Ремовер ми я "изпра",после ми направи руси кичури с нещо и като цяло ме боядиса с кестенява боя-резултатът беше невероятен.Червеното почти изчезна а косата ми стана в преливащи се цветове и многог хубава.НО>>>След 2-3 месеца се видяха пораженията от изпирането и така до ден днешен-2 години след това косата ми е изтощена във върховете и това постоянно ми го обира фризиорката до като съвсем изчезне. Sick
А относно твоя проблем с оранжевото-отиди на Фризиор -тя ако си разбира от работата ще те оправи и без ремовер.Успех!

# 18
  • Мнения: 2 237
Момичета,дали може да попитам тук,за да не пускам нова тема ?  Blush
И така,въпросът:
Близо 3-4 години боядисвах косата си червена.Преди 5-6 месеца ми писна и я направих виолетова,а после и тъмно кестенява.След това я оставих без боядисване около 5 месеца.За този период се боядисах 2-3 пъти с Кастинг на Лореал.(кестеняво) Червеното поизбледня,но си стои.Сега ми хрумна,че искам да съм руса.Фризьорката ми обаче категорично отказва да ме обезцвети (смята че имам твърде слаба коса).Препоръча ми да се боядисвам всеки месец с руса боя,докато постигна желания цвят (когато и да е това).
Дайте ми съвет какво да направя - да се обезцветя ли все пак и да постигна желания цвят или лека-полека всеки месец като се боядисвам руса все някой ден ще стана такава ? Или пък изобщо да не се правя русо а нещо друго ?
Имам хиляди въпроси,а не намирам отговори....
Ще съм благодарна за всеки даден съвет !  bouquet

И пак се извинявам,че използвам темата....

# 19
  • Мнения: 601
Да споделя и моят опит с "изпирането"
Бях тъмно кестенява ,но отдавна исках да се боядисам "тъмно русо пепеливо"
За да се получи в магазина ми пепоръчаха да си взема препарат който сваля боята.Предложиха ми  САЛЕРМ испанска серия.Струваше 21лв - 2 шишета по 200мл. без амоняк.
Продавачката ми каза да го нанеса на мръстна коса и да постоя 30 мин.Когато смесих двете консистенцията стана като маска не миришеше на амоняк, не ми смъдеше на очите.
След процедурата цветът ми беше станал 3-4 тона по-светъл там където имаше боя  в корените не се промени.Косата ми остана мека без изгори.Много съм доволна.В никакъв случай не съм ръждива ,по скоро нямам цвят.Все с едно  съм се боядисвала преди 6м.
Казаха ми да направя процедурата 2 пъти.
Мисля да се боядисам със същата марка боя.Дано се получи без разлика в котените. Ще споделя с вас резултата.

# 20
  • варна
  • Мнения: 564
Да споделя и моят опит с "изпирането"
Бях тъмно кестенява ,но отдавна исках да се боядисам "тъмно русо пепеливо"
За да се получи в магазина ми пепоръчаха да си взема препарат който сваля боята.Предложиха ми  САЛЕРМ испанска серия.Струваше 21лв - 2 шишета по 200мл. без амоняк.
Продавачката ми каза да го нанеса на мръстна коса и да постоя 30 мин.Когато смесих двете консистенцията стана като маска не миришеше на амоняк, не ми смъдеше на очите.
След процедурата цветът ми беше станал 3-4 тона по-светъл там където имаше боя  в корените не се промени.Косата ми остана мека без изгори.Много съм доволна.В никакъв случай не съм ръждива ,по скоро нямам цвят.Все с едно  съм се боядисвала преди 6м.
Казаха ми да направя процедурата 2 пъти.
Мисля да се боядисам със същата марка боя.Дано се получи без разлика в котените. Ще споделя с вас резултата.

Възможно е, но моето изпиране го правеха преди повече от 2 години и във фризиорски салон,може за за това време нещата да са се променили.Но не вярвам че е чак толкова щадящо newsm78

# 21
  • Мнения: 601
Не не е , но не ми стана като слама.

Общи условия

Активация на акаунт